Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Jedno pitanje...Imam ađmiko hd se satelitski resiver i android box.Amiko ima aplikaciju Stalker iptv.Na androidu otvara sve stalkere ako je mac validan i ima slika.Na amiku na svim stalkelima očita kanale ali na svim nema slike.U čemu je problem?
Vidi na stb pro (android) imas opcije da menjas player-e, e sad zna da zabada, da se tako izrazim, na odredjenom player-u. Moj savet ti je da pogledas da li to čudo podrzava više player-a pa da testiraš. Pozdrav.
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Ne znam jedino da probaš user-agent od stb emu pro, ako podrzava ta aplikacija samo ga prekopiraj sa emu pro-a. Jedino mi to pada na pamet. Možda se javi neko ko bolje poznaje tematiku. Pozdrav.
 
Член од
4 август 2012
Мислења
16
Поени од реакции
16
Saskon king :kruna: - predlog da Saskon bude moderator ili urednik iptv sekcije (y). Pa da polako očisti temu od smeća jer ga ima previše :tapp:. Ban svima koji ovde vode raspravu kojoj nije mesto . :uzi:
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Saskon king :kruna: - predlog da Saskon bude moderator ili urednik iptv sekcije (y). Pa da polako očisti temu od smeća jer ga ima previše :tapp:. Ban svima koji ovde vode raspravu kojoj nije mesto . :uzi:
Ne sakam jas taka da me narekuvaat, ne e toa moj fazon :).
Ima tuka troica moderatori zadolzeni za temava taka da tamu nema da se mesam. Tri moderatori kako sto se sega se sosema dovolni da drzat nekakov red.

Da e do mene za 24 casa ke bidat mirni kako macenca.
 
Член од
4 август 2012
Мислења
16
Поени од реакции
16
Ne sakam jas taka da me narekuvaat, ne e toa moj fazon :).
Ima tuka troica moderatori zadolzeni za temava taka da tamu nema da se mesam. Tri moderatori kako sto se sega se sosema dovolni da drzat nekakov red.

Da e do mene za 24 casa ke bidat mirni kako macenca.
Ta 3 moderatora verovatno spavaju - ili ih ova tema ne zanima . Ovde treba jak moderator i mislim da si ti prava ličnost za to .
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Vidi na stb pro (android) imas opcije da menjas player-e, e sad zna da zabada, da se tako izrazim, na odredjenom player-u. Moj savet ti je da pogledas da li to čudo podrzava više player-a pa da testiraš. Pozdrav.
sve to ima i u free, samo u pro nema reklamne kajrone
Автоматски споено мислење:

Jedno pitanje...Imam ađmiko hd se satelitski resiver i android box.Amiko ima aplikaciju Stalker iptv.Na androidu otvara sve stalkere ako je mac validan i ima slika.Na amiku na svim stalkelima očita kanale ali na svim nema slike.U čemu je problem?
DOBRA listana svim uredjajima DOBRO radi,lošu listu ne otvaraju dobro neki stream playeri, to si zaključio i sam, pomoći teško, ali uvek ima, al moraš imati ISKUSTVA i znanja
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom