Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Najveća budala što postoji,dobio alat od mene ,uslov je bio da me ubaci u vip i tako ja sa par posta u vipu ušo na tom foruma
.:pos::pos::pos::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
Hehe a zato na forum na VIP ima pola osoba što ima 1 ili dva posta,a ja se pitao kako to može ,a ono biznis znaci.pozzz

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Ne ljutim se ja tebi...evo ako se ljutim....ne bi te citirao... ali mnogu si gi razligavio....samo cekaju na tebe.... a tema stagnira.....na forumu su da stavljaju muzicke videa, ...da se raspravaju ko je ko ili sta...Evo ovaj sirius28 je vise zastrasuvajuci slucaj .... :toe:
Inter is the KING
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Vidi jel znas zasto zato sto spamujes i stalno napadas coveka koji je ovde podelio masu lista a i da vide administratori kajgane da spamujes zato navodim tvoje postove kada budes prestao da napadas coveka prestacu do tada svaki tvoj post ce biti naveden sa
Inter is the KING
Spameri ste vi....mala deca koji cekaju cika Intera...hehehe...
Laxi is the King...
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Prijatelju imam listi ne zna im se broj hvala za gest i ne treba mi od fake internationala1 zna se ko je king international=zokiniko=the KING
Jel hočeš da mi daješ jedna da gledam Rosenborg - Dinamo ?

P.S. Hehehe...fake...zar ne vidiš kako ljiepo izgleda ? Pravi kralj !
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
504
Jedno pitanje...Imam ađmiko hd se satelitski resiver i android box.Amiko ima aplikaciju Stalker iptv.Na androidu otvara sve stalkere ako je mac validan i ima slika.Na amiku na svim stalkelima očita kanale ali na svim nema slike.U čemu je problem?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom