Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 април 2019
Мислења
189
Поени од реакции
115
C: egygold.net 51001 jjj0221 zzz0126 # v2.1.2-3094
C: egygold.net 51001 lianxin6711 d8y942 # v2.1.2-3094
C: egygold.net 51001 7dmyco8659 2n4k4i # v2.1.2-3094
C: egygold.net 51001 lianxin3589 48ty2 # v2.1.2-3094
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Banovac ne seri nemoj da pričaš gluposti. Otvorenu skriptu je ukrao dsuki od vampira,zna i on sam .Dsuki nema pojma o programiranju. :oeoeoe: :tapp:
Konacno da se spomene i @VAMPIR.
Je li to ONAJ sto je na ONOM nekom forumu,prvo izbacio iz vipa "sumnjive".Nikad ne odgovorivsi na pitanje ZASTO??.Pa mu i to bilo malo-preko noci im izbrisao naloge.Naravno bez objasnjenja!
A kad je trebalo skupljati lovu,nije mu se gadilo.
Uvazeni kolega @kljuki zna dobro o cemu pisem.
Kad sila udari u glavu,a paranoja nagriza mozdanu supljinu.
 
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
Konacno da se spomene i @VAMPIR.
Je li to ONAJ sto je na ONOM nekom forumu,prvo izbacio iz vipa "sumnjive".Nikad ne odgovorivsi na pitanje ZASTO??.Pa mu i to bilo malo-preko noci im izbrisao naloge.Naravno bez objasnjenja!
A kad je trebalo skupljati lovu,nije mu se gadilo.
Uvazeni kolega @kljuki zna dobro o cemu pisem.
Kad sila udari u glavu,a paranoja nagriza mozdanu supljinu.
Pa nije @Vampire brisao naloge na forumu nego ja tako isto ja sam skupljao i lovu ako te bas toliko zanima i ko nebi izbacio kretena kao sto si ti hahaha i jos skupljam lovu za tvoju informaciju nema se tu sta objasnjavat kako dosao tako otisao ako je nekome nesto nejasno vezano za naloge na forumu svenase neka me kontaktira na pm
Lp
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ja se zaljubio... Briga me uzivam... Ako vam se uništava, uništavajte... Imam listi imam alate za kojima plačete... Stvarno mr nije briga za tebe.... Gledam liste s tokenom u vlc.. Znaći... Razguli... I da... Pozdrav za kralja intera... Ha ha... I naravno za tebe ljubomornog jer nisi..
Bravo !!! Zaista mi je drago kad neko pise ovakve lijepe stvari...Nisam ljubomoran na nikome,(nisam te ni citirao) samo je glupo kad dodjete tu na forum da spamate ili glumite nesta bezveze...Svi smo priznali da je Inter "King (Burger)"...Tako da, uzivaj dux4....i pozdravi jos jednom "kralja" (tvome srcu)...
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Bravo !!! Zaista mi je drago kad neko pise ovakve lijepe stvari...Nisam ljubomoran na nikome,(nisam te ni citirao) samo je glupo kad dodjete tu na forum da spamate ili glumite nesta bezveze...Svi smo priznali da je Inter "King (Burger)"...Tako da, uzivaj dux4....i pozdravi jos jednom "kralja" (tvome srcu)...
Inter is the KING
 
Член од
5 октомври 2017
Мислења
636
Поени од реакции
2.073
Meni kajgana i jos jedan forum dovoljni, necu ga imenovati jer znam da bi to nekim ljudima zasmetalo.
P.S. Na tom forumu od Vampira sam i ja kao i kolega kljuki dobio ban zbog nekih njima znanih razloga, svako radi onako kako misli da treba i ja to postujem, samo mislim da od ovoga suvise pravimo igre hladnog rata, tipa KGB, CIA.
Veliki pozdrav svim dobronamernim clanovima Kajgane!
 
Член од
11 февруари 2015
Мислења
202
Поени од реакции
173
@VAMPIR ja brisali smo sve koji su to zaslužili na ovaj ili onaj naćin....
ja sam npr obrisan sa SF jer nisam stavio navodnike......
Na Pozitive jer sam bio sumnjiv iz VIPA itd.
I jedni i drugi imju pravo njihov je forum i ljudi biraju članove kao i mi na svenaše.
Evo ja javno pozdravljam sve Admine koji su me obrisali sa svih foruma i zahvaljujem im se pošto sam gubio vrijeme na istima.
Razlog mog brisanja članova su klasićni: copy paste liste sa drugih foruma---pa opomena ---ništa --- onda ban
....iznošenje listi iz VIPA. i slični razlozi.
Sad koji ima veći teško da ćemo saznati ali znam da u našem vipu sigurno ne fali ništa.
Ove induvidue koji javno vrijeđaju mog kolegu i prijatelja ne vrijedi spominjati jer isti govori o sebi i o tome kako rezonira na osnovu insinuacija.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Posmatram i ne mogu da verujem da se od 2010-e nista nije promenilo.Pojedinci i dalje talasaju da bi se o njima pricalo i davalo na vaznosti, u stvari mi im dajemo kad ih komentarisemo.Kakvi znalci ..... programeri ili sta vec.Kad citaju postove ljudi koji se ne razumeju u ovo pomislice da su stvarno neki znalci. Reklo bi se ko da su pronasli lek za deciju paralizu, najmanje za spomenik.A svi su dosli do neke skriptice koju je smislio neki pravi programer za drugu namenu i naucili da promene neku liniju u skripti da bi postigli to sto im treba.I to nije dosta nego ajde da se pljujemo i vredjamo.Posle ovoga mnogi idu na ignor nemam vise volje a boga mi ni vremena za gubljenje citajuci njihove postove.
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Pa nije @Vampire brisao naloge na forumu nego ja tako isto ja sam skupljao i lovu ako te bas toliko zanima i ko nebi izbacio kretena kao sto si ti hahaha i jos skupljam lovu za tvoju informaciju nema se tu sta objasnjavat kako dosao tako otisao ako je nekome nesto nejasno vezano za naloge na forumu svenase neka me kontaktira na pm
Lp
Procitaj bolan neku knjigu nekad.Ma probaj.Ili bar slikovnicu.Nije tesko.
Vidi 'vako:kreten ti je babo,sto ga nije na vrijeme izvadio.Bio bi jedan smrad manje na dunjaluku.
I nemoj se previse kurciti,i zalijetati.Nikad ne znas na sta mores udarit'.Jadan i cemeran ne bio.
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Konacno da se spomene i @VAMPIR.
Je li to ONAJ sto je na ONOM nekom forumu,prvo izbacio iz vipa "sumnjive".Nikad ne odgovorivsi na pitanje ZASTO??.Pa mu i to bilo malo-preko noci im izbrisao naloge.Naravno bez objasnjenja!
A kad je trebalo skupljati lovu,nije mu se gadilo.
Uvazeni kolega @kljuki zna dobro o cemu pisem.
Kad sila udari u glavu,a paranoja nagriza mozdanu supljinu.
Ako ne se lazam toj Krompir izigra donatori na uste eden Forum,mislam glup treba da bides i pak da im doniras za da mozat da se kurcat, so isti tie otvori drug forum.Najiteresno ti sto se kurcat na forumot gi nema nikade za doniranje.
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Ti mi ga samo mozes pusit takav frustruran i ja hocu da se kurcim imam pravo na to a ja znam sasto si ti takav zajebao te brat ili sestra oni su dojili tvoju majku a ti si dojio babu i da znas svaki dan bojim slikovnice iz dosade i zajebavam kretene kao sto si a mozda bi ti trebao da procitas nesto pa mozda ljudima nebi pominjao familiju žvaljo jedan
Zato takvi i ne mogu na forum odakle su izbaceni
Laje pasce sugavo.Dok ga negdje sintor ne pokupi.
Автоматски споено мислење:

Ovaj @chundo13 neka golema isfrustrirana budala !!!
Ne trazi belaja.Bez prijeke potrebe.
Pozdrav.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom