Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2019
Мислења
49
Поени од реакции
80
Член од
1 септември 2016
Мислења
159
Поени од реакции
659
E pa za to treba postojati međusobno uvažavanje i poštovanje. Kad jednom prodaš obraz teško ga je vratiti, uostalom ti to najbolje znaš. Tako da ti priča pada u vodu, hvale te dok daješ a koliko te cijene to je već pitanje.

A ovaj nordic, dajte te slike - dokaz da radi u vlc lista sa jednom konekcijom.
Sve liste rade u vlc, da su xtream, flussonic, sa jednom ili vise konekcijom, sa ili bez token...
Capture d’écran 2019-08-16 à 18.13.56.png

i ovake liste idu u VLC
Capture d’écran 2019-08-16 à 18.57.01.png
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Последно уредено:
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
504
Ja nemam obicaj dijeliti liste sa jednom konekcijom,jer ne vrijede,to znaju sigurno mnogi clanovi kojima sam poslao i prije godinu dana liste i rade jos,a nordic koji imam je samo sa jednom konekcijom,i ako ko hoce mogu poslati ali ne vrijede te liste prijatelji
Je,svaka čast i puno hvala!Radi i sad bez greške!
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Ne razumem te. Sta vise da slikam. Niti dosta. Ovo je VLC, racunar, jedna konkcija i lista preko mac-a.
Lista preko mac adrese, jel tako. To znam da može.

panelrazarac
ne brini ti za mene, kod mene nije ni stajalo :ROFLMAO: to što ti ciganiš i stavljaš nekog u nezgodan položaj samo da bi se pohvalio - to na tvoj obraz.
 
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
Lista preko mac adrese, jel tako. To znam da može.

panelrazarac
ne brini ti za mene, kod mene nije ni stajalo :ROFLMAO: to što ti ciganiš i stavljaš nekog u nezgodan položaj samo da bi se pohvalio - to na tvoj obraz.
milutin oce reci da se bilo koja lista na jednu konekciju može gledati u vlc(bio token ili ne),sve je na slici,server,u/p.....što treba da slika još?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom