Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Druškane ideš ti na ignor pa piši do mile volje šta god hoćeš.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
Код:
http://iptv.netbox-bg.com/phpmyadmin/
stalker
1
eto vam ta cobra iptv sto toliko zeljno ja trazite
maad niko do sad nije ova ip objavio iz razloga sto nije znao kako da je nadje verovatno
a tu ip ima u jedan stalker
Код:
http://212.8.253.112/logo/
http://212.8.253.112/csv/dbip.txt
to se odnosi i na vas tu sto sma napisao na sultan
pozdarv
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Sad si se sigurno naljutio sto te prozivaju za mediu,bitku,zdravu a ti to nemozes da nadjes pa si ljut zbog toga verovatno,ma nema veze bice i to...samo polako bez sekiracije....
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
moze ad bude obratno sa neki od tih pomenuti panela
nego svi cekaju na mene kako bi videli kako su mac adrese sastavljene i nista drugo
i zasto da se ljutim radi cega ja neznam ako si bolje procitao svatices da je to bilo samo
cista zaebancija od moja strana i ad sami ustanovite da ste veoma veliki smaroci
a to u prevod ke kaze onaj ko zna nemacki sopstveno dupe bi dali samo da bi imali
neka lista koja navodno pola njih ima :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Pa sve ti je to isto,nema tu razlike,sad si se pokajao sto si stavljao te mac adrese od ovih bugarskih stalkera, sigurno ti je zao sada....
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
haha ni najmalo ad znas ja mozda unistim nesto ali pored to nesto i drugo naucim sto se ne gleda aima ga izmedju redova kad bi mi bilo zao nebih nista takvo postavljao no samo
sam si ga ladio sa vama tu i jos cu ad ag ladim kad zatreba posto je leto vrucina je
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa ko aj imas toliko sto ne stavis da vidim akko ona ustvari izgleda posto nikada nisma imao mogucnost da je vidim a kamoli gledam il osetim bar na tren svi ste jaki na reci a na delo ste kao kukavice a at ptica ima veliko znacenje u ovo hobi i vidis djaba toliko objasnuvanje
kad opet se nadje neko sto od sam bugarski stalker koi ima oko neznam ni sma koliko mac adresi stavio smao tri nemate vise ideje za cega da pisete postali ste mnogo monotoni kao kaludjerice se sakrivate kaoda ste nevini a ustvari niste
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Nemam ti ja to druze,odakle meni...ja TV i negledam...to je samo gubljenje vremena,da imam ja bi ti poslao u pm.sigurno
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa nadji si ako nemas sto sad trazis preko pisanje onako na neki podmukli nacin provociras mene i ostali clanovi
sve sto treba i znam na pola sam vam dao i to ako niste svatili onda nemam komentare vise
eto sad sam vam dao i ip adresa gde ima najmanje oko 15 flusovi i sta jos ad vam pruzim za da budete svi zadovoljni
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Ja te ne provociram,drugi su ti pisali da to nemas,otkud znam da li imas ili nemas?tvoj problem,mene to me ne zanima uopšte,opet kazem ti,da imam nesto od toga dao bi ti u pm.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom