Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 септември 2014
Мислења
770
Поени од реакции
696
pa kad su mislili da ce vecno trajati neka lista ili udp onda su se gadno zajebali nista nije vecno

Член од
8 јуни 2019
Мислења
69
Поени од реакции
61
pa kad su mislili da ce vecno trajati neka lista ili udp onda su se gadno zajebali nista nije vecno
Možda bi i bilo večno da nema tebe i tebi sličnih. Al ko vam je kriv pa pa ste teške alapače koje ne znaju ništa da čuvaju. Ko ne priča mnogo taj uvek će da ima šta da gleda, bez obzira na to šta ti i tebi slični unište, što bi se reklo zagrebali ste površinu samo. ;)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.228
Поени од реакции
1.831
Nije vječno, slažem se. Ima samo jedan problem u toj konstataciji - da si siguran da će što kraće trajati ti se potrudiš pa objaviš. Ti si ko u onoj narodnoj poslovici - krava koja dadne 20 litara mlijeka i onda udari nogom i sve prospe, drugim riječima nikakve koristi od tebe.

Член од
8 јуни 2019
Мислења
69
Поени од реакции
61
Nije vječno, slažem se. Ima samo jedan problem u toj konstataciji - da si siguran da će što krađe trajati ti se potrudiš pa objaviš. Ti si ko u onoj narodnoj poslovici - krava koja dadne 20 litara mlijeka i onda udari nogom i sve prospe, drugim riječima nikakve koristi od tebe.
Bravo, upravo to. Slažem se.

Член од
8 јуни 2019
Мислења
69
Поени од реакции
61
Ma jebes liste momci, toga ce uvijek biti, druzite se i odite na pivu ili sladoled, vec prema afinitetima. :)
Cemu nadjebavanje i teske rijeci, pa ovo je samo hobi i zajebancija vecini ljudi ovdje.
Samo što za razliku od pre kako se dolazilo sad je to preraslo u malo veću iliti ozbiljniju zajebancija, jer nije baš sve moguće i nije dostupni je kao pre, hoću reći lakše kao pre. :unsure: ali dobro, svako me je nešto i dalje lako nekome teže, brzo se čovek nađe na početku i opet hajde u krug i taman se savlada i opet izbije nešto još teže, paa kljuki mislim da nije baš zajebancija, ali kako ko vidi, svako ima svoje mišljenje i poglede na sve(y)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
724
Поени од реакции
3.540
eto i koi su kanali staticen debug kljuc imaju solucion ful paneli
Код:
http://cms.tvit.ba:8080/client/index.html?debug&debug_key=0b9007f9ddef385ac1d7fe8625201dd7&mac=00:1A:79:35:DB:02
eto vam tviba pa sami skenirajye u xenu ako je validan
pokaze vam sa crvena boja i pise no info return
Код:
http://cms.tvit.ba:8080/magLoad.php?&deviceMac=00:1a:79:3f:ca:98
http://cms.tvit.ba:8080/magLoad.php?type=itv&action=get_all_channels&deviceMac=00:1a:79:3f:ca:98
http://cms.tvit.ba:8080/magLoad.php?type=stb&action=get_profile&deviceMac=00:1a:79:3f:ca:98
00:1A:79:1C:E5:3D
tako radi i onaj art koi ga tolko hvale sve se zna vec kako i na koi nacin se skeniraju mac adrese
ostaje jos par komande sto se kriju vesto od ljudima koi to ne umedu da nadju
ali i to ce biti javno za koi dan za client_portal kako se trazi validan mac preko
xenu i findler
jbg djaba tebi govoriti ,ti si 100 posto reseler jer sve sto radis radis za njih ,i molio bih clanove da mi nesalju vise pm za liste liste nedjelim vise samo na svom forumu ovdje imate crowa sve vam je objasnio i sami vadite liste crow hvala ti sad vise nemoram dijeliti liste nek si ljudima objasnio

Член од
8 март 2012
Мислења
279
Поени од реакции
315
jbg djaba tebi govoriti ,ti si 100 posto reseler jer sve sto radis radis za njih ,i molio bih clanove da mi nesalju vise pm za liste liste nedjelim vise samo na svom forumu ovdje imate crowa sve vam je objasnio i sami vadite liste crow hvala ti sad vise nemoram dijeliti liste nek si ljudima objasnio
Ma kome je pomogla ta stetocina nikome taj samo unistava to mu je i cilj ako neko je pomagao ljudima nesebicno to si ti Zokiniko i hvala ti po stoti put! Veliki Pozzdrav

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
1.965
Поени од реакции
1.392
Jel neko zna iz koji udp je ovo, hocu da ga isceniram....zaista volim travel xp jer je pre svega za one istocne, egzoticne zemlje....

P.S. Jel neko zna koji je ovi server ?

http://gradina1.info/get.php?username=ClXuarCrd9&password=0lAzCEJUrN&type=m3u_plus
Real Url: gradina1.info:80 Status: Active Created: 02.11.2016 17:33:19 Expires: 02.11.2019 21:07:00 Active Connections: 0 Maximum Connections: 1

P.S 2. Hopcup ne valja samo filozofi su ok....

Член од
5 септември 2014
Мислења
770
Поени од реакции
696
pa aj mislim i red bilo ad se malo od malo nseto pojasni
ima po moj skener oko 599 maca dresi tamosto sam nasao
e sad od ta brojka minusiram 15
a i sta ima ad del;is liste ako ti placaju za to onad deli nemam nista protiv
a ovako smo si ih naviko par ljudi na gotovo
gledas onamo kaj komsijisto se pravi ako ima 10 liste za stavljanje on napravi 10 posta :)
ali od isti panel ili razliciti bas su navikli da drzu neki rekord u postove

Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
724
Поени од реакции
3.540
pa aj mislim i red bilo ad se malo od malo nseto pojasni
ima po moj skener oko 599 maca dresi tamosto sam nasao
e sad od ta brojka minusiram 15
a i sta ima ad del;is liste ako ti placaju za to onad deli nemam nista protiv
a ovako smo si ih naviko par ljudi na gotovo
nije par mnogo njih i kad budes ti sve sjebao jer izgleda da ti je to krajnji cilj tih pod navodnicima par ce moci dobiti od mene listu samo za lovu jer nijedan od njih nije reagovao na tvoje kamikaza poducavanje ,ko zna mozda mi bas ti pomognes da startam biznis samo neznam koliko naplacujes za unistavanje servera po naruzbi ,ali mora da si se dobre love nakupio vidim nisi objavio nijedan mac od naprimjer zdrave ,media brace bitke mora da su ti to sponzori

Член од
27 февруари 2017
Мислења
398
Поени од реакции
1.134
Samo što za razliku od pre kako se dolazilo sad je to preraslo u malo veću iliti ozbiljniju zajebancija, jer nije baš sve moguće i nije dostupni je kao pre, hoću reći lakše kao pre. :unsure: ali dobro, svako me je nešto i dalje lako nekome teže, brzo se čovek nađe na početku i opet hajde u krug i taman se savlada i opet izbije nešto još teže, paa kljuki mislim da nije baš zajebancija, ali kako ko vidi, svako ima svoje mišljenje i poglede na sve(y)
Kako je vec @panelrazarac u vise navrata, mozda nekima svojim osebujnim stilom rekao, vecina nas ima placenu DVB-T, sat ili iptv uslugu, dakle ne ovisimo o ovome i shodno tome je vecini ljudi ovo hobi i razbibriga. Jasno da uvijek ima ljudi koji ovo trebaju iz zemljopisnih, financijskih ili bilo kojih drugih razloga. No kako sam primjetio od 2017. godine od kada sam clan tu, neke ljude to ne je... ali ni pod razno. Mozemo mi sad prosuti litre tinte, mlijeka ili bilo cega drugog, to ce uvijek biti tako, zato moj komentar.
Mi koji to radimo na nacin koji smo davno apsolvirali kao ispravan na vecini foruma cemo to dijeliti u pp kako je neki presutan dogovor da bi ljudi koji su potrebiti mogli gledati neke stvari, ovim drugima i tako ne mozes promjeniti misljenje, jbg :(.

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.555
Поени од реакции
2.751
Jel neko zna iz koji udp je ovo, hocu da ga isceniram....zaista volim travel xp jer je pre svega za one istocne, egzoticne zemlje....

P.S. Jel neko zna koji je ovi server ?

http://gradina1.info/get.php?username=ClXuarCrd9&password=0lAzCEJUrN&type=m3u_plus
Real Url: gradina1.info:80 Status: Active Created: 02.11.2016 17:33:19 Expires: 02.11.2019 21:07:00 Active Connections: 0 Maximum Connections: 1

P.S 2. Hopcup ne valja samo filozofi su ok....
Sta reci za Travel XP? ... osim ako ti ja objavim sve servere javno neces ga gledat ;) malo se opusti ;)

za gradinu mogu da ti objavim more lista ;) zato miran ;) ne filozofiraj :D

Pozdrav

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
1.965
Поени од реакции
1.392
На врв Bottom