Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2018
Мислења
35
Поени од реакции
89
@ogorelica
U mom postu mislim da nisam nigdje spomenuo nesto negativno o Hopcup i njegovim postovima.
Ukoliko je neko naucio i iskoristio saznanja iz njegovih postova to je svakako pozitivno.
Ja licno pronadem poneku listu sa staromodnim skeniranjem a ponekad i dobijem neku dobru listu od ljudi koji imaju vise znanja od mene kad su ove stvari u pitanju.
Svi nismo zavrsili za programere a mozda i nemamo toliko slobodnog vremena za ovaj hoby svaki dan.

Ugodan vikend svim clanovima Kajgane

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.232
Поени од реакции
1.835
Ne vidim što bi nekom smetalo, čovek postavio sliku i dao ostalima do znanja da se i to može gledati. Valjda bi bio dobrica kad bi svoj rad objavio i uništio. Možda je baš njemu pomoglo to što smo mu dali do znanja da se to može gledati.

Член од
3 октомври 2018
Мислења
18
Поени од реакции
19

Attachments

Последно уредено:

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
375
Поени од реакции
446
Vicevi
Vic Dana : Kako sestra prima spe….

Došla 2 studenta u banku sperme:
• Hajde sad, jedan po jedan u sobu. – reče im dežurna sestra.
Uđe prvi unutra, i ona mu izdrka. Posle uđe drugi i zadrži se malo duže. Kada je izašao, kolega ga pita:
• Kako ti je bilo? Meni je izdrkala!
• Meni je popušila!
Onda prvi otrča do sestre i upita je:
• Sestro, zašto i meni niste popušili?
• Zato što gospodin ima dopunsko zdravstveno osiguranje

Член од
16 октомври 2007
Мислења
127
Поени од реакции
61
Podaruvam linija na pp na koj nema
25.02.2018 14:54:20 25.02.2020 14:54:20

Dadeno>>>>

Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
730
Поени од реакции
3.582
Daj nam neku svježiju sliku da vidimo radi li ti i dalje :D

sve radi svakome moze raditi podignes sam sebi server preko virtual wind da ti tvoj internet bude server ,i dobar mac znaci radice samo na tvom ip sve radi ,ali neznam dali ima uopste potrebe za tim pored toliko servera[DOUBLEPOST=1563055370][/DOUBLEPOST]
za mene je art n1 ,zdrava media,braca ,itd sranje groz gusto granje ,koje u udarnim terminima izbacuju ,izvinite trenutno kanal nije dostupan art je izrastao u ozbiljnu firmu samo tako momci i vasih 30000 usera plus

Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
770
Поени од реакции
696
ja znam za 20 000 na art a za narodna neznam koliko imaju
znaci ako ovi mac sto sma stavio nisu od art onda nema sto da reagiras pisem u pozitivno ne zelim ad se raspravljam za nelke si glupe strimove kad znamo ad svi imaju sta ad gledaju
bez arzlike koja bilo lista u pitanje ja to sto vi stavljate se hvalite uopste ne gledam nit patrazim
onako radi zabava samo ponekad pustim ad tarzi inace sam ja za flusove najvise
uglavno u svaka moguca lista ima isti kanali gore dole malo razlicni ali svi su na te standardne
koje onda slupljao one 20 000 maca drese sad ima art da gleda
u tu listi
1 kanal je
# 1NFO Kanal
a zadnji je
# SKY ONE HD UK

Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
730
Поени од реакции
3.582
ja znam za 20 000 na art a za narodna neznam koliko imaju
znaci ako ovi mac sto sma stavio nisu od art onda nema sto da reagiras pisem u pozitivno ne zelim ad se raspravljam za nelke si glupe strimove kad znamo ad svi imaju sta ad gledaju
bez arzlike koja bilo lista u pitanje ja to sto vi stavljate se hvalite uopste ne gledam nit patrazim
onako radi zabava samo ponekad pustim ad tarzi inace sam ja za flusove najvise
slusaj radi sta hoces nisi trebao sjebati onaj game gledalo ga je ovdje oko 50 clanova tvoja stvar radi sta hoces nije me briga vise uopste meni nestetis samo onima koji neznaju naci
pozdrav

Член од
5 септември 2014
Мислења
770
Поени од реакции
696
pa tako i trteba da pises ad te nije briga
sto imas korist od toga ili ja nista
sve je prolazno cak i godine su prolazni
dok smo zivi gledamo stavljamo sta zelimo ili dajemo drugima
a ne ad se oko nekih popisanih liste ili mac adrese svadjamo ko dve stare babe uozbilimo se malo dosta je bilo lazi prevare i ostale stvari ostavimo ovo za mlade nek se zanimavaju a mi da uzivamo u nase zivote i sve sto nas opkruzuje danas imamo sutra ne i tako sve u krug se okrece kao ona emisija
ipak se okrece

Член од
23 октомври 2017
Мислења
730
Поени од реакции
3.582
pa tako i trteba da pises ad te nije briga
sto imas korist od toga ili ja nista
sve je prolazno cak i godine su prolazni
dok smo zivi gledamo stavljamo sta zelimo ili dajemo drugima
a ne ad se oko nekih popisanih liste ili mac adrese svadjamo ko dve stare babe uozbilimo se malo dosta je bilo lazi prevare i ostale stvari ostavimo ovo za mlade nek se zanimavaju a mi da uzivamo u nase zivote i sve sto nas opkruzuje danas imamo sutra ne i tako sve u krug se okrece kao ona emisija
ipak se okrece
sve i\ je ok sto kazes ,samo sto ti nikome nista nisi dao razmisli o tome ,sto je javno to je gotovo daji ljudima na pom jeli to tako tesko da uradis evo bez prepirke pricamo zar je tesko dati na pm a ne objaviti javno i neradi vise nakon jednog sata ,a zna si sam da su svi reslerii strimeri na ovom forumu ,jedino njima pomazes o tome ti govorim o nicemu vise

На врв Bottom