Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Ajde hvalisavci ostavite malo prostora za normalan razgovor forum ne sluzi tome....
 
Член од
1 март 2017
Мислења
163
Поени од реакции
82
Pozdrav ljudi!!!
Jel to samo meni neradi sultanovic ili je site ugašen.
:)

Uživajte!!!
 
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
i bosna caffe i kafici itd su krenli iako sa 5 evrica!!!!sad su porasli i tresu lovu ali ipak postuju prve pacijente i svi prvi pacijenti i dalje ih gledaju!!!!nije bitna lova .bitno je postovanje PACIJENATA!!!!pozzzzz[DOUBLEPOST=1563465808][/DOUBLEPOST]
Molim da ako netko pouzdano zna koje panele drzi hopcup (crow) da mi pošalje na pm. Ip samo... Necu ga izdati i imat ce od mene listu koju hoće i do kad hoće... Samo moram bit siguran da su njegovi paneli...
veruj mi da nemas razloga da mrzis CROW!!!! covek je normalan ali veruj mi!!!!!covek ne voli nepravdu i to je to!!!!mislim da nema nikakve koristi od onoga sta radi a ima pravo da RADI sta hoce!!!!!usput idemo dalje!!!!!znas imas ljudi sa kratkim fitiljima
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
moja greska al nema veza i ostali ke se nadju
lepa lista sa 406 mac adresa
Код:
http://moji-kanali.duckdns.org:22334
on mene nikada nije mrzeo no samo iznosi covek njegovo
osecanje i privrzanost kon moje postove a inace nije los covek
kako ga svi mislu on je u stanje da ti uvek pomogne kad zatreba ali podjedan uslov da ga molis i da mu se javno zahvalis na forum kako bi ti i sledeci put pomogao
ma sta lupetam ja gluposti svako ima svoje pravo da pise sta zeli ili radi njemu je sad krivo za neke stvari sto su javno objavljeni i pola njih iste su i zatvoreni :) a meni to odgovara
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
moja greska al nema veza i ostali ke se nadju
lepa lista sa 406 mac adresa
Код:
http://moji-kanali.duckdns.org:22334
on mene nikada nije mrzeo no samo iznosi covek njegovo
osecanje i privrzanost kon moje postove a inace nije los covek
kako ga svi mislu on je u stanje da ti uvek pomogne kad zatreba ali podjedan uslov da ga molis i da mu se javno zahvalis na forum kako bi ti i sledeci put pomogao
ma sta lupetam ja gluposti svako ima svoje pravo da pise sta zeli ili radi njemu je sad krivo za neke stvari sto su javno objavljeni i pola njih iste su i zatvoreni :) a meni to odgovara
Eto šanse da pomogneš ljudima koji nemaju šta gledati. Valjda si zato napisao da je lepa lista i da imaš 406 mac adresa. Pošto uređuješ svoje poruke svakih par minuta dodaj i ovo - javite mi na pp kome treba lista.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Nego...ako bi neko pomogao kako da pokrenem listu sa token nastavkom u vlc-u,ako neko nije toliko sebican i voljan je da pomogne u ovako teskoj situaciji?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom