Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
ma radi to mnogo brzo nego hoce da ima ceo iptv sto postoji u svom kompu..dok nije sve unisteno....:D:D:D
ne gubi vreme raspravljajuci se sa bilo kime........:)
Imas tamo domaci zadatak :D:D:D a ono iskenirano ma sve cu stavim tamo ;)
Edit
@hopcup
tamo kod komsija napisao vladogrgincic
avatar
probaj ovo,radi

Hops,sorry,
neradi vise

radi :D

itd.............

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
crow dobar si.......:D i ti okolises.....haha kada vec reko default login zasto bi exportovali ceo stalker,kada mogu u itv i users da exportuju samo listu i mac adrese......sta ce im ceo stalker.....:D:D:D:D:D

staro jer to ajde daj kako da se udje gde nije default pasword....na kraju ja cu dati......ali ne config.ini nego drugi nacin...:P:P:P:P znas ti koji......
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
haha ma sta zna taj sta radi a sta ne kad nije je sve to sto sam satvio kopirao normalno da nece da mu radi kad je penzioner ako je taj
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
crow dobar si.......:D i ti okolises.....haha kada vec reko default login zasto bi exportovali ceo stalker,kada mogu u itv i users da exportuju samo listu i mac adrese......sta ce im ceo stalker.....:D:D:D:D:D

staro jer to ajde daj kako da se udje gde nije default pasword....na kraju ja cu dati......ali ne config.ini nego drugi nacin...:P:P:P:P znas ti koji......
I onda cemo se vratiti na play_token pa ajmo iz pocetka. :):)
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
aj sad dobar si i ti itv i mac adrese
pa ok neka to uradu ali ce se na neki nacin zafrknu
ja sam pisao sto je najvaznije od celi stalker
pa neka mu ja mislat sega sto ke im strimovi ili mac adresi
bez debug kljuc narodna stalker se zatvorio login
na php i na sam stalker i sad sta ce da radu sa te maca dresi sto su izvukli ako su uopste izvukli sve se to radi posle preko brosera na kratko za 2 minuti
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
aj sad dobar si i ti itv i mac adrese
pa ok neka to uradu ali ce se na neki nacin zafrknu
ja sam pisao sto je najvaznije od celi stalker
pa neka mu ja mislat sega sto ke im strimovi ili mac adresi
bez debug kljuc narodna stalker se zatvorio login
na php i na sam stalker i sad sta ce da radu sa te maca dresi sto su izvukli ako su uopste izvukli sve se to radi posle preko brosera na kratko za 2 minuti
ma salim se ja malo.......ima fluseva kod sote......:D:D:D.................................................................................................................
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ja sam pisao sto ja znam i kako to ide
a ono sto neznam ili nisam probao nemogu da tvrdim da znam
to je sve ok sto se salis barem ne vredjas kao neki
sto to radu na podmolan nacin kako bi se sami sebe izvukli iz blato
barem neki ljudi znaju sto ja znam i kakve sposobnosti mogu da nekome ponudim
jel me trazio bosna eso po net gde sma sta sam jel su me trazili oni od narodna
ili vlagor kako neko pisao tu da sam se krio kao mis par meseci
znaci ako takvi ljudi nekoga trazu onda mora da ima nesto sto im smetalo kod mene
ili kako bi doznali na koi nacin sam to sve uradio i pokupio
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
ja sam pisao sto ja znam i kako to ide
a ono sto neznam ili nisam probao nemogu da tvrdim da znam
to je sve ok sto se salis barem ne vredjas kao neki
sto to radu na podmolan nacin kako bi se sami sebe izvukli iz blato
ajmo na flusove......:P:P:P



znam da njih volis i zanimaju te........
za pocetak default ulaz koji star ko biblija i retko gde radi....

user flussonic
pasword letmein!

nastavi znam dfa si ih usavrsio....:D:D:D:D:D:D
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
neam kad ad sve to odjednom radim
i ja sam covek zelim malo odmora jel mi sve dosadilo posto svugde su isti kanali
samo sto to nemoze neko da razume
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
NEMOJTE DA DELITE LJUDE PO ZNANJE I NEZNANJE
eto vam video
https://www.youtube.com/watch?v=ffmCGVse8yg

Drug ne zelim uopste sporiti sa tobom.To sto sam napisao vezano za tebe stoji i u to sam dosledan i bas zbog toga i ne ulazim u pricu sa tobom.Ali iskreno postajes stvarno naporan sa tim calimero ponasanjem.Postajes naporan i po tome sto prezentiras neku kvazi logiku i kvazi poruke.
A po cemu savremen, obrazovan i covecan covek treba deliti ljude ?
Po nacionalnoj ili verskoj pripadnosti?
Po stecenom bogatstvu i imanju ?
Po nekom laznom drustvenom statusu i ugledu ?
Savremen i inteligentan covek se usmerava po znanju, ka znanju i na znanju.I to je jedini ispravan ljudski put.Deliti, ne u vulgarnom smislu, nego u smislu smernice za progres, napredak i sticanje kvalitetnig zivota u svim sverama ljudskog zivota. je jedini ispravan civilizaciski put.U tom smislu deliti ljude po znanju, kulturi, vaspitanju, humanosti, doprinosu opsteg dobra treba biti smernica svakog coveka ako zeli biti covek.
PS.
Ne zelim ti deliti etikete.Ali kao generalnu informaciju kazat cu ovo:
Postoje istinski revolucionari koji se bore protiv svih nepravdi.
Postoje kvazi revolucionari-psihopate, koji se namecu svetu kao revolucionari borci za pravdu i slobodu.
Razlika je sledeca:
Revolucionaru nije bitno, dali se sa njim neko slaze, dali ima publiku i pristalice, dali ga neko uvredio ili ne.On ima svoju ideologiju i po cenu svog zivota ne odustaje od istoj.
Psihopati je jako bitno da ima, publiku, pristalice i oponente.On je nasao perverzni put kao izlaz, kao lek za svoju bolest,za svoju psihopatiju, bas takvim proklamiranim revolucionarnim nadahnucem, kao alibi i izgovor da poseje svoju destrukciju, unistenje,mrznju i nihilizam.
Socio-psihologija je odavno pronasla modele kako prepoznati i razlikovati psihopate od istinskih revolucionara.
Zasto?
Jer su psihopate u ruvu revoluciponara neneli mnogo stete, patnje i stradanja covecanstvu.
Dala je svoje znanje i saznanje svetu, do svakog obicnog coveka.Da pazi na psihopate, da ih ne zameni kao revolucionare i borce za pravdu.I da ljude bas zbog toga deli po znanju i usmerenju.
Zato se i nadam da ce svako razumeti i shaviti sta si ti napisao sa tvojom opasnom porukom "ne delite ljude po znanju..."Psihopate uvek igraju na tu kartu, da se ljudi dele po sve i svemu,samo ne po znanju.Samo u takvom haosu oni mogu doci do izrazaja.
Ako je post neprimeran i neadekvatan neka administracija obrise post.
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
NEMOJTE DA DELITE LJUDE PO ZNANJE I NEZNANJE
eto vam video
https://www.youtube.com/watch?v=ffmCGVse8yg

Drug ne zelim uopste sporiti sa tobom.To sto sam napisao vezano za tebe stoji i u to sam dosledan i bas zbog toga i ne ulazim u pricu sa tobom.Ali iskreno postajes stvarno naporan sa tim calimero ponasanjem.Postajes naporan i po tome sto prezentiras neku kvazi logiku i kvazi poruke.
A po cemu savremen, obrazovan i covecan covek treba deliti ljude ?
Po nacionalnoj ili verskoj pripadnosti?
Po stecenom bogatstvu i imanju ?
Po nekom laznom drustvenom statusu i ugledu ?
Savremen i inteligentan covek se usmerava po znanju, ka znanju i na znanju.I to je jedini ispravan ljudski put.Deliti, ne u vulgarnom smislu, nego u smislu smernice za progres, napredak i sticanje kvalitetnig zivota u svim sverama ljudskog zivota. je jedini ispravan civilizaciski put.U tom smislu deliti ljude po znanju, kulturi, vaspitanju, humanosti, doprinosu opsteg dobra treba biti smernica svakog coveka ako zeli biti covek.
PS.
Ne zelim ti deliti etikete.Ali kao generalnu informaciju kazat cu ovo:
Postoje istinski revolucionari koji se bore protiv svih nepravdi.
Postoje kvazi revolucionari-psihopate, koji se namecu svetu kao revolucionari borci za pravdu i slobodu.
Razlika je sledeca:
Revolucionaru nije bitno, dali se sa njim neko slaze, dali ima publiku i pristalice, dali ga neko uvredio ili ne.On ima svoju ideologiju i po cenu svog zivota ne odustaje od istoj.
Psihopati je jako bitno da ima, publiku, pristalice i oponente.On je nasao perverzni put kao izlaz, kao lek za svoju bolest,za svoju psihopatiju, bas takvim proklamiranim revolucionarnim nadahnucem, kao alibi i izgovor da poseje svoju destrukciju, unistenje,mrznju i nihilizam.
Socio-psihologija je odavno pronasla modele kako prepoznati i razlikovati psihopate od istinskih revolucionara.
Zasto?
Jer su psihopate u ruvu revoluciponara neneli mnogo stete, patnje i stradanja covecanstvu.
Dala je svoje znanje i saznanje svetu, do svakog obicnog coveka.Da pazi na psihopate, da ih ne zameni kao revolucionare i borce za pravdu.I da ljude bas zbog toga deli po znanju i usmerenju.
Zato se i nadam da ce svako razumeti i shaviti sta si ti napisao sa tvojom opasnom porukom "ne delite ljude po znanju..."Psihopate uvek igraju na tu kartu, da se ljudi dele po sve i svemu,samo ne po znanju.Samo u takvom haosu oni mogu doci do izrazaja.
Ako je post neprimeran i neadekvatan neka administracija obrise post.
lajkovao sam ti tekst ali ne i video..staro je to dosta....to se povlaci celo mnogo savremenije klikom misa.....baza i custom



ali nebitno.......
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
e sad ovako cim si se javio sa tako dirljiv tekst
kao prvo
ti neznas o cemu ja pisem i se raspravljam tu sa neki ljudi
2 ja nikoga nisam delio kao ti u tekstu sto si napisao
dase ljudi treba deliti na takve i onakve ok to je uredu
ali tu se pise dimce oko iptv znanje i imanje
ko sta ima ko sta ume i na taki nacin se ostali clanovi koi to nemaju a zeljni su ad imaju ili znaju
vrz takva osnova su ih delili sto ih sad ne dele
posto sad vise nije zanimljivo umire kraljestvo imao nemao
sad svi imaju sta ad gledaju na bilo koi nacin ako si razumeo
znaci ili nije moranje do pre neki dan i ti si trazio liste ili akko se pronalazi mac za stalkere ili bilo sto
nemojte zaboraviti da ste trazili i molili i cak neko i familiju mesao na svaki zahtev za listu
i sad ste nasli gluposti dapisete i nemojte da se dirate samnom
meni nisu smetali vase postove kad ste ih postavljali mada
u nekih navrata sam i ja imao iste liste al nisma ih gleda
i bilo mi sve jedno dal ce ad prestanu ili ne mada i sad me bas briga sto ke postavite
vi jedna ja 10 za uzvrta
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
lajkovao sam ti tekst ali ne i video..staro je to dosta....to se povlaci celo mnogo savremenije klikom misa.....baza i custom



ali nebitno.......
Boki link sam ostavio namerno da bi ovaj doticini sagledao svu svoju kontorverzu i kontradiktornost.
Njegova poruka je u kontradikciji sa linkom koji je postavio koji pokazuje neko znanje.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom