Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
@zokiniko
Hvala
Nekad smo mozda u afektu jedan drugom nesta rekli ... nisam zlopamtilo a vjerujem nisi ni ti .... bilo proslo ljudi smo .... ne osvrcem se na proslost kako ljudi kazu Bog nam je dao oci da gledamo naprijed a ne nazad.... ja sam sa tobom ok mislim u ok odnosima sto se mene tice ..... zelim da tako i ostane sto bi ljudi rekli ne moramo se ni mtziti ni voliti opcenito gledajuci ali mozemo jedni druge da postujemo kao ljude

Pozdrav za tebe i tvoje najmilije
Ljudi budimo dosledni i iskreni.Sto se tice konkretno ove polemike niko nije vredjao sotu, niti ga omalozavao.Ako su pale, a jesu (u zaru diskusije) par ostrih komentara, to je bilo sa torpedom i white_ spirit. U biti akcenat polemike uopce nije bio na to moze li se ili nemoze se gledati.Nego nacin dokazivanja jeli se moze ili nemoze gledati.Nacin dokazivanja ( verujem iz opravdanih razloga) je bio sporan.Dokazi koji su se nudili nisu omogucavali proveru tog dokaza.I to je to.I ja sam samo to sporio.Izgleda nekima nisu bitni stavovi koji se iznose nego bitno im je kao oni tumace i vide necije stavove.Sto znaci svesno i tendenciozno se iskrivljava izvorna namera napisanog.
I sad svi ovi koji su bili po strani i skupljali delice,iz polemike i iznesenih "dokaza" kako bi dosli do nekog zakljucka, danas ispadaju najpametniji i najmudrii.Sramno je to sto rade pojedinci i sede na dve stolice.Na kraju oni su najpametniji ,obrisu ruke od aktera i puste ih niz vodu, a oni prijatelji sa svima (posebno sa onim od kojih bi mogli imati koristi) sa generalnim zakljuckoom "sve to nije trebalo".Tako je oduvek bilo i tako ce uvek biti.Tako je bilo i sa revolucijama i ratovima, sa naucnim i drustvenim dostignucima.Na kraju dodju fukare, (kao sto je rekao Andric) koji pokusavaju to sve pripisati kao svoje zasluge.
I torpedo i white_spirit pokazali su vise digniteta i konzistentnost, nego svi vi mudraci koji ste bili iz senke i raspirivali diskusiju. a sad se javljate kao mirotvorci i dusegriznici.
Pa gospodo mudraci uzivajte u novopecenim (laznim) prijateljstvima.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ljudi budimo dosledni i iskreni.Sto se tice konkretno ove polemike niko nije vredjao sotu, niti ga omalozavao.Ako su pale, a jesu (u zaru diskusije) par ostrih komentara, to je bilo sa torpedom i white_ spirit. U biti akcenat polemike uopce nije bio na to moze li se ili nemoze se gledati.Nego nacin dokazivanja jeli se moze ili nemoze gledati.Nacin dokazivanja ( verujem iz opravdanih razloga) je bio sporan.Dokazi koji su se nudili nisu omogucavali proveru tog dokaza.I to je to.I ja sam samo to sporio.Izgleda nekima nisu bitni stavovi koji se iznose nego bitno im je kao oni tumace i vide necije stavove.Sto znaci svesno i tendenciozno se iskrivljava izvorna namera napisanog.
I sad svi ovi koji su bili po strani i skupljali delice,iz polemike i iznesenih "dokaza" kako bi dosli do nekog zakljucka, danas ispadaju najpametniji i najmudrii.Sramno je to sto rade pojedinci i sede na dve stolice.Na kraju oni su najpametniji ,obrisu ruke od aktera i puste ih niz vodu, a oni prijatelji sa svima (posebno sa onim od kojih bi mogli imati koristi) sa generalnim zakljuckoom "sve to nije trebalo".Tako je oduvek bilo i tako ce uvek biti.Tako je bilo i sa revolucijama i ratovima, sa naucnim i drustvenim dostignucima.Na kraju dodju fukare, (kao sto je rekao Andric) koji pokusavaju to sve pripisati kao svoje zasluge.
I torpedo i white_spirit pokazali su vise digniteta i konzistentnost, nego svi vi mudraci koji ste bili iz senke i raspirivali diskusiju. a sad se javljate kao mirotvorci i dusegriznici.
Pa gospodo mudraci uzivajte u novopecenim (laznim) prijateljstvima.
Hipotetički : - A šta ako torpedo si je kupio listu, slikao svoj smart tv...etc... ?!!
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Najbolji Stalker koji sam pronašao...pola sat mi se load -je...
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Pozdrav svima!
Ovdje svega ima ali najmanje onoga cime bi se trebali baviti,ali nema veze sve je dobro samo mi je drago kada se nevredza niko.
Sada sam bio bas dirnut lijepim rijecima od strane zokiniko i sote kazu nisu dobri ali se nisu ni "svadzali" ali ipak jedan drugog postuju i uvazavaju znanje .
Ja mislim da je svrha ovi foruma lijep provod i uzivanje a jos mislim da malo kome treba lista jer imamo svi i to na stotine.Ali lijepo je uvjek nesto novo nauciti "covjek se uci dok je ziv".
Sretno svim clanovima i uzivajte, zivot je jedan a kratak nema popravnog.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Poštovani kolege, vi se ovdje bakčete sa nevažnim pitanjima umjesto da udružite snage i pokušate zaustaviti uništavanje koje se provodi na jednom od susjednih foruma. Svi ste vi znalci po tom pitanju, poduzmite nešto da se to zaustavi jer bi to trebalo biti u interesu svih "tabora". Ili ne?
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Poštovani kolege, vi se ovdje bakčete sa nevažnim pitanjima umjesto da udružite snage i pokušate zaustaviti uništavanje koje se provodi na jednom od susjednih foruma. Svi ste vi znalci po tom pitanju, poduzmite nešto da se to zaustavi jer bi to trebalo biti u interesu svih "tabora". Ili ne?
Ma nista crow ne umistava to je jad ocajnika sta je izbacen sa jednog foruma radi udp liste
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Jad očajnika ili ne, ali on tamo štanca macove kao na traci. Nikom razumnom to ne koristi na taj način osim vlasnicima servera. Dobro se svi sjećamo kako su završile liste sa macom. Treba li pustiti da se to opet ponovi
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Jad očajnika ili ne, ali on tamo štanca macove kao na traci. Nikom razumnom to ne koristi na taj način osim vlasnicima servera. Dobro se svi sjećamo kako su završile liste sa macom. Treba li pustiti da se to opet ponovi
Antun,pa koji je tvoj prijedlog da se zaustavi? Možeš li zaustaviti internet,nemožeš, onda nemožeš ni njega.

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Internet ne, ali ono što se na njemu objavljuje se može zaustaviti. Oni koji se bolje razumiju od mene u tu tematiku znaju kako se to može, prijava foruma ili tako nešto. To prepuštam njima jer da sam znam kako to uraditi već bi i poduzeo nešto, ovako ...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Nema ništa drug od toga,nažalost,ima jedna izreka koja glasi jedna se otegla druga protegla,znači i da zatvore taj ili ovaj forum ima treći, 100_ti , hiljaditi, a pošto se radi o ilegalnim stvarima više šanse ima da se pogase iptv serveri nego njemu nešto da mogu.

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom