Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
Jedna stvar mi nije jasna, vec dva dana traje nadjebavanje o tim play_token listama za koje znamo kako i od kuda su potekle. Pa zar nije jednostavnije gledati ih na nacin za koji su izvorno i predvidjene, uz to je i puno ugodnije sjediti u fotelji sa daljinskim u ruci nego lomiti ledja na stolici pred PC monitorom. (n)
Cisto mala opaska s moje strane, nikog ne prozivam niti kritiziram. Ne mora znaciti da sam u pravu, samo moje skromno misljenje.
potpuno se slazem......ja zavrsavam sa tom pricom ionako je receno vise nego sto treba.....samo hteo da potvrdim da kolege koje su to iznele nisu nista slagale da se gleda,a nije trebalo ni da se prica o tome.....
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.843
Поени од реакции
3.093
ma nema potrebe za svadju,pricamo kulturno i civilizovano......za tvoju informaciju cisto da znas ako te neko nekada pita.......brojac uvek u vlc stoji na 0 a strim ide kada je play token u pitanju,vremenski dokle god ga ne ugasis......jel treba video da snimim da vidis da sam ti rekao istinu,ako treba nije ni to problem,samo mi kazi vremenski koliko hoces da bude video......


tako je svojevremeno pricano da nemamo skenere da su slike lazene......mi postavismo javno skenete i to ne tudje vec one koje mi pravili a sa kojima kasnije nadjeno od raznih korisnika na stotine hiljada listi i dan danas se koriste za pojedine servere........zestoko smo posle ispljuvani od istih tih koji nam nisu verovali i misle da popili svu pamet ovog sveta, sto smo ih postavili javno......

tako sada se ponavlja prica........jel i ovo da objavimo javno.....nasih je ruku delo tako da i to mozemo ako resimo posto nam ne veruju pojedinci i prave sve nas na lazove......

ljubomora ti je cudo.......
Ma vjerujem ti. Znam ja to. Zato sam i komenrirao ... Koliko dugo... Dok ne ugasiš..
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
ma znam...ljudi misle samo je link u pitanju.....eh da je samo to ,bilo bi provaljeno jos kada krenulo na play token.mnogo je dublja prica od linka .......radi sve ali sa tom pricom zavrsio sam....to bi bilo to......
 
Член од
6 октомври 2017
Мислења
37
Поени од реакции
17
E pa to je vec tajna, imas na slici mac adresu koju si poslao.
Dobro, dosta si rekao.
Po slikama, ja mislim da je url sever sa SF-a (ili localhost), u kojem ima skripta sa ulaznim podacima mac i server od stalkera i ta skripta generise link sa play-token koji se otvara direktno u vlc.
A stream generise se ovako:
/portal.php?type=itv&action=create_link&cmd=ffmpeg%20http://localhost/ch/60_&series=&forced_storage=0&disable_ad=0&download=0&force_ch_link_check=0&JsHttpRequest=1-xml

i dobije se link:
{"js":{"id":"60","cmd":"ffmpeg http:\/\/media-future.eu:80\/RpPBxEHtrXsadf\/zg8n8lLpZY\/60?play_token=DmsnjLrf0r"},"streamer_id":0,"link_id":0,"load":0,"error":""}

Treba tu jos cookie i user-agent.

Nije losa ideja, samo neznam koliko je prakticno za koriscenje.
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Auu ljudi pa nije valjda cijela ova priča bila da se lista može gledati na pc-vlc, pa što nije lakše direktno sa stb_emu gledaš kanale i uživo i unazad kako hoćeš,valjda pc služi za neke druge stvari, tv je za gledanje tv kanala,

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
jb vas play token i ,i neka prestane prepucavanje ,lomsinj je to skontao digao server ipreko njegove scripte ide i i ko sto rece boki svako novo startovanje vlc mora sevucii novi pasword ili lzonika dok see user nemjenja ,ali im ai drugi nacin koji radi na jedno 70 posto servera alii sti proces svaki put nakon stopiranja mora se vuci nova lozinkai da prestane vredjanje i svadja dugo smo mi u ovome treba sve gledati iz drugog ugla ,ja i sota nismo dobri ali on jedugo u ovome i kad vidim da ga neki bijednik nikad cuo za njega vrijedja popizdim ,ipak su ti ljudi uovome12,13 godina ,tako od mene moilio bih da prepucavanje prestane idemio dalje ,jb liste vise puno zdravlja svima odoh na kupanje
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Ma to smo se mi malo šalili :ROFLMAO: ko što reče neko ovde - nema šanse da to radi.
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
jb vas play token i ,i neka prestane prepucavanje ,lomsinj je to skontao digao server ipreko njegove scripte ide i i ko sto rece boki svako novo startovanje vlc mora sevucii novi pasword ili lzonika dok see user nemjenja ,ali im ai drugi nacin koji radi na jedno 70 posto servera alii sti proces svaki put nakon stopiranja mora se vuci nova lozinkai da prestane vredjanje i svadja dugo smo mi u ovome treba sve gledati iz drugog ugla ,ja i sota nismo dobri ali on jedugo u ovome i kad vidim da ga neki bijednik nikad cuo za njega vrijedja popizdim ,ipak su ti ljudi uovome12,13 godina ,tako od mene moilio bih da prepucavanje prestane idemio dalje ,jb liste vise puno zdravlja svima odoh na kupanje
@zokiniko
Hvala
Nekad smo mozda u afektu jedan drugom nesta rekli ... nisam zlopamtilo a vjerujem nisi ni ti .... bilo proslo ljudi smo .... ne osvrcem se na proslost kako ljudi kazu Bog nam je dao oci da gledamo naprijed a ne nazad.... ja sam sa tobom ok mislim u ok odnosima sto se mene tice ..... zelim da tako i ostane sto bi ljudi rekli ne moramo se ni mtziti ni voliti opcenito gledajuci ali mozemo jedni druge da postujemo kao ljude

Pozdrav za tebe i tvoje najmilije
 

Kajgana Shop

На врв Bottom