Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.617
Поени од реакции
1.438
Moze u PM o kojem je bugarskom forumu rijec.Inace imas Sport Klubove 1-10 na allgames.onlygames.ca
Pozdrav
тоа за Бугараскките форуми..е чиста глупост!!!!
инаку еве ти еден
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=23695&page=685
+1
https://www.kaldata.com/forums/
+ руски
https://iptv.live/
+ 1
http://satvenus.com/forums/763-IPTV

гледате ,некој ќе пушти само некаков слух,,,,,и повеќето ќе поверуваат,,,
жално што хопцуп е баниран 2 недели,,,,,инаку ќе го кажеше своето мислење ))[DOUBLEPOST=1557434818][/DOUBLEPOST]
Sve sto hopcup postavlja ovde - ima na bugarskim forumima - tako da niti je pomogao niti je odmogao !

Moze li neko da mi kaze koji server ima sve Sport Klubove of 1 do 10 (Srpski)

Hvala.
баш би сакал да знам кои се тие Бугарски форуми,,,,мада може и Руски[DOUBLEPOST=1557435648][/DOUBLEPOST]за тие што немаат што да гледаат. а не за колекционери
листите работат
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.168
Поени од реакции
5.694
Последен пат кога пишав ми дадовте одлични IPTV адреси, сега повторно би ве замолил доколку ги имате. Пожелно е BTSport и ArenaSport да ги има. Благодарам однапред.
 
Член од
25 септември 2017
Мислења
22
Поени од реакции
6
Поздрав до сите. Користи ли некој Stalker player или Ministra за web os (сигурно го има и за други платформи)? Ако да и има вишок акаунти нека пише пп или може и упатство за скен.

Фала
 

Attachments

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.617
Поени од реакции
1.438
Поздрав до сите. Користи ли некој Stalker player или Ministra за web os (сигурно го има и за други платформи)? Ако да и има вишок акаунти нека пише пп или може и упатство за скен.

Фала
нема такво нешто,,,,,барем за СТБ ,,,ако грешам ,нека ме демантира некој
 

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.617
Поени од реакции
1.438
Može li pass za listu
добро толку ли сте?или се правите наивни,,,,,зар не знаете дека треба во порака да ми побарате?????

а вие кои раздавате листи видете на кого давате
ми бара член со 4 постови,,,од кои што 3 му се јавно објавени листи ,со се канали...па видете сега
 

0nline

ЕУ и Нато Антифашист
Член од
8 јануари 2012
Мислења
103
Поени од реакции
58
Марко Цепенков, ако во двете архиви има ТВ канали од Македонија , прати ми лоз на порака.
:)
Честит 9-ти Мај! Денот на Победата над Фашизмот!
:oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
 
Член од
28 април 2019
Мислења
18
Поени од реакции
15
тоа за Бугараскките форуми..е чиста глупост!!!!
инаку еве ти еден
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=23695&page=685
+1
https://www.kaldata.com/forums/
+ руски
https://iptv.live/
+ 1
http://satvenus.com/forums/763-IPTV

гледате ,некој ќе пушти само некаков слух,,,,,и повеќето ќе поверуваат,,,
жално што хопцуп е баниран 2 недели,,,,,инаку ќе го кажеше своето мислење ))[DOUBLEPOST=1557434818][/DOUBLEPOST]
баш би сакал да знам кои се тие Бугарски форуми,,,,мада може и Руски[DOUBLEPOST=1557435648][/DOUBLEPOST]за тие што немаат што да гледаат. а не за колекционери
листите работат
Ke mozeli pasword pozdrav[DOUBLEPOST=1557438230][/DOUBLEPOST]Pozdrav mozhe li pasword
 

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.617
Поени од реакции
1.438
Марко Цепенков, ако во двете архиви има ТВ канали од Македонија , прати ми лоз на порака.
:)
Честит 9-ти Мај! Денот на Победата над Фашизмоt
:oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
да не имаш и некоја музичка желба?;)
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
21.022
Поени од реакции
54.977
Ја имаш овде...само еден клик и тоа е....тестирана работи:
Код:
https://kporte.wixsite.com/files
Ти благодарам... :) каде и да барав само за телефон апликацијата ми ја даваше.
 
На врв Bottom