Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.516
Поени од реакции
1.180
+30 постови..пасс..[DOUBLEPOST=1555969709][/DOUBLEPOST]+50 постови,,,,,,пасс..пп...не пишувајте и не прашувајте овде,,,,,,,,,пп,кој зип,,порака
 

Attachments

Последно уредено:

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.516
Поени од реакции
1.180
сум напишал +10 или +30 постови
добивам порака,,од член со 3 постови,,и замисли,,пасс од сите 3 зипа)))

не пишувајте пораки,,,,,,ако немате број на постови
и пасс за еден зип

целта е да не пропаѓа листата,,,затоа се различни зип фаилови!!![DOUBLEPOST=1555970138][/DOUBLEPOST]+50 постови..пасс
 

Attachments

Член од
9 април 2019
Мислења
189
Поени од реакции
115
Zna li neko sta se desava sa Sky.de,vec se 50% ovog paketa ne moze gledati preko CS,a
 
Член од
19 април 2017
Мислења
117
Поени од реакции
58
Dobro jutro![DOUBLEPOST=1556001860][/DOUBLEPOST]Moze le pass Marko?
 
Последно уредено:
На врв Bottom