Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 март 2019
Мислења
50
Поени од реакции
39
Член од
31 декември 2018
Мислења
50
Поени од реакции
78
Superstar tv (mts) ako imal neko da posalje molim vas ?!
Hvala
 

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.498
Поени од реакции
1.159
@Marko Cepenkov
Zamolio sam te za pasword???
Nema ga!!
а што треба?јас да сум 24/7 на линија??
сите добивте во порака пасс или листа
доволно е засега!!!!
не барајте повеќе пасс....
и знајте кога е доволно......целта беше ..повеќе зип фаилови,на повеќе членови
некои сакаат пасс од сите зипови

а најчудното,,,и нелогично нешто е што некои немаат воопшто што да гледаат,,
а некои којишто овде јавно објавуваат листи бараат пасс((
 
Член од
19 април 2017
Мислења
117
Поени од реакции
58
а што треба?јас да сум 24/7 на линија??
сите добивте во порака пасс или листа
доволно е засега!!!!
не барајте повеќе пасс....
и знајте кога е доволно......целта беше ..повеќе зип фаилови,на повеќе членови
некои сакаат пасс од сите зипови

а најчудното,,,и нелогично нешто е што некои немаат воопшто што да гледаат,,
а некои којишто овде јавно објавуваат листи бараат пасс((
Moze li pass druze?
 
Член од
6 ноември 2012
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво момци

Ме интересира една работа
Имам еден м3у фајл од одредена iptv (имам пасс и усер) и знам точно на која IP е сетирана (можам да пристапам до контентот кога сум конектиран на таа мрежа). Дали има можност некако да пристапам до стримот од друга мрежа ?
 
На врв Bottom