Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
http://62.210.209.100:86/get.php?username=gCuKfvSo9e&password=XUpO1sGNzn&type=m3u_plus
Real Url: 62.210.209.100:86 Status: Active Created: 16.3.2019. 20:05:56 Expires: Null Active Connections: 136 Maximum Connections: 200 Formats: "ts"
Prepisuješ, pa zar i Ti, znaš kako se na to gleda, a i sad će biti preko 200 i samo fik.
jesi sedeo na ladan beton.
Код:
https://www.en.m3uiptv.com/iptv-links-free-m3u-playlist-31-03-2019/
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Radi normalno bravo White;)
Kako smo krenuli sa vlc -om, pitanje je vremena kada ce neko obznaniti, da ovaj vlc moze da gleda i ljudske sudbine.Tarot karte, natalne karte,gledanje u solji kafe sve to ode u istoriji.Sad sve se to radi na na svemogucem vlc-u.VLC JE ZAKON:)
White_Spiri,Crni07, mala sala, nemojte ovo shvatiti u nekoj drugoj (negitvnoj) konotacii.
Pozz. za sve clanove.
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
[QUOTE="zok2009, ....svih ovih godina,koliko sam na forumu,nisam upoznao čovjeka,da bih napisao,stojim iza njega,bilo je pokušaja...ali znanje i liste su razdor,tih prijateljstava,zato "jučer" je bio netko,"danas",je hop...i u čemu je problem?.[/QUOTE]
Liste su samo povod za razdor kvazi-prijateljstva, a ne prijateljstva.Postoje takvi ljudi koji se vode filozofijom:"Samo licni interesi su vecni, sve ostalo je samo sredstvo za postizanje svojih ciljeva i interesa". Ja licno ovde, na int. forumima sam upoznao izvanredne ljude, koji su mi postali veliki prijatelji i svakako mogu reci 'stojim iza njega'.A dali oni stoje iza mene, to su pokazali svojim nesebicnim pomaganjem,i razumevanjem kako bi lakse shvatio bit i sustinu iptv-a.Hvala im, ne na tome, nego hvala im na tome sto su se pokazali kao pravi ljudi i prijatelji na koje mozes uvek racunati.
Verujem, a to se vidi i naslucuje iz postavljenih postova,da ovakvi odnosi postoje i medju ostalim clanovima, mozda ne u dovoljnoj meri, ali svakako dobri primeri na koje se trebamo svi ogledati i prihvatiti takav odnos, koji afirmira pre svega ljudskost u coveku, a to je svakako prijateljstvo a ne iptv liste ili znanje.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
[QUOTE="zok2009, ....svih ovih godina,koliko sam na forumu,nisam upoznao čovjeka,da bih napisao,stojim iza njega,bilo je pokušaja...ali znanje i liste su razdor,tih prijateljstava,zato "jučer" je bio netko,"danas",je hop...i u čemu je problem?.
Liste su samo povod za razdor kvazi-prijateljstva, a ne prijateljstva.Postoje takvi ljudi koji se vode filozofijom:"Samo licni interesi su vecni, sve ostalo je samo sredstvo za postizanje svojih ciljeva i interesa". Ja licno ovde, na int. forumima sam upoznao izvanredne ljude, koji su mi postali veliki prijatelji i svakako mogu reci 'stojim iza njega'.A dali oni stoje iza mene, to su pokazali svojim nesebicnim pomaganjem,i razumevanjem kako bi lakse shvatio bit i sustinu iptv-a.Hvala im, ne na tome, nego hvala im na tome sto su se pokazali kao pravi ljudi i prijatelji na koje mozes uvek racunati.
Verujem, a to se vidi i naslucuje iz postavljenih postova,da ovakvi odnosi postoje i medju ostalim clanovima, mozda ne u dovoljnoj meri, ali svakako dobri primeri na koje se trebamo svi ogledati i prihvatiti takav odnos, koji afirmira pre svega ljudskost u coveku, a to je svakako prijateljstvo a ne iptv liste ili znanje.[/QUOTE]


Bravo DimceJ

U potpunosti se slazem sa tobom.
Tesko da se moze bolje napisati na tu temu.

Pozdrav
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Uleteo sam na ovaj forum kao neznalac. Nije mi bilo potrebno liste. Ali me zaineteresovalo. Upoznao više ljudi ali malo Čoveka. Neki su mi poklanjati skeneri neki liste. Poklanjao sam i ja acounte za netflix. Vido koliko ko vredi ko je sta. Na kraju se I malo razočarao u imigaran svet. Ali na kraju krajeva dobijo što sam tražio. Neću nikog da imenujem sami će se prepoznaju. I danas oni meni pomažu a ja njima koliko mogu.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Pih, samo kukate. Svugdje ima dobrih ljudi pa tako i ovde. Ja se maltene ni u koga nisam razočarao, oni koji nisu bili po mojim standardima ti su i otpali (i obrnuto, ne prijam ni ja svakome:D). Ta priča da pomažeš svima i da ti svi vraćaju na isti način je go k.....Na onom drugom forumu (ne bih da ga reklamiram) poznajem 30-40-50 ljudi i siguran sam da će mi pomoći u svakom momentu kao i ja njima. Tako da ako fer igraš sve je dostupno :)
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
530
Поени од реакции
318
Zokiniko ,moze li komunikacija na pp,pozz


Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom