Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
:) kako je lepo to procitati pa vi mene se rado secate jos niste me iz vase glave obrisali ako toje lepo da me kritikujete
posto nekoga ako se ne pominje onda ta osoba nije vise ziva medju vama a ovako se ponosim sa sve sto ste do sad pisali
znaci stalo vam je do mene pa zar ne osecate toliko kako si igram
celo vreme sa vama nekoliko
i hitlera se spominje dan danas a to neznaci da je COVJEK
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
haha ma kazi istnu ne okoli okolo
secate se stalo vam je i tacka nemozete da obrisete to secanje sa vas mozak sta sam vam sve ucinio i pokazao sto sam znao da preko restrtimera iako nema nijedan user se moze doci do ostali usera pa cak i do admina sve ste zaboravili vasa ceneta kompanija koja zna samo da kuka i provocira :)
e i jos nesto zaboravio sam bacite se na narodna flusove ja sma ih nasao ima top kanal tamo i super radi u ostalo nije visetop nego nova ajde brzoima brdo kanali za svakoga po nesto
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
haha ma kazi istnu ne okoli okolo
secate se stalo vam je i tacka nemozete da obrisete to secanje sa vas mozak sta sam vam sve ucinio i pokazao sto sam znao da preko restrtimera iako nema nijedan user se moze doci do ostali usera pa cak i do admina sve ste zaboravili vasa ceneta kompanija koja zna samo da kuka i provocira :)
e i jos nesto zaboravio sam bacite se na narodna flusove ja sma ih nasao ima top kanal tamo i super radi u ostalo nije visetop nego nova ajde brzoima brdo kanali za svakoga po nesto
nemoramo se baciti jer to imamo.razumijes, nisi jedini ui svemogući.
ja sam ti napuisao sta gledam,
evo još jednom

titan, kamiondjije,fluss za koji sam siguran da nemaš, gledam ga već godinu exyu,bestizb,
etno selo i diogen. te gledam a imam ih brdo.[DOUBLEPOST=1553534096][/DOUBLEPOST]i još dvije koje necu navesti iz pristojnosti od ljudi koji su mi dali ali vrhunske su
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
sto gledas i ti kao i ja nista ne gledas samo skeniras
barem sota priznao javno ima covek al ne gleda
pa ako imas tako mnogo sto ner objavis nesto da i mi imamo i gledamo no se plasis da ce ad ako stane neces moci lako naci
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
sto gledas i ti kao i ja nista ne gledas samo skeniras
barem sota priznao javno ima covek al ne gleda
pa ako imas tako mnogo sto ner objavis nesto da i mi imamo i gledamo no se plasis da ce ad ako stane neces moci lako naci
Ja sam jedan od onih sto gledaju, ti ne gledas zato to i radiš. A objavljujem ja na pm ljudima redovno.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
necemo nikada zavrsiti to sto mislis ti to nisma ja ja sam sad novi covek sa veliki pogled za ove stvari zavrsili su oni dani kad sam kodirao ono ovo i dekodirao sam sam na deskripcija bacio al nekako tesko ide al se mucim staces godine su u pitanjup[ozdrav tebi i popi jedno pivo od mene ja placam kad se sretnemo nista lose[DOUBLEPOST=1553534748][/DOUBLEPOST]opa pa ti si onda postao neki redovan iptv provajder mesec za mesec ili naizmenicno nisma znao izvinjavam se i koliko na mesec ili dan das liste sto ti sam nadjes a ustvari ta neka lista imaju je pola forum
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
necemo nikada zavrsiti to sto mislis ti to nisma ja ja sam sad novi covek sa veliki pogled za ove stvari zavrsili su oni dani kad sam kodirao ono ovo i dekodirao sam sam na deskripcija bacio al nekako tesko ide al se mucim staces godine su u pitanjup[ozdrav tebi i popi jedno pivo od mene ja placam kad se sretnemo nista lose[DOUBLEPOST=1553534748][/DOUBLEPOST]opa pa ti si onda postao neki redovan iptv provajder mesec za mesec ili naizmenicno nisma znao izvinjavam se i koliko na mesec ili dan das liste sto ti sam nadjes a ustvari ta neka lista imaju je pola forum
Hahaha samo to imam reci , ajd bog, stobom nema smisla
 
Член од
24 март 2019
Мислења
20
Поени од реакции
20
Nije mi jasno zbog cega ovolika hajka podignuta na hopcup. Prelistajte postove prije 1-2 godine i mozete da vidite da nekoliko tzv profesijonalaca koji napadaju na hopcupa su radili iste ovakve stvari ovdje na forumu i objavljivali sta su htjeli i unistavali liste. Sad ti isti tzv provesijonalci su postali dobri jer su se bacili u biznis pa im smeta hopcup. Pustite covjeka na miru. Sto vise ga ogovarate i napadate bice losije za sve nas.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Ma kao sto vidim ovde….
psihijatri I psiholozi vec debelo trljaju ruke;)
:oeoeoe:
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Stala ona što je gledalo 380 ljudi, bravo majstore - daj drugu, vidiš da si glavna faca.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
787
Поени од реакции
506
pazi vamu jas sum gazda ovde i mnogu g...a nejkam jadenje razbravte? :)
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ako stala nadji si druga bar se u to rzumes ako ne drugo
e jos koliko liste ce da stanu
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom