Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 март 2019
Мислења
20
Поени од реакции
20
Ja sam pocetnik sto se tice IPTV ali zahvaljujuci hopcup sam vec nesto naucijo i imam kvalitetnu listu od stalkera sto radi bez problema. Nevidim razlog sto se vecina clanova okomila na hopcup. Forum je da se stavljaju streamovi a hopcup postavlja kvalitetno, sad je do vas da uz malo maste i vremena i citanja na forumima dodjete do kvalitetni stremova.

hopcup mnogo ti hvala za tvoj trud i volju sto djelis kvalitetne stvari sto inace nikad nebi dobili od nekog takozvanog profesionalca za IPTV.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Da ima tu istine naravno ... sve to tj. Manje vise ali vecinu sto je @hopcup objavio stalkere .... mogao bi da objavim javno mislim na strimove samo... nisam ja od te sorte ;)

Pozdrav
 
Член од
1 март 2017
Мислења
163
Поени од реакции
82
Zahvaljujem javno ... HOPCUP hvala...samo nastavi tako, da i mi laici nešto naučimo.Thanks
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Crow iz Shtip


ip
95.180.184.168
Samo da te pozdravim.
Vidim jos koristis Xenu, stara skola.
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
sve mi se dopada svaki komentar adznate necu ad stavljam vise mi se dopada il ne mi se svi su komenatri an svoje mesto akko dolikuje na jedan forum bez vredjanje i oni drugi aktivnosti budite slozni u svemu pa cak i u napade koje izvrsavate nad nekim ljudima ne za mene bas briga sta pisete vecza ostale
jer svako ima svoje takozvano postovanje sam sebe i ostalima
nisu vredne liste oliko je vredno postovanje druzenje

ma taj lik nema ag vise moze da odahnete malo pozdrav i tebi al nisma ja taj sto sam
 
Член од
24 март 2019
Мислења
20
Поени од реакции
20
380 ljudi gleda - postavi javno i zajebe 380 ljudi:tapp: i neko ima mozga da kaže kako je to pozitivno.
Nisam znao da se glavom moze probiti Firewall da se dodje do IPTV kvalitetnih strimova. To je sigurno neka nova metoda. Sad svi fino stanite uza zid i glavom udarajteu zid i vidjecete kako strimovi ispadaju ko ludi :jeeee::jeeee:
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
„Državni službenik“ je uzbudljiva domaća serija koja će se odvažiti da prikaže rad srpske tajne službe u okolnostima savremene geopolitičke situacije. Ovaj sjajan špijunski triler možete premijerno da pratite već od nedelje, 24. marta, od 21.00 čas, na SUPERSTAR TV kanalu. U navedenom terminu premijerno će biti prikazane prva i druga epizoda nove serije.

Ostale epizode serije „Državni službenik“ biće emitovane nedeljom od 21.00 čas, premijerno na SUPERSTAR TV kanalu.

Pozdrav
Gledano,jako ,jako

Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Otkako je hopcup počeo da objelodanjuje svoje umijeće,poneko ko je pažljivo pratio mogao je nešto i da ušicari,tj da dodje do toga da nešto može gledati.
A del je neko nešto naučio?????
Sumnjam,ipak 95% članova se zadovoljavaju sa onim, ,može li jedna lista".
Tako da nevidim razlog za toliko povike na čovjeka,to je njegov način nastupa na forumu i kao takav treba ga respektirati.
Ja nista tu nisam naucio a nevjerujem da je itko.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom