Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Pa da se nadovezem,i ja sam oduvek voleo te lokalne kanale iz Srbije i BiH pogotovu,ali osim na EXE-NET i Flussonic pojedinim listama nisam bas nesto imao uspeha u pronalazenju istih.Naravno mislim na m3u8 strimove ili udp,ne na ove ts iz ovih poznatih listi koje imaju lokalne televizije,ali cesto na tim listam ne rade.Naravno,to za tebe,Zokinoka i ostale koji znaju mnogo vise od nas to verovatno ne predstavlja problem,ali sto se mene tice slaba vajda.Pozz
 
Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Znam ja da ste i ti i Ilija izvanredni ljudi i bas to me je na kraju povelo da napisem to sto sam napisao.Ne samo da nisam verovao, nego nisam zeleo da verujem da bi vas dvojica mogli razmisljati na takav neprimeran nacin.U svakom slucaju ispao trio nesporazum: u pisanju,lajkanju i citanju:) Pozz za tebe alfa i za Iliju.
Ma, da li je lista skupa,kvalitetna...manje-vise nebitno!
Jedino sto vazi je:da si dobar covjek!
A to moji drugovi: DimceJ,Alfa71,i Ilija88 zasigurno jesu!Provjereno!:kruna::kruna::kruna:
Samo da se zna!;)
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Celi Dan samo vrtite muabeti,zokiniko ovo,zokiniko ono,ostajte covek na miru

Sent from my HTC U Play using Tapatalk
 
Член од
13 декември 2018
Мислења
124
Поени од реакции
4
Kanali poland 05-01-2019

click here



Kanali Albania- exyu - BG -CZ -GR - HU -SL - PL - RO - RU 05-01-2019


click here


Kanali AL + Ro + Hu + Gr + Cz + Poland 05-01-2019


click here


Kanali HU+AL+RO+RU+PL+GR 05-01-2019



click here


kanali Russia + Romania + Poland + hungary + Scandinavia + Czech + Greece + denmark + Albania 05-01-2019


click here


Kanali Albania + Russia + Romania + Poland + hungary + Scandinavia + Czech + Greece + denmark + world 05-01-2019

click here


Kanali ex-yu + Albania+ bulgaria + Romania + denmark + hungary + Poland + Czech + Russia 05-01-2019

click here










http://glory-link.com/ZJ3lA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom