Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ja poznajem dosta ljudi koji su kupili tak da je danas velika konkurencija hoce li kod nekoga ostati ili ne a kvalitet voli svatko to je logicno al kad kazes nije vise 150e nego 30 40 ili sl to vec mijenja misljenje :).... onda i kad sjecne nekad sliku nebitno heheheh a sjecka kod sviju ponekad....
Normalno da sve sjeckaju pomalo, i čuvena Art lista prekida makar da će jednom u dva tri sata, a onda mora prekidat i narodna i dianogen lista jer naprimjer crnogorske kanale te dvije liste uzimaju od art_a

Envoyé de mon HUAWEI en utilisant Tapatalk
 
I

ilijao88

Гостин
Nemoj tako drug.Dosad si se pokazao kao izuzetan covek, kome nije strana moralna i humana dimenzija zivota.Tim vise me u najmanju ruku zbunjuje tvoj post.Ne postoji covek koji ne bi hteo da bude u poziciji da ga interesuje samo kvalitet, bez ogled na cenu.I svako bi voleo sto se tice matrijalog dobra da ima,da poseduje i gleda samo ono sto je najkvalitenije.Nazalost stanje u drustvu je takvo da 60% stanovnistva zivi ispod praga prosecnjih primanja i nemoze si dozvoliti kvalitet, i cena je ta koja im diktira sta ce kupiti i sta ce gledati.,
Zato i nevidim poentu ovog teksta (jer je to specifika bahatih ljudi. a ne za coveka kao sto si ti) a i nevidim poentu i onih koji su lajkali ovaj post.Sta time zele reci?
Mozda gresim ali na ovakve postupke uvek sam reagirao i tako cu raditi i ubuduce, ma ko da ih postavi.
Mozda nisam zavrdio misao tj. recenicu... Kvalitetna a samo da je free... Znas nisam lud da placam nikom, pa samo kad vidim i ovaj glupavi mts koliko se ljudi zalili za los kvalitet slike, pa zamrzne, pa secka, a vamo kao mts, mislim se ja nikad ne bih od njih kupio to, hahaha samo kad me pitaju zasto ja ne koristim njihom adsl, ma sta vas briga, nikako se u srbiji nisu pokazali... A eto mislio sam reci i besplatno... Nisam ja dzabe usao u sve ovo nego kad imam mogucnost da gledam sta hocu i koliko hocu, a ne da mi uslovljavaju plati dodatno za ovaj paket pa za ovaj, ovako upalim listu i imam i vise od toga hehehehe... Uzivajte ljudi, ne mislim nista lose, samo uzivajte...:roker:[DOUBLEPOST=1546617274][/DOUBLEPOST]
Normalno da sve sjeckaju pomalo, i čuvena Art lista prekida makar da će jednom u dva tri sata, a onda mora prekidat i narodna i dianogen lista jer naprimjer crnogorske kanale te dvije liste uzimaju od art_a

Envoyé de mon HUAWEI en utilisant Tapatalk
Druze ne bih se slozio sa tim... Gledao sam narodnu jako dugo i mogu da demantujem to da nije secnula nijednom... Gledao sam i utakmice i filmove i to sa uzivanjem...
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Nemoj tako drug.Dosad si se pokazao kao izuzetan covek, kome nije strana moralna i humana dimenzija zivota.Tim vise me u najmanju ruku zbunjuje tvoj post.Ne postoji covek koji ne bi hteo da bude u poziciji da ga interesuje samo kvalitet, bez ogled na cenu.I svako bi voleo sto se tice matrijalog dobra da ima,da poseduje i gleda samo ono sto je najkvalitenije.Nazalost stanje u drustvu je takvo da 60% stanovnistva zivi ispod praga prosecnjih primanja i nemoze si dozvoliti kvalitet, i cena je ta koja im diktira sta ce kupiti i sta ce gledati.,
Zato i nevidim poentu ovog teksta (jer je to specifika bahatih ljudi. a ne za coveka kao sto si ti) a i nevidim poentu i onih koji su lajkali ovaj post.Sta time zele reci?
Mozda gresim ali na ovakve postupke uvek sam reagirao i tako cu raditi i ubuduce, ma ko da ih postavi.
@dimce konkretno sam iz kulture uzvratio lajk često ni ne stižem da pročitamo cele postove ili ih i ne čitamo razmišljamo o pročitanom itd...:Džurba cena modernog življena barem ti to možeš da razumeš;)
Morao sam da odgovorim pošto je i moj lajk u pitanju mada bih imao da dodam ne vezano za tvoje izlaganje ali za sada neću.:neetaka:
Kome cena nije bitna?????
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
@dimce konkretno sam iz kulture uzvratio lajk često ni ne stižem da pročitamo cele postove ili ih i ne čitamo razmišljamo o pročitanom itd...:Džurba cena modernog življena barem ti to možeš da razumeš;)
Morao sam da odgovorim pošto je i moj lajk u pitanju mada bih imao da dodam ne vezano za tvoje izlaganje ali za sada neću.:neetaka:
Kome cena nije bitna?????
Znam ja da ste i ti i Ilija izvanredni ljudi i bas to me je na kraju povelo da napisem to sto sam napisao.Ne samo da nisam verovao, nego nisam zeleo da verujem da bi vas dvojica mogli razmisljati na takav neprimeran nacin.U svakom slucaju ispao trio nesporazum: u pisanju,lajkanju i citanju:) Pozz za tebe alfa i za Iliju.
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Pozdrav svima koliko vas ima.
Iptv nemora da košta bog zna koliko
Pošto sam isprobavao mnoge liste
I ponuđeno mi lista za 3 meseca 10 evra preko veze. Mogu samo da procenim da je 5 evra na mesečnom nivou dosta. Naravno nenude baš sve kanale iste na tim listama nažalost one koj mene interesuju niko mi nije ponudio. Nude sport film vod it'd...
Ni jedan prodavac nije ponudio listu sa državnim i gradskim kanalima.
Ali zato će postane 1000 do 3000 filmova ili serija sa prevodom.
Ako medju vas ima neko listu sa srpskim hrvatskim i bosanskim kanalima državnih kao rtrs bhtv hrt rts ali i sa gradskim kanalima čekam ponudu u in box. Hvala unapred
 
Член од
13 декември 2018
Мислења
124
Поени од реакции
4
ex-Yu Kanali - Bosna i Hercegovina - Hrvatska - Srbija - ex-YU Crna Gora -Filmski Kanali - PinkMedia - Muzicki Kanali - Dokumentarni Kanali - Djeciji Kanali - Sport Kanali - Kanalet Kombtare - Dokumentare - Sporti Shqiptar - Makedonski kanali - Magyar Csatornak Grece Channel - Canale din Romania - Polskie kanaly - VOD 2018 NEW AL - VOD Ex-Yu


 
Член од
13 декември 2018
Мислења
124
Поени од реакции
4
Kanali poland 05-01-2019

click here



Kanali Albania- exyu - BG -CZ -GR - HU -SL - PL - RO - RU 05-01-2019


click here


Kanali AL + Ro + Hu + Gr + Cz + Poland 05-01-2019


click here



Kanali HU+AL+RO+RU+PL+GR 05-01-2019



click here


kanali Russia + Romania + Poland + hungary + Scandinavia + Czech + Greece + denmark + Albania 05-01-2019


click here


Kanali Albania + Russia + Romania + Poland + hungary + Scandinavia + Czech + Greece + denmark + world 05-01-2019

click here


Kanali ex-yu + Albania+ bulgaria + Romania + denmark + hungary + Poland + Czech + Russia 05-01-2019

click here








http://glory-link.com/SEDEx
 

Kajgana Shop

На врв Bottom