Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 октомври 2017
Мислења
318
Поени од реакции
1.707
Pa posle pocnes da prodajes i naplacujes :D Secam se onaj lik sto je isto tako dosao na forum kao "Napravio sam panel pa delim sa vama" i bejase tako prvijh nedelju, dve, a znas kako se zavrsilo? Ima sad svoj panel, placa (i to papreno), eno ga to je onaj titan IPTV tako nekako je bilo bar tada :D
Ideja je super.Treba je podrzati,i pomoci.Ko moze i hoce.I ne biti skeptican prema ljudima koji pokazu dobru volju i zelju da pomognu.Nije bas cesta pojava u danasnje vrijeme,pa je mozda zato i "sumnjiva".;)
Pozdrav svima!
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
vidi prosto ogromna je konkurencija pa da bi opstao pored sbb itd morao sam da izmislim nesto nemam ja miljon korisnika ali moji korisnici vec 2 godine ne placaju dinar iptv znaci ko ne veruje moze na pm da ga ubacim u tajnu grupu na fb gde su moji korisnici i videce sta pise i moci ce da se uveri da je gratis naravno dajem u lokalnu mrezu sa lokalnu ip bas da se ne siri radi bezbednost.
мислам дека и да сакаш ,не би можел да ги даваш бесплатно
најмалку имаш ,трошок,за подршка на панел,која сигурно минимално е 15 евра
за некоја бесплатна верзија не сум слушнал
сега дали зборуваме за иста работа незнам..........
земаш рестримерска листа,,,па и оргинална да е,,,,и ја местиш во твој сервер....којшто не би можел да го најдеш бесплатно без одржување

јас зборувам за вакво нешто...и ова е цената 15 евра ,минималоно за еден месец
https://xtream-codes.com/whmcs/cart.php
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Ideja je super.Treba je podrzati,i pomoci.Ko moze i hoce.I ne biti skeptican prema ljudima koji pokazu dobru volju i zelju da pomognu.Nije bas cesta pojava u danasnje vrijeme,pa je mozda zato i "sumnjiva".;)
Pozdrav svima!
правилно,,,,,,,,
како што нагласив......може да се учествува минимално,,,,колку за подршка на серверот..панелот
 
Член од
7 декември 2017
Мислења
132
Поени од реакции
47
мислам дека и да сакаш ,не би можел да ги даваш бесплатно
најмалку имаш ,трошок,за подршка на панел,која сигурно минимално е 15 евра
за некоја бесплатна верзија не сум слушнал
сега дали зборуваме за иста работа незнам..........
земаш рестримерска листа,,,па и оргинална да е,,,,и ја местиш во твој сервер....којшто не би можел да го најдеш бесплатно без одржување

јас зборувам за вакво нешто...и ова е цената 15 евра ,минималоно за еден месец
https://xtream-codes.com/whmcs/cart.php
KAD SE HOCE SVE SE MOZE .... ljudi doniraju celu platu a ne 15 evra .. ni manje siromah ni viseh bogat ja bi rado to ucini.. sve to kosta 2 kutije cigara ... al imam 10 prstiju sva se razlikuju tako i ljudi pozdrav svima ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom