Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 јули 2018
Мислења
419
Поени од реакции
506
Tko god nezna šta bi sa listama nek pošalje meni.Ja imam jednu što mi je poslao kolega ilijao88 u čuvam je ko oči u glavi.Nebi bilo loše imati koju rezervnu!
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Pozdrav svima. Imao bih jedno pitanje. Ove liste sto se daju za Test 24ili 48 sati ja sam uvijek trazio za Vlc Player (m3u). Probavao sam ih i na Smart Iptv ali ne idu bas najbolje. Zato me zanima kakva je razlika u test listama koje trazis za Vlc Player u odnosu na Liste koje idu u Smart Iptv App. Pozdrav i hvala unaprijed na Odgovoru.
 
Член од
2 декември 2018
Мислења
52
Поени од реакции
35
Sve je potpuno isto i nema nikakve razlike. Samo sto na smart TV kada povuces listu povuce ti odmah 10 mb/s a na vlc povlaci dosta manju brzinu i tu je razlika[DOUBLEPOST=1543768743][/DOUBLEPOST]Samo provjeri jel ti TV radi preko WI FI ili ide LAN Kabel ja uvijek preporucujem LAN
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Hvala na odgovoru. Ja jos par dana imam Iptv kod SupernovaIPTV ( samo jedan mjesec sam platio ). nije zbog cijene ali kanali ponekad prekidaju ( pored brzine Interneta
12-15 mb/sec. Epg kod stranih kanala uopce ne pasu. Filmovi iz Videoteke ( Vod ) su mnogi loseg kvaliteta. Zna li netko nekog dobrog Servera. Pozdrav.
 
Член од
2 декември 2018
Мислења
52
Поени од реакции
35
Epg ti ne salju oni vec ide automatski od aplikacije koju koristis, zato imas opciju tamo da izaberes EXYU i po nazivu kanal ti vuce epg i sto to nije tacno tu nemozemo nista napraviti za Vod svako gleda da bude losijeg kvaliteta mogu ti ubaciti test da testiras i da vidis
 
Член од
2 декември 2018
Мислења
52
Поени од реакции
35
Da treba mi mac mogu ti srediti nesto na 48h da usporedis jel isto kao sto vec imas samo se javi na pm
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Hvala na odgovoru. Ja jos par dana imam Iptv kod SupernovaIPTV ( samo jedan mjesec sam platio ). nije zbog cijene ali kanali ponekad prekidaju ( pored brzine Interneta
12-15 mb/sec. Epg kod stranih kanala uopce ne pasu. Filmovi iz Videoteke ( Vod ) su mnogi loseg kvaliteta. Zna li netko nekog dobrog Servera. Pozdrav.
proveri i koliko kasnat kanali ,pusni neki sportski kanal i otvori u brauzer primerno 365bet na ista utakmica i gledaj sat ako zaostaje vise ot 15 sek odmah sve zatvori i izbaci u kantu ta lista ,to je mente iptv i nema smisla da se zanimas vise sa ovi .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom