Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
ajde,samo da vas pozdravim,vidim da reklame tv idu,admini spavaju,kada sam ja to radio....zna se....al nije bitno,,gle sada za dobru i stabilnu listu,na pm....[DOUBLEPOST=1516138617][/DOUBLEPOST]pozdrav Šoti,ne znam zašto me izignorirao....ali nije bitno,ljudi smo....
Nisam ... nema osnove a ni povoda ;)

Pozdrav
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
ajde,dečko...smiri strasti,ako si promjenio nick...ali,još ništa ne znaš....[DOUBLEPOST=1516141416][/DOUBLEPOST]Pozdrav Šoti,jebote,kao da smo se posvađali....ali nije bitno,biramo one,koji nam odgovaraju.....
 
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
ja ne skeniram ja pritisnem dugme I listi koliko hoces hahah\|
ja ne skeniram ne skeniram neznam da skeniram
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
И да ја згрешил и да не ја згрешил заборавил дека пиратерија е забрането тука. Под пиратерија спаѓаат и стримовиве што ги ставаме ама тоа некој од модераториве и администраториве го дозволиле тоа.
Ma kakva piraterija sa stremove -nikakva,ovi kuci ot koj se uzimat stremove imat mnogo pare i nista ne im kosta da platat na neki strucnak da uradi tako da ne moze nikako da gi sredat,a kad ne radat to stalno ce gi jebat to svaki zna i svaki ko moze ce izkoristi to koliko i zabrani interpol i bilo sta da pretat -to je ludski zakon.Otvori i ti vrata u kuci da vidiis sta ce ti se desi.A i ovakvi forumi i posbeno stremove koi se stavljat ovde i na drugi mesta sa omugicili drastican pad cena na ovi iptv kuca i sad sa stali bas toliko koliko treba da se plati pa i nize.Moze se reci da mi ovde radimo kontrol na monopol iptv i prekomerni profit koj ranije sa dojali ovi bez nista da ulazat.
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
evo,tebe smo skontali....seronja s zezelice....tamo su "pravi ljudi",koji kurac dolazite na ovaj forum,jer ste jadni...gledate tko će što objaviti...daj me preporuči,ili treba imati pozivnicu,da malo upadnem u "visoko društvo"....
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013

Pozdrav
 
Член од
14 ноември 2017
Мислења
95
Поени од реакции
111
evo,tebe smo skontali....seronja s zezelice....tamo su "pravi ljudi",koji kurac dolazite na ovaj forum,jer ste jadni...gledate tko će što objaviti...daj me preporuči,ili treba imati pozivnicu,da malo upadnem u "visoko društvo"....
jeli se meni obracas sa to seronja ako jeste mamu vam jebem svima vama sto kazes da ste me skontali puste kurcinu I vi i ovi na zezalici toliko[DOUBLEPOST=1516144193][/DOUBLEPOST]hahah zasto ljudi moraj da vrijedjaju zasto sam ja seronja a da ti i drustvo niste
nikoga nisam uvrijedio dok vi mene niste
kad neko nesto zna odma je za vas seronja mamu mu vam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom