Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
kljuki kako misliš nisu isti strimovi??
i zasto misliš da se neda napraviti?
ja da mi je toliko stalo ja bi napravio cijelu listu ručno. vidiš zbog toga je razlika sto ja i još neki imamo skoro sve a neki ni najobičniju. ja sam jednom skenirao jefan server 12 dana, sve dok nisam nasao sta sam htio. imao sam kombo od milijardu kombinacija. a kad ovdje procitam, skeniram vec 4 sata i ništa.... ha ha dodje mi da se smijem. pa mjesec dana bi razbijao glavu kako i što.. ua neke stvari. i onda to nekom povjeriš a on iz objesti objavi. pa ne ide to tako. po stoti put...... povjerenje je naj bitnije a vjerujte da SVE moze. jedina razlika je u vremenu. koliko se mučiš dok me uspiješ.
 
Член од
26 август 2017
Мислења
18
Поени од реакции
2
Ako neko ima slucajno SK u HD stabilan, gleda mi se NBA program za veceras, a ostao sam bez liste sa SK.
Inace ima mnogo dobrih ljudi na forumu radi da pomognu, dobio sam uvijek neku adekvatnu listu, privremenu ili trajniju u pp i hvala svima sto ulazu vrijeme i trud na skeniranje i besplatno dijeljenje.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
kljuki kako misliš nisu isti strimovi??
i zasto misliš da se neda napraviti?
ja da mi je toliko stalo ja bi napravio cijelu listu ručno. vidiš zbog toga je razlika sto ja i još neki imamo skoro sve a neki ni najobičniju. ja sam jednom skenirao jefan server 12 dana, sve dok nisam nasao sta sam htio. imao sam kombo od milijardu kombinacija. a kad ovdje procitam, skeniram vec 4 sata i ništa.... ha ha dodje mi da se smijem. pa mjesec dana bi razbijao glavu kako i što.. ua neke stvari. i onda to nekom povjeriš a on iz objesti objavi. pa ne ide to tako. po stoti put...... povjerenje je naj bitnije a vjerujte da SVE moze. jedina razlika je u vremenu. koliko se mučiš dok me uspiješ.
Pa o tome i pricam, ja sam na art potrosio 6 mjeseci, bilo bi glupo da zaje... ljude koji to gledaju i posteno placaju time da to objavim.
Toliko od mene.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Член од
16 јуни 2016
Мислења
945
Поени од реакции
1.692

Kajgana Shop

На врв Bottom