Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Svaka sto nije javno objavljena radi dobro.

Послато са A5 уз помоћ Тапатока
Ja bih prije rekao svaka koja ima vise konekcija radi dobro,i neznam koja je svrha dijeljenja listi sa jednom konekciom,samo pravis problem onome koje kupio listu a i samome sebi jer ti kida zivce sto prekida svakih 5 sekundi

Envoyé de mon A0001 en utilisant Tapatalk
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Ja bih prije rekao svaka koja ima vise konekcija radi dobro,i neznam koja je svrha dijeljenja listi sa jednom konekciom,samo pravis problem onome koje kupio listu a i samome sebi jer ti kida zivce sto prekida svakih 5 sekundi

Envoyé de mon A0001 en utilisant Tapatalk
Могуче да је тако а можда и није тако, јел тако.

Послато са A5 уз помоћ Тапатока[DOUBLEPOST=1503087341][/DOUBLEPOST]Astra Control Panel
token=TdEA4Qw
Код:
http://stream-inter-tv.de:8000
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Željko. A šta kad platiš liniju i netko te hakira , ti zoveš vlasnika jel' ti secka a vlasnik kaže sve je uredu sad sam pogledao. Šta onda?[DOUBLEPOST=1503089881][/DOUBLEPOST]Željko aj pošalji jednu listu za sto korisnika da traje bar deset dana da malo pogledam ja i moja ekipa.
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
koja ex yu lista dobro radi na enigma 2,ovo sto imam staje svakih 2 minuta a kanale otvara po 7 sekundi cekanja
koji resiver imas ja koristim dreambox 800 hd-se i svaka lista koja je validna radi odlicno cak i moja webtv 80 i neki kanal radi super probaj je i ti vidim da si korisnik bh telekom interneta znaci dodatno jos 1km i imas 80-tak kanala koji rade solidno ako ti treba lista tj userbouqets lista moja webtv javi se posaljem ti
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
a za moju tv web,mora li se logovati uvjek kao prije?Inace imam vu zero.Do prije mjesec mi je manje vise radilo dobro,otvaralo je u sekundi kanale,sad sedam sekundi za svaki kanal moram cekat i dvije minute i stane.Mijenjao sam i image,ali isto uvjek.Brzina neta mi je otprilike ista kao prije.Neznam do cega bi moglo biti.I javi mi za moju tv web
 
Член од
15 октомври 2015
Мислења
186
Поени од реакции
105
netreba se logovati jednom se prijavis i to je to a i ja sam probao 10-tine imagea i sa ovim sto sad imam openpli 4.0 radi odlicno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom