Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 февруари 2017
Мислења
56
Поени од реакции
94
Moderatorite neka gi citat postovite o clenovite koji doagat od drugi forumi kao sto se SF koji namerno go provociraat i vregaat kolega international i nekoji drugi kolegi forumasi, koga ke gi procitaat neka donesat zaklucok koj kogo tuka go dupi.cel im e da ja prezemat temata oni da bidat moderatori na ovoj forum.ako e kolegata @international baniran togas sekoja cest za niv manipuliraat so vas kako sakaat.dali viegame staffot na kajgana forum odlucuvate koj ke bide banira na SF.sugurno i jas ke bidam baniran i neka bidam, samo razmislete kogo treba banirate zato sto na lugeto ke im se zgadi ovakov dobar forum
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Najdobro e nekoj moderator da se pojavi i objasni situacijata. Ako e baniran mozebi ima pricina i mozebi ne e samo toj.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Ne mogu da vjerujem, zbog ovakvih provokatora baniraju čovjeka ni kriva ni dužna. Uhhh, na što se spalo. Likujte sada, uživajte u svojoj pobjedi, ali ne zaboravite, puno je ovdje Internacionala, njegov duh je sveprisutan, sresti ćete ga kad mu se najmanje budete nadali
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
3.097
international je to kralj kad unisti sve onda ce se javit i reci jesam li vam rekao da je bolje ovo moje sto saljem na pp po jednu listu svakom a dobio od F.E.A.R liste kao i dsuki i ostali banovani sa svih drugih foruma. F.E.A.R ne salji vise nikom vidis da ti kojim si poslao salju kraljevima a uz poruku ma nisu to neke liste evo ti internantional da vidis sta onaj F.E.A.R salje svima
nemaš ti pojma tko je inter. neznam ni broja listi koliko mi je dao. aznaš ta je svaki put rekao. da negovorim da nepokazujem. to nerade ljudi koji se hoće hvaliti. inter je veliki covjek. uostalom sta se ja pravdam i
fer je...zasluzio je ban na svakom forumu
ha ha nemaš ti pojma. budi ljubomoran i dalje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom