Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Pa nisi daleko od istine.Ali javno postavljati liste i to one koji si dobio od drugog je zaista mizerno i nisko.Ti si barem stari clan na raznim forumima i znas koliko znaju da traju liste koje se cuvaju ili daju na pp.Pa cak se i tu desi neka zloupotreba,ali u mnogo manjem broju.
da...ali treba znati kome se daje...
ali red je da nekad se promjene info javno...da se vidi kroz razgovor sto je zanimljivo...ponekad koja javno objavljena lista daje motivaciju ili nekome da vidi gdje bi mogao traziti...
ali sve je manje prostora za sve....a sve nas je vise...:)
 
Член од
25 август 2016
Мислења
358
Поени од реакции
1.270
da...ali treba znati kome se daje...
ali red je da nekad se promjene info javno...da se vidi kroz razgovor sto je zanimljivo...ponekad koja javno objavljena lista daje motivaciju ili nekome da vidi gdje bi mogao traziti...
ali sve je manje prostora za sve....a sve nas je vise...:)
Da u pravu si sto se toga tice,jer Forumi ovakvog tipa zbog toga i postoje.Ali lepo si rekao ponekad.Ali ovo sto se desava u zadnjih dva-tri meseca je katastrofa i mogu slobodno da kazem namerno unistavanje listi.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
408
Поени од реакции
1.184
Da u pravu si sto se toga tice,jer Forumi ovakvog tipa zbog toga i postoje.Ali lepo si rekao ponekad.Ali ovo sto se desava u zadnjih dva-tri meseca je katastrofa i mogu slobodno da kazem namerno unistavanje listi.
Moj dobri prijatelju ima i toga sve zavisi ko to radi
mislim na tog sto postavi liste
ja mislim da je i to jasno prijatelju
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Da u pravu si sto se toga tice,jer Forumi ovakvog tipa zbog toga i postoje.Ali lepo si rekao ponekad.Ali ovo sto se desava u zadnjih dva-tri meseca je katastrofa i mogu slobodno da kazem namerno unistavanje listi.
e sad se treba vratiti na ono sto je burman rekao o ucjeni i interesima
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
da...ali treba znati kome se daje...
ali red je da nekad se promjene info javno...da se vidi kroz razgovor sto je zanimljivo...ponekad koja javno objavljena lista daje motivaciju ili nekome da vidi gdje bi mogao traziti...
ali sve je manje prostora za sve....a sve nas je vise...:)
nikad vise listi ,
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
dok vi skontate ko sta zbog cega ,ja odgovorio na poslate pm poruke[DOUBLEPOST=1494506309][/DOUBLEPOST]
da...ali treba znati kome se daje...
ali red je da nekad se promjene info javno...da se vidi kroz razgovor sto je zanimljivo...ponekad koja javno objavljena lista daje motivaciju ili nekome da vidi gdje bi mogao traziti...
ali sve je manje prostora za sve....a sve nas je vise...:)
svi da stavljamo na clik pa da tim poguramo jadne restrimere,
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
Maknuo sam se s satmastera zauvijek.Javno objavljujem da mi ne trebaju liste niti ću tražiti od bilo koga .Sam ću probati nešto naći.Udarili ste drvlje i kamenje po meni,a 100 drugih je isto radilo,samo ja budala priznao i to jer je provokator s jednim postom došao tu.
Prodavali ili dijelili liste,one će crknuti za dan ,mjesec...
Bit će novih i to ide u krug.
Onog kog hakirate,ako ima para promijeniće hosting ,ako nema ugasiće server .Ništa nije vječno.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom