Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 мај 2017
Мислења
65
Поени од реакции
82
Da stala je Narodna...Taman sam se ponadao da necu morat produzivat pretplatu...Zena sizi nju zanimaju Cinestarovi, Foxovi i ostali filmski kanali.Samo to i gleda Pinkove..Jebi ga...[DOUBLEPOST=1494501665][/DOUBLEPOST]Svaka cast ovim momcima koji omogucuju ljudima da ponekad ponesto pogledaju free.Posebno hvala white_spiritu i dsuki1966..Vjerujem da ima jos takvih ljudi na ovom forumu..
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
PRIJATELJU TAJ PROGRAME STO KORISTIS KAO KAO UNIVERSAL PROXY SOFTWARE JA MOGU OVOG TRENUTKA DA STOPIRAM SVE JEDAN PROXY STO SAM PODELIO OVDE.ALI NISAM OD TAKVIH LJUDI.
Izgleda da ovaj "moj" programčić ne skenira kako treba tj. ne pokazuje realno stanje pa se ovim putem javno ispričavam radionovigradu,mada sam u prvom postu naveo možda program ne radi kako treba
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Haha pa naravno da ce da stane, sta ste ocekivali realno? Deljena je sakom i kapom, kao sto ce biti deljena i sledeca, dosla tamo gde ne treba, video covek i ugasio je. Prosto.

I kao sto ce da ugasi i sledecu koju podele "da bi pomogli drugima".

Neki su toliko dugo ovde, u svetu IPTV-a da im ne treba nikakva pomoc ali ljudi su lencuge i nece mrdnuti dupetom da sami sebe obezbede jer znaju da ima neko ko ce da im da.
 
Член од
5 мај 2017
Мислења
65
Поени од реакции
82
Haha pa naravno da ce da stane, sta ste ocekivali realno? Deljena je sakom i kapom, kao sto ce biti deljena i sledeca, dosla tamo gde ne treba, video covek i ugasio je. Prosto.

I kao sto ce da ugasi i sledecu koju podele "da bi pomogli drugima".

Neki su toliko dugo ovde, u svetu IPTV-a da im ne treba nikakva pomoc ali ljudi su lencuge i nece mrdnuti dupetom da sami sebe obezbede jer znaju da ima neko ko ce da im da.
Nevjerujem da su ljudi lijeni nego se jednostavno nerazumiju u to.Neznaju skenirat ni trazit listu samo za sebe..Ni ja se nekuzim u ta skeniranja i to i nije me sram to priznat.Da bi znao moras od nekog naucit, nitko se nije rodio naucen i da sve zna.Uvijek cu pomoc nekom u onome sto ja znam a ono sto neznam pitat cu onog ko zna..
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Nevjerujem da su ljudi lijeni nego se jednostavno nerazumiju u to.Neznaju skenirat ni trazit listu samo za sebe..Ni ja se nekuzim u ta skeniranja i to i nije me sram to priznat.Da bi znao moras od nekog naucit, nitko se nije rodio naucen i da sve zna.Uvijek cu pomoc nekom u onome sto ja znam a ono sto neznam pitat cu onog kog znam..
Druze, covek moze sve da nauci ako hoce. Stvarno mislis da je iko od nas rodjen naucen? Mislis da nama nisu trebali meseci da nadjemo svoju prvu listu? Ja mislim da su lijeni, na internetu ima brdo tutotijala, ima milion stranica gde mogu da nauce sve ali nece da mrdnu dupetom. Znas sta je najgore? Mi kada smo pocinjali sa ovim skeniranjem i svime, nismo imali ni 10% materijala koji sada postoje, lupali smo napamet imena, nikola, zoran, nenad, upisivali rucno, pokusavali hiljade kombinacija sve rucno. A sada uopste ne mora tako da se radi pa opet niko "nema" lista, opet se svaki dan traze liste po forumu. I posle se neko javi i citira me "Gde da naucim, gde mogu da nadjem" a sve ima ove napisano, samo kad bi se citalo malo vise a manje pisalo.
 
Член од
5 мај 2017
Мислења
65
Поени од реакции
82
Druze, covek moze sve da nauci ako hoce. Stvarno mislis da je iko od nas rodjen naucen? Mislis da nama nisu trebali meseci da nadjemo svoju prvu listu? Ja mislim da su lijeni, na internetu ima brdo tutotijala, ima milion stranica gde mogu da nauce sve ali nece da mrdnu dupetom. Znas sta je najgore? Mi kada smo pocinjali sa ovim skeniranjem i svime, nismo imali ni 10% materijala koji sada postoje, lupali smo napamet imena, nikola, zoran, nenad, upisivali rucno, pokusavali hiljade kombinacija sve rucno. A sada uopste ne mora tako da se radi pa opet niko "nema" lista, opet se svaki dan traze liste po forumu. I posle se neko javi i citira me "Gde da naucim, gde mogu da nadjem" a sve ima ove napisano, samo kad bi se citalo malo vise a manje pisalo.
Tu si u pravu.Danas ima svega na netu za razliku od nekad prije..
 
Член од
4 мај 2017
Мислења
80
Поени од реакции
130
Druze, covek moze sve da nauci ako hoce. Stvarno mislis da je iko od nas rodjen naucen? Mislis da nama nisu trebali meseci da nadjemo svoju prvu listu? Ja mislim da su lijeni, na internetu ima brdo tutotijala, ima milion stranica gde mogu da nauce sve ali nece da mrdnu dupetom. Znas sta je najgore? Mi kada smo pocinjali sa ovim skeniranjem i svime, nismo imali ni 10% materijala koji sada postoje, lupali smo napamet imena, nikola, zoran, nenad, upisivali rucno, pokusavali hiljade kombinacija sve rucno. A sada uopste ne mora tako da se radi pa opet niko "nema" lista, opet se svaki dan traze liste po forumu. I posle se neko javi i citira me "Gde da naucim, gde mogu da nadjem" a sve ima ove napisano, samo kad bi se citalo malo vise a manje pisalo.
A, sta cemo sa tvrdnjama da je skeniranje davno prevazidjeno ?! ;):)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
A, jel' moze jedno ovakvo pitanje ?
Zasto se liste uopste i postavljaju po forumima ?! ;)[DOUBLEPOST=1494497039][/DOUBLEPOST]Vazno je znati ih pronaci, a jos vaznije - ne postaviti ih ! ;):)
Ali, uvek su se postavljale i uvek ce se postavljati ! :D
A, postavljaju se radi interesa, ucene (sto se jos nigde nije pomenulo) i neznanja ! ;)
Po ovome ispada da su najposteniji oni, koji nikada nista nisu objavili ! :P
ovo za ucjenu i interese si dobro rekao...(y)
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
I meni je trebalo malo vremena da naucim ali moram rec da se ja dobro razumijem u technicki stvari ali ipak sam trebo malo
Onaj ko hoce naucit skenirat mora znat sta on to uopce radi i kako to funkcjonira

Napisite u google
Sta ja bruteforce
Sta je proxy
Sta su portovi
Sta je vpn
I tako dalje

I tek onda mozete se obratit iptv skeniranje
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
I meni je trebalo malo vremena da naucim ali moram rec da se ja dobro razumijem u technicki stvari ali ipak sam trebo malo
Onaj ko hoce naucit skenirat mora znat sta on to uopce radi i kako to funkcjonira

Napisite u google
Sta ja bruteforce
Sta je proxy
Sta su portovi
Sta je vpn
I tako dalje

I tek onda mozete se obratit iptv skeniranje
ma za pocetak treba samo lista imena koju moras sastaviti i naci jedan server za koji netreba proxy ..
poslije malo po malo se interesiras i ides dalje...
 
Член од
25 август 2016
Мислења
358
Поени од реакции
1.270
A, jel' moze jedno ovakvo pitanje ?
Zasto se liste uopste i postavljaju po forumima ?! ;)[DOUBLEPOST=1494497039][/DOUBLEPOST]Vazno je znati ih pronaci, a jos vaznije - ne postaviti ih ! ;):)
Ali, uvek su se postavljale i uvek ce se postavljati ! :D
A, postavljaju se radi interesa, ucene (sto se jos nigde nije pomenulo) i neznanja ! ;)
Po ovome ispada da su najposteniji oni, koji nikada nista nisu objavili ! :P
Pa nisi daleko od istine.Ali javno postavljati liste i to one koji si dobio od drugog je zaista mizerno i nisko.Ti si barem stari clan na raznim forumima i znas koliko znaju da traju liste koje se cuvaju ili daju na pp.Pa cak se i tu desi neka zloupotreba,ali u mnogo manjem broju.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
408
Поени од реакции
1.184
Samo citam mjesecima o gasenju lista postavljanju javno davanju po PM
starim clanovima novim clanmovima itd
svako ima svoje misljenje tako imam i ja moje koje je djelomicno tacno
posto sam dugo vremena na netu i mozda sam vise upucen od mnogi
NE od sviju zato znam ovi sto prodaju su isto ovdje kao i svi ostali
plus sto su dobri jadni sa drugima onda kada se dijele liste oni su prvi u redu sa drugim nikom
da vide djeli li se njihove liste ili cije liste tako i one javno sto se postavljaju a da negovorim o spijunima sto rade za njih ili su dobili bezplatno listu
tako da je svaka opcija za upit postavljanja lista
onaj ko posjeduje listu odluci sam kako ce da je nekom proslijedi
to su licne stvari zato mislim JA LICNO da je bezpotrebno krivti nekog ko zeli nekom pomoci pa ispane po drugom da je neispravno to sta radi
zato ljudi netrebate se mnogo zamarati koje kriv a ko nije
samo tjerajte i uzivajte ja mislim da je to najveca razonoda druzenja na netu
pozdrav svim clanovima ili mislili kao ja ili imali svoje drugcije misljenje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom