Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
ah
Код:
http://vip.groupiptv.com:7000/get.php?username=callum&password=callum&type=m3u
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
izgleda da mu zapinje ta jedna...:jeeee:[DOUBLEPOST=1494091785][/DOUBLEPOST]
pa sad ako tako razmisljamo...pitamo se koliko li ti imas nickova...
Ja koliko imam nikova? Sota ... pa ja bi se sramio samog sebe da imam 2 a ne 3-5 bas je meni potrebno to sad do kraja 2017 ne treba vise nista da kazes... lud sam za vasim listama haha .. da nemam ni jednu listu ja imam na mom forumu more lista da biram uz to Total tv kojeg placam uz to jos nesta sto ti nikada neces imati dok drugi placaju ja imam privilegiju da gledam dzabe ... u svako doba i dana mogu ti dokazati samo... nema potrebe da se dokazujem ... nadjite vi meni ono sto sam ja vama slikao pa se onda javite i slobodno stavite javno..... e vidis tu se ja i ti razlikujemo i tebi slicni zato i moje slike da ne mozete unistiti dobro i kvalitetno a mislite da jeste ili jesi ... valjda ces shvatiti jednog dana sta sam zelio da kazem umjesto da me komentarises nicim izazvan i nicim prozvan samo.... to je tako kod tebe i tebi slicnima vi ni sami ne znate zasto pametujete bez potrebe a pritom NE tice vas se al ajd.... valjda imate potrebu za necim na ovaj nacin ... nekima fali daska a nekima i kubik da das nema pomoci.....
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Ja koliko imam nikova? Sota ... pa ja bi se sramio samog sebe da imam 2 a ne 3-5 bas je meni potrebno to sad do kraja 2017 ne treba vise nista da kazes... lud sam za vasim listama haha .. da nemam ni jednu listu ja imam na mom forumu more lista da biram uz to Total tv kojeg placam uz to jos nesta sto ti nikada neces imati dok drugi placaju ja imam privilegiju da gledam dzabe ... u svako doba i dana mogu ti dokazati samo... nema potrebe da se dokazujem ... nadjite vi meni ono sto sam ja vama slikao pa se onda javite i slobodno stavite javno..... e vidis tu se ja i ti razlikujemo i tebi slicni zato i moje slike da ne mozete unistiti dobro i kvalitetno a mislite da jeste ili jesi ... valjda ces shvatiti jednog dana sta sam zelio da kazem umjesto da me komentarises nicim izazvan i nicim prozvan samo.... to je tako kod tebe i tebi slicnima vi ni sami ne znate zasto pametujete bez potrebe a pritom NE tice vas se al ajd.... valjda imate potrebu za necim na ovaj nacin ... nekima fali daska a nekima i kubik da das nema pomoci.....
tebi ni bog nemoze pomoci...
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Nije istina jer sam i ja imao tu listu ... stavio sam i sliku koliko ljudi gleda ... max konekcija je bilo 150 a nije ih ni pola bilo koji su gledali tu listu tj. Pratio sam tu listu a TI si je unistio sad sipas iz supljeg u prazno a ono vaznije je... sta tebe boli "K" koliko ljudi gleda tu listu? Oces ti da odredjujes ko ce ju gledat? Jel tvoja? Jel si ju ti platio tj. Kupio? pa si je unistio ajde ne ser*i vise
Ne lupaj kad ne znas o kojoj listi se prica.

A ostali tvoji upisi meni upuceni, nisi bitan da se osvrcem na to. Izgleda da sam ti pogodio dijagnozu, jos da ti prepisem terapiju pa mozda bude coveka od tebe. Ali sumnjam.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
tebi ni bog nemoze pomoci...
Sta se kacis kao buva na G ? Jel te neko pitao za zdravlje? Nije

Ne lupaj kad ne znas o kojoj listi se prica.

A ostali tvoji upisi meni upuceni, nisi bitan da se osvrcem na to. Izgleda da sam ti pogodio dijagnozu, jos da ti prepisem terapiju pa mozda bude coveka od tebe. Ali sumnjam.
A tebe sto se tice ti odavno imas dijagnozu ti znas koju ... idi pogledaj nesta na Tv uzmi listu sa subtitel i uzivaj
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Sotic nam malo nervozan.. Idi nadji Sota povali sta bolan al da te i ona ne ostavi na kraju..
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Svako ko je u ovim vodama i ko se malo bolje razumije oko IPTV sad da stavim slliku iz specificne liste ili lista do koje ili kojih nije lako doci doticni ce znati o kojoj se listi radi .... a da su kvalitetne jesu i naravno dugo traju....

Vase ponasanje i vas karakter govori o vama kad nemate argumente vi udarate na porodicu jadni ste takodjer i ovaj banovac ti si bas polozio sta se ti javljas jer neko rekao "Arsch melde dich?"
Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom