Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Pa nije to "po svome", to pitanje, i sto sam ja napisao se ne odnosi licno na tebe vec u globalu na sve, ima tema predvidjena za to, meni ne smeta kad jedan lik dodje i postavi nesto, smeta kad jedan lik (svi znaju ko) konstatno postavlja slike uz glupe fore "Znate li gde ima ovaj kanal u kojoj listi" i onda posle 3-4 posta on dodje kao Supermen okaci 5-6 lista tog kanala, kao nasao ga... i tako uvek. Bolesna potreba za paznjom, nista vise.
Opet ti... konstantno vrijedjas sa tim bolestan ... preispitaj sebe jer tebe je Bog vec kaznio ti znas zasto ... tebi ko salje liste da mu skrenem paznju samo sa "subtitel" a ono drugo je... ne mozes da mi pariras jer nemas cime i ne mozes da okacis javno liste koje ja imam jer ih nemas i nikad neces imati to je tvoj najveci problem jer.. da imas te liste ti bi ih odavno okacio javno meni u inat ne razmisljajuci da nisi mene shebo nego mozda 50-set i vise drugih ljudi.... sta mislis sta bi bilo kad bi ja bio đubre i postavio liste javno? Nogama bi se krstili.... toliko o tvom razmisljanju ... to ti pise onaj jedan.....
 

xAmetx

Search Womans from your city for night
Член од
6 март 2017
Мислења
11
Поени од реакции
0
Ima li nekoj makedonski HD Kanali za test
 
Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
Ovdje ima ljudi sa par nikova... zamole za listu.... dobiju listu.... e sad ne znam zasto ali tu listu objave javno? Isto tako ako je neko slikao kanala koji je malo specifican tj. Lista sta ja sad treba da objavim njegovu listu javno? Osim toga ima i onih koji zele da imaju a nemaju i nije se jednom desilo da ti isti stave do znanja dal slikom ili nekim drugim nacinom bas to sto su trazili da imaju pa i vise a vamo mole za liste ... cudan neki narod....

Kod mene se drasticno promijenilo
Nekad:
Moze lista?
Moze
Danas:
Moze lista
--------------------------------

(Osim odabranim clanovima ;))

Ugodan Dan svima

Pozdrav
Ako znas tko to ima dupli nick ,reci javno
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Jesam, ali, jednu jedinu sam unistio i to s namerom. Ne znam od kad si imao tu listu, ali lista je pocela da se deli putem PP-a za preko 20-30 forumasa. Listu sam cesto pratio do toda, nikad nije imala preko 90 ili 130 aktivnih usera, ne drzi me za rec, ne secam se. To je mizerno za listu od 5.000 ali caka je sto je taj broj presao 220 usera online od trenutka kada je pocela da se deli putem PP-a. Eno F.E.A.R podeli 1.600 listi i radi jos dosta njih ali one koje skoro niko ne gleda, isto bi i ona zavrsila. Toiliko da ju je dobilo samo 20-30 likova, mozda jeste poslata na toliko PP od jednog clana a pitanje je koliko clanova ju je prosirilo dalje, prijatlejima, braci, kumovima, znanim i ne znanim. Rekao sam da necu da se osvrcem vise na to, jednu sam listu ugasio, ok, ide na moju dusu, kamo srece da svi ostali ugase po jednu listu pa da budemo mirni jedno vreme. Ali ne, oni gase po hiljade odjednom.
Nije istina jer sam i ja imao tu listu ... stavio sam i sliku koliko ljudi gleda ... max konekcija je bilo 150 a nije ih ni pola bilo koji su gledali tu listu tj. Pratio sam tu listu a TI si je unistio sad sipas iz supljeg u prazno a ono vaznije je... sta tebe boli "K" koliko ljudi gleda tu listu? Oces ti da odredjujes ko ce ju gledat? Jel tvoja? Jel si ju ti platio tj. Kupio? pa si je unistio ajde ne ser*i vise
 

dadoder

Allow yourself the forbidden, one night only
Член од
1 март 2017
Мислења
88
Поени од реакции
17
pozdrav moze lisza hvala
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.915
Поени од реакции
4.025
Samo kad ti ne smaras ... ti ni sliku ne mozes od Rts1 da stavis jer ga nemas ... onaj satelitski taj ok moze da prodje ajd ne smaraj vise jer da imas nesta pametno da kazes imao bi argumente ovako samo se pojavis kao puz na rosu sa nebulozama ........
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Samo kad ti ne smaras ... ti ni sliku ne mozes od Rts1 da stavis jer ga nemas ... onaj satelitski taj ok moze da prodje ajd ne smaraj vise jer da imas nesta pametno da kazes imao bi argumente ovako samo se pojavis kao puz na rosu sa nebulozama ........
opet smaras,aj cao...ono sto ja imam ti mozes samo da sanjas...aj cao...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom