Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.846
Поени од реакции
3.097
Ko mi moze reci, da li moram sa iptv playlist checker listu do kraja skenirat, znaci 100% ili kada nadjem playlist mogu odmah prekinuti....
Hvala i pozz....
možeš prekinuti. on ti odmah spremi listu u folder playlist. ali savjet prvo je isprobaj tek onda zaustavi jer može biti i da neradi.
 
Член од
26 април 2017
Мислења
58
Поени од реакции
58
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
bez uvrede white ,samo jedan odgovor,ako moze koja je svrha lista ima 15 konekcija ,a skinuce je njih 500 naprimjer vise manje ,i niko je vise nece gledati.da si odvojio vremena i dao naprimjer 10 da je gledaju normalno ,zar to nebi bilo bolje ako hoces vec pomoci znaci neradi se o tome da neko gleda ,nego da se dobiju klikovi ,, sad pisi sta hoces ali to je uzas
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
243
Поени од реакции
35
ima li neko listu u kojoj imaju srpski sport klubovi od 1-6?ako neko ima, da li moze da mi posalje na pm?hvala unapred :)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
internacional ,imaš li koju listu s Jupitera,čujem da igraju tamo dobar fireball :ROFLMAO::LOL::rolleyes::P
 
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
bez uvrede white ,samo jedan odgovor,ako moze koja je svrha lista ima 15 konekcija ,a skinuce je njih 500 naprimjer vise manje ,i niko je vise nece gledati.da si odvojio vremena i dao naprimjer 10 da je gledaju normalno ,zar to nebi bilo bolje ako hoces vec pomoci znaci neradi se o tome da neko gleda ,nego da se dobiju klikovi ,, sad pisi sta hoces ali to je uzas
Mozes ti da pises sta hoces.
Nece svih 15 da gledaju bas tu listu u istom trenutku.
Dok sam delio pristup panelu na SF imao sam oko 100 korisnika i nikada ali bas nikada nije bilo vise od 10-tak korisnika istovremeno online.
A i vec sam ti rekao da ja tvoje postove ne komentarisem i da me zaobidjes.
Na ignore si tako da ne moras da se trudis da odgovaras.

P.S. Za tebe su samo dobri oni koji ti se klanjaju i nazivaju te kraljem. Svako drugi kad nesto postavi ti kazes da unistava liste , da zaradjuje, da ti imas vise, da ti znas bolje.
Ako neko slucajno klikne like nekome sa kim ti nisi dobar taj je kod tebe zavrsio karieru, nema vise listi za njega. Ne vidis da ti se ljudi samo ulizuju zbog listi.
Smiri se covece srce ce ti puci od zavidnosti.
 
Последно уредено:
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Mozes ti da pises sta hoces.
Nece svih 15 da gledaju bas tu listu u istom trenutku.
Dok sam delio pristup panelu na SF imao sam oko 100 korisnika i nikada ali bas nikada nije bilo vise od 10-tak korisnika istovremeno online.
A i vec sam ti rekao da ja tvoje postove ne komentarisem i da me zaobidjes.
Na ignore si tako da ne moras da se trudis da odgovaras.
nepricaj gluposti cuj nece a skinuce je njih 500 ,upropastavas stalker liste ,sto ih nisi prije postavljao ,dok se nisi docepao alata ,u sta si se pretvorio ,sramota ,i to je najveca glupost koju si ikad rekao ,da nece njih 15 gledati u istom trenutku koga ti lazes ,zamolio bi sve moje drugove ovdje ko prvi vidi whitov post da ga skine i postavi listu javno
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
274
Поени од реакции
93
nepricaj gluposti cuj nece a skinuce je njih 500 ,upropastavas stalker liste ,sto ih nisi prije postavljao ,dok se nisi docepao alata ,u sta si se pretvorio ,sramota ,i to je najveca glupost koju si ikad rekao ,da nece njih 15 gledati u istom trenutku koga ti lazes ,zamolio bi sve moje drugove ovdje ko prvi vidi whitov post da ga skine i postavi listu javno
evo je:
http://iptv.srbija.stream:25461/get.php?username=fastskype&password=iptvskype&type=m3u
 

Kajgana Shop

На врв Bottom