Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Od kuda samo izviru ovi tipovi koji dolaze samo kako bi provocirali ostale uvažene članove, a sami u ničemu ne pridonose kvaliteti i napretku ove teme
Uf ti si strasno korisen. De molim te objasni ni ja pak teorijata za toa deka tajni sluzbi go sledat tvojot kompjuter ili kako bese ne se sekjavam.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.227
Поени од реакции
5.462
ez3.png
Astra (BG)
Лозинка (мали кирилични букви, win10 font) јак отров, оној што би се користел за преработка на злато во гевгелиско.
 

Attachments

Член од
22 февруари 2016
Мислења
233
Поени од реакции
491
Pa kad sve to imaju sto moljakaju svaki dan za jednu listu . Pazi ti imaju servere za koje JA mogu sanjati , smesan si . Sta ti jednostavno zamisljas da jedini ti imas sve ( onda si u velikoj zabludi ) .
Podeli listi deset posto od njega od kada je dosao na ovaj forum i svi cemo ti skinuti kapu...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
yupiiiii andreas završio i na exyu free app. za android.:cool:
A vi se prestanite prepucavati.Ovog Daglasa je žena odbila i s 3 posta došao ovamo da se prazni.Vi ostali ako ste pametni,ne nasjedajte.
international ,tebi se čudim,imaš kratki fitilj.Vidiš da provocira i upecaš se.
 
Член од
7 март 2017
Мислења
36
Поени од реакции
62
Podeli listi deset posto od njega od kada je dosao na ovaj forum i svi cemo ti skinuti kapu...
Ne trebas ti meni skidati kapu , jer takvi od mene ne dobijaju nista . Jednostavno vi ili lazete sebe ili je nesto drugo u pitanju . On se hvali kako vam je podelio servere i puno listi . Pitam ja tebe i slicne tebi koliko vam tih servera radi sto je on podelio vama . A o listama da i ne govorim rade vam dan - dva osim izuzetaka , pa i corava koka ubode zrno . Necete se nagledati dok zavisite od takvih , molicte ih vecno . Bolje naucite nesto sami vece je zadovoljstvo a i duze cete gledati .
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Pa kad sve to imaju sto moljakaju svaki dan za jednu listu . Pazi ti imaju servere za koje JA mogu sanjati , smesan si . Sta ti jednostavno zamisljas da jedini ti imas sve ( onda si u velikoj zabludi ) .
nisam to rekao ,naravno tu ima ljudi sto vise znaju od mene 100 puta , samo mi nije jasno sto ti smetam ,ja samo pokusavam da ljudima dam kvalitetnu listu koja ce im malo duze raditi i nije fer ,kritikovati ,treba vremena i strpljenja pa ljudima dati tu istu listu i odgovoriti ,na pm toliko imas pozdrav necu da se svadjam nema razloga ,i netreba me niko moliti ,sam bi se iznenadio koliko sam ja dobio listi od tih istih clanova

mozete da me nevolite ali da me ignorisete nema sanse
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom