Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 февруари 2016
Мислења
233
Поени од реакции
491
ne kukamo samo trazimo da se makne ban dsuki 1966 oni koji su na forumu od septembar 2016 znaju daje pomagao svima a c linije koje svi sada traze je delio on niko ih pre njega nije spominjao,u svakom slucaju on i intrenational su bili tim koji je pomagao svima na forumu.
Potpisujem gore napisano...
 
Член од
2 март 2017
Мислења
42
Поени од реакции
5
Ako neko dobronameran posalje meni jedan ART bio bi mu zahvalan ja inace ne objavljam Liste koje sam dobio na pm...budite sigurni
 
Член од
7 април 2017
Мислења
150
Поени од реакции
253
F.E.A.R je lijepo rekao da će za nekoliko dana ponovo dijeliti liste.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
nemoj objavit ,napravi txt datoteku spakuj ih sve i posalji svima na privatnu poruku ,tako sam ja i jos nisu procurile ovih dana nova tura od 500 listi i saljem svima ,plus kao i do sad SAMO restrimerima rtmp i m3u8 liste
hebemu miša,kako da prije kad si to radio,ja ostao "kratak":cautious::place::unsure:
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
Poslije svih ovih poruka i trazenja objasnjenja niste nasli svrshodno
da date objasnjenje zasto se ban (njemu) dsuki1966 nemoze skinuti i
koji je razlog.Pod tim uvjetima nije ni moguce drzat ovu temu ni bilo koju drugu
na forumu jer bi svi trebali imati iste uvjete sto nije slucaj.Sramota za citavu administraciju
ovoga foruma,i sad bih se ja trebao praviti ili bilo ko drugi da je sve u redu i da idemo dalje
i da svoje znanje i svoje resurse,mogucnosti dijelim sa ostalim clanovima
i time doprinesem ovom forumu.To ja ne mogu shame za citavu administraciju ,sad me banirajte ,radite sta hocete nije me briga vise .uzas to je ono ti njega ,kafom i rahatolkumom a on tebe toljagom za sve vas koje sam upoznao znate gdje me mozete ,naci i moje liste nisu nikada bile o ruk liste ko sto vam under braca daju i da restrimeri ce sad biti sretni ,jer sam dobivao na pm poruke ,od 9 restrimera da prestanem sa davanjem listi ,i da im se prikljucim , sto sad kad gledam mozda i nije tako losa ideja ,mozda ce me oni vise cijeniti
Razblokirajte dsuki1966 !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom