Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Bice jos zatvaranja i otvaranja, iako bi bilo bolje da je tema stalno otvorena.
Kada je zatvorena ne mogu traziti liste:).
Ako netko ima za podijeliti domacu listu koja nece prekidati, koju nitko drugi nema, po mogucnosti da nije MAC ili udp, molim na PP.
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
340
Поени од реакции
691
Bice jos zatvaranja i otvaranja, iako bi bilo bolje da je tema stalno otvorena.
Kada je zatvorena ne mogu traziti liste:).
Ako netko ima za podijeliti domacu listu koja nece prekidati, koju nitko drugi nema, po mogucnosti da nije MAC ili udp, molim na PP.
@dragi07 vrati se unazad 20-ak stranica i naci ces bar 10 listi koje jos uvijek super rade i to neke i sa vise konekcija. LP
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
Pozdrav svima.. Ako smem da kazem moje misljenje.. Kao i obicno nadrljaju ni krivi ni duzni...
moderator valjda zna ,,ne bi dzaba napisao imena onih koji su pravili probleme a ti isti lajkovali zatvaranje teme ,,idemo dalje dosta je spama

Bice jos zatvaranja i otvaranja, iako bi bilo bolje da je tema stalno otvorena.
Kada je zatvorena ne mogu traziti liste:).
Ako netko ima za podijeliti domacu listu koja nece prekidati, koju nitko drugi nema, po mogucnosti da nije MAC ili udp, molim na PP.
udp ili u/p?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
18
Поени од реакции
18
http://s1.ukhdtv.com:7860/

poslao sam ti unikatnu pl listu niko je nema i niko je nikad nije vidio

poslao sam i s1.ukhdtv.com ima 200 konekcija![DOUBLEPOST=1491747958][/DOUBLEPOST]

poslao sam jednu ima 300 konekcija ,,kad nadjem jos dobrih poslat cu!

slobodno se javite svi novi! ja ne gledam ko je kad registrovan ,,saljem svima i restrimer liste od 300 do milion konekcija
http://s1.ukhdtv.com:7860/

poslao sam ti unikatnu pl listu niko je nema i niko je nikad nije vidio

poslao sam i s1.ukhdtv.com ima 200 konekcija![DOUBLEPOST=1491747958][/DOUBLEPOST]

poslao sam jednu ima 300 konekcija ,,kad nadjem jos dobrih poslat cu!

slobodno se javite svi novi! ja ne gledam ko je kad registrovan ,,saljem svima i restrimer liste od 300 do milion konekcija
Ako moze edna EX-YU lista, odnapred ti blagodaram.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
21
Поени од реакции
18
ovako, Dosta lista Sam skinuo sa raznih servera ja kad ih chekiram valjane Su CAK I do 2018 no medjutim Kad IH otvaram sa VLC traži user i pass, dal Je, korisnički agent i KAKO znat Koji JE ???
hvala
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
moderator valjda zna ,,ne bi dzaba napisao imena onih koji su pravili probleme a ti isti lajkovali zatvaranje teme ,,idemo dalje dosta je spama



udp ili u/p?
udp, to je ono sto i ja znam skenirati...ali to su samo neki ruski kanali[DOUBLEPOST=1491850161][/DOUBLEPOST]
@dragi07 vrati se unazad 20-ak stranica i naci ces bar 10 listi koje jos uvijek super rade i to neke i sa vise konekcija. LP
Prijatelju imam ja te liste i jos puno slicnih, ali vjeruj mi da prekinu bas pred kraj filma.
Ali ako ti znas za neku koja ne prekida, samo mi posalji. Bicu ti zahvalan.
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
udp, to je ono sto i ja znam skenirati...ali to su samo neki ruski kanali[DOUBLEPOST=1491850161][/DOUBLEPOST]

Prijatelju imam ja te liste i jos puno slicnih, ali vjeruj mi da prekinu bas pred kraj filma.
Ali ako ti znas za neku koja ne prekida, samo mi posalji. Bicu ti zahvalan.
sta ti treba? koji kanali?[DOUBLEPOST=1491850694][/DOUBLEPOST]
F.E.A.R može meni jedna exyu s vise konekcija da ne prekida?
poslao jednu sa 50 konekcija
 

Kajgana Shop

На врв Bottom