Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

M

mkd001

Гостин
ajd reci koji ti je server ,pa me blokaj koliko hoćeš.Ući ću svakih 5 minuta s drugom MAC adresom i IP.
A ti čuči i blokaj.
Svaka čast onima koji vuku svoje streamove,ali oni koji imaju stream s nekim logićem u uglu,to je hls stream,a takvih na satmaster imaš koliko oćeš
Daj mi tvoju ip :) moram prvo da je registrujem u ser. Te u Firewall :)
 
T

The.Punisher

Гостин
Pitanje.

Znate li vi koliko ovi ljudi čije liste dijelite zarađuju? Upoznao sam njih 20 najmanje. Svaki zarađuje oko 10.000€ mjesečno (neki puno više). Čemu tolika pohlepa? Šta fali podjelit nekoliko listi? Pa i javno, zar to nije u jednu ruku reklama? Kad lista stane možda od tih 50 koji su gledali 5 ili 10 kupi istu tu. Možda.
 
Последно уредено од модератор:
M

mkd001

Гостин
Pitanje.

Znate li vi koliko ovi ljudi čije liste dijelite zarađuju? Upoznao sam njih 20 najmanje. Svaki zarađuje oko 10.000€ mjesečno (neki puno više). Čemu tolika pohlepa? Šta fali podjelit nekoliko listi? Pa i javno, zar to nije u jednu ruku reklama? Kad lista stane možda od tih 50 koji su gledali 5 ili 10 kupi istu tu. Možda.
E to meni nije jasno :) ovde ima ljudi koji mole za liste, a znas li zasto? Da bi stavili na zvoj server i posle prodali tebi. Dajte ljudi ko moze da ima 500 ili 1000 kanala. Samo jedan encoder kosta 250 dolara. A vi i dalje delite nije zabranjeno :)
 
Член од
21 март 2017
Мислења
15
Поени од реакции
6
a jel si ti uzeo mts ponudu pa pricas tako ili?,ja ti samo kazem da ima dvoje iz italije koji koriste ovu iptv i kazu da je super i da ke lista konstantna


Sent from my iPhone using Tapatalk
nisam druze ali sam dobio letak sa promotivnom ponudom gde je za nove korisnike osnovni paket 567 dinara svi ostali paketi zajdno da ih uzmes 999 dinara pa sam na osnovu tog prokomentariso cenu od 15 evra da mozes zate pare dobiti legalan mts iptv
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
E to meni nije jasno :) ovde ima ljudi koji mole za liste, a znas li zasto? Da bi stavili na zvoj server i posle prodali tebi. Dajte ljudi ko moze da ima 500 ili 1000 kanala. Samo jedan encoder kosta 250 dolara. A vi i dalje delite nije zabranjeno :)
e napokon da shvatite i vi nesto,potpuno se slazem dobre liste djeliti na pp a ne javno ubijamo servere bezveze
sto se vise objavljuje manje se gleda
 
M

mkd001

Гостин
nisam druze ali sam dobio letak sa promotivnom ponudom gde je za nove korisnike osnovni paket 567 dinara svi ostali paketi zajdno da ih uzmes 999 dinara pa sam na osnovu tog prokomentariso cenu od 15 evra da mozes zate pare dobiti legalan mts iptv
A sta mislis da je nettv plus legalan? Imaju autorska prava za sve kanale?
 
T

The.Punisher

Гостин
Pa jeli si ti nornalan? Jeli znas ti citat?
Ljudi pisu hvala dali za listu tamo vamo
A ti meni tako .. nemam rjeci za ovo
Uvijek će bit takvih. Ne nerviraj se, moderator ove provokatore treba da banuje i očisti ovaj dio od takvih. Kad svi prijavite jednom ovakvog moderator će da vidi lampicu koja svijetli na vrhu
foruma i doći će da vidi šta se dešava. Ja sam tu bio još od daleke 2010 godine, uvijek je tako bilo.

Пријави malesevac
 

Kajgana Shop

На врв Bottom