Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Svi koji su u DE provajder U-media mozete koristiti Netflix 1 mjesec dzabe

20170322_135645.png

Na vasem Horizon Box izaberete program 997 i imate Netflix nije vam potrebna aplikacija ;)

Program 997

20170322_135055.jpg

Ili se logujete na probni period i 1 mjesec koristite Netflix dzabe ;)

20170322_135017.jpg

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Bravo koji si posao zavrsio danas svakati cast , sad da ja pocnem blokirati ip adrese pa ti ponovo deli liste itd..... :)
Ti si neki zlocesti covjek kad hoces blokirati liste. A zasto bi to radio? Samo od zlocestoce, da mi obicni smrtnici ne mozemo gledati.
Stvarno nas ima svakojakih, nikako da to prihvatim.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
M

mkd001

Гостин
ko si ti? ja cu djelit kome ja hocu a ti blokiraj sta ti hoces boli me
Samo ti deli ko ti reko da ne delis :) a mozda sam i tebe blokirao vec pa ce da mi sceniras k.... :)[DOUBLEPOST=1490191888][/DOUBLEPOST]
Da so ima t

So ima ti da blokiras ip cim gi dal coekot na pp so e problemot..glefaj si rabota da ne te blokiram jas.....
Ne mi treba lista mene brat, mozes da me blokiras ja ne gledam gubre sto delite :)[DOUBLEPOST=1490192049][/DOUBLEPOST]
Ti si neki zlocesti covjek kad hoces blokirati liste. A zasto bi to radio? Samo od zlocestoce, da mi obicni smrtnici ne mozemo gledati.
Stvarno nas ima svakojakih, nikako da to prihvatim.
Pa blokiram zato sto sam ulozio u to a ti trazi od nekog Robin Huda da ti da, i nemoj te da kukate da nemate 5 eura u mesecu za tv. Pozz.[DOUBLEPOST=1490192367][/DOUBLEPOST]
Budi dobar da ne moramo blokirati server.
Sta ces da blokiras sa Iptv scaner haha :)
 
Последно уредено од модератор:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
41
Поени од реакции
30
Samo ti deli ko ti reko da ne delis :) a mozda sam i tebe blokirao vec pa ce da mi sceniras k.... :)[DOUBLEPOST=1490191888][/DOUBLEPOST]
Ne mi treba lista mene brat, mozes da me blokiras ja ne gledam gubre sto delite :)[DOUBLEPOST=1490192049][/DOUBLEPOST]
Pa blokiram zato sto sam ulozio u to a ti trazi od nekog Robin Huda da ti da, i nemoj te da kukate da nemate 5 eura u mesecu za tv. Pozz.
Prije neki dan si došao na forum ali znamo tko si i zašto to radiš ali NEĆE ti to proći jer češ morati još puno puta uložiti u panel.SRETNO ti bilo!!!
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
Samo ti deli ko ti reko da ne delis :) a mozda sam i tebe blokirao vec pa ce da mi sceniras k.... :)[DOUBLEPOST=1490191888][/DOUBLEPOST]
Ne mi treba lista mene brat, mozes da me blokiras ja ne gledam gubre sto delite :)[DOUBLEPOST=1490192049][/DOUBLEPOST]
Pa blokiram zato sto sam ulozio u to a ti trazi od nekog Robin Huda da ti da, i nemoj te da kukate da nemate 5 eura u mesecu za tv. Pozz.[DOUBLEPOST=1490192367][/DOUBLEPOST]
Sta ces da blokiras sa Iptv scaner haha :)
Ja ni neznam ko si ti niti koji je tvoj server
Sta ti znas sta sam ja djelio i sta nisam?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127
Samo ti deli ko ti reko da ne delis :) a mozda sam i tebe blokirao vec pa ce da mi sceniras k.... :)[DOUBLEPOST=1490191888][/DOUBLEPOST]
Ne mi treba lista mene brat, mozes da me blokiras ja ne gledam gubre sto delite :)[DOUBLEPOST=1490192049][/DOUBLEPOST]
Pa blokiram zato sto sam ulozio u to a ti trazi od nekog Robin Huda da ti da, i nemoj te da kukate da nemate 5 eura u mesecu za tv. Pozz.[DOUBLEPOST=1490192367][/DOUBLEPOST]
Sta ces da blokiras sa Iptv scaner haha :)
Ja placam za TV vise od 5 eura. Liste mi trebaju za nesto drugo.
Znaci ne radi se o meni nego tebi. Niko ti ne brani i prigovara kako ces ti zaradjivati.
Ali nemoj to raditi tako sto ces prodavati IPTV na silu, tako sto blokiras one koji dijele svoje liste.
Da, ima Robina jos, i to su pravi ljudi, koji su spremni nesto i podijeliti od srca i drugima.
Kad bi i ti to jednom napravio, vidio bi koliko ces biti zadovoljan kadi ti netko kaze samo "HVALA".
 
Последно уредено:
M

mkd001

Гостин
Ja placam za TV vise od 5 eura. Liste mi trebaju za nesto drugo.
Znaci ne radi se o meni nego tebi. Niko ti ne brani i prigovara kako ces ti zaradjivati.
Ali nemoj to raditi tako sto ces prodavati IPTV na silu, tako sto blokiras one koji dijele svoje liste.
Da, ima Robina jos, i to su pravi ljudi, koji su spremni nesto i podijeliti od srca i drugima.
Kad bi i ti to jednom napravio, vidio bi koliko ces biti zadovoljan kadi ti netko kaze samo "HVALA".
Pozdrav Dragi, nemoras da me citiras javi se na pm ako sakas nesto da kazes :)[DOUBLEPOST=1490194526][/DOUBLEPOST]
Ja placam za TV vise od 5 eura. Liste mi trebaju za nesto drugo.
Znaci ne radi se o meni nego tebi. Niko ti ne brani i prigovara kako ces ti zaradjivati.
Ali nemoj to raditi tako sto ces prodavati IPTV na silu, tako sto blokiras one koji dijele svoje liste.
Da, ima Robina jos, i to su pravi ljudi, koji su spremni nesto i podijeliti od srca i drugima.
Kad bi i ti to jednom napravio, vidio bi koliko ces biti zadovoljan kadi ti netko kaze samo "HVALA".
Care nisam ovde da nesto prodajem, izgleda da nisi razumeo, blokiram ip zato sto neko ukrade nekome kome sam dao mozda i dzabe a mozda i za 5 eura, to nije tvoj problem. I ne trebaju mi liste kako sto tebi trebaju....
 
Последно уредено од модератор:
Член од
20 февруари 2015
Мислења
59
Поени од реакции
40
ovde kad covek vidi-koliko su neki sebi dali prostora,,,,postaje ZABRINJAVAJUCE!!! neznajuci da uskoro ako i imate bar jednu listu za gledat....BICETE SA ISTINOM ZAHVALNI,,,,kada bi vas pitao covek od tih 100-200-600-1000-pa i 1.000.000 lista dal ste se zadrzali na jedan kanal u 5 min.samo-NE!!! vama treba MILIJARDA ,,,,jos kad bi i leteli u svemir ni tad nebi se zadovoljili,,,,KATASTROFA...uskoro kad dodje vreme necete imati ni jednu-a kamoli gde da se dopisujete kao i pre neki dan kad je tema bila zakljucana....sto na drugim sajtovima mozete sanjati....vasa matematika nekih je sa ISTINOM JAKO BOLESNA....OVI LJUDI STO SU DUZE OVDE KOJI PAK IMAJU NEVEROVATNA ZNAJNA-IM SE TREBA DIVITI-MOGU NJIMA NAPISAT SVAKA CAST...ovo ostalo STRASNO JAD I BEDA ... NI SAMI POJEDINI NEZNAJU GDE UDARAJU... koliko su vam ljudi samo dali liste,,,sutra opet,,,,pa opet---i sve opet ma u beskraj...vi bre nemate nimalo ljudskosti izgleda u sebi....dali mislite da cete nekom naudit---da su ovi pasli travu sto su vlasnici LISTA...STRASNO....JOS JEDNOM ALAL VERA OVIM LJUDIMA STO VREDE-INACE OVO OSTALO BICE TE USKORO DA MOLITE AL ISKRENO I ZA KANAL U SD REZOLUCIJI A KAMOLI U HD....bruka
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
ajd reci koji ti je server ,pa me blokaj koliko hoćeš.Ući ću svakih 5 minuta s drugom MAC adresom i IP.
A ti čuči i blokaj.
Svaka čast onima koji vuku svoje streamove,ali oni koji imaju stream s nekim logićem u uglu,to je hls stream,a takvih na satmaster imaš koliko oćeš
 

Kajgana Shop

На врв Bottom