Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2016
Мислења
128
Поени од реакции
193
Све си лепо рекла, још да кажеш који су то људи.
Kako da ne evo odgovornih za objavljivanje na prvom mjestu najpoznatiji i najjodgovorniji

1. International
2. tissot75
3. dsuki1966
4. elmu986
5. .....
6...
7. manje bitni
a i ti si tu negdje na listi ana e sad neznam dali ima jos neka ana
i jos neki koji se nisu mogli nositi sa ovim znanjem iako su svi oni ponovo na ovom forumu i uredno prate zbivanja. Znaci linije za skeniranje se daju na pp kao i mac linije a ne javno kako bi se hvalili pojedinci koji sve znaju i bolji su od drugih. Znaci strane linije se objavljuju javno a domace samo na pp onima koji hoce skenirati a ne javno.
Eto to nisu moje rijeci ali su mi neki ovdje prisutni ljudi objasnili i oni su naveli ove odgovorne ljude za unistavaj MAC i ostalih linija.
I eto dosli smo do toga da je svaki komentar suvisan.
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
Kako da ne evo odgovornih za objavljivanje na prvom mjestu najpoznatiji i najjodgovorniji

1. International
2. tissot75
3. dsuki1966
4. elmu986
5. .....
6...
7. manje bitni
a i ti si tu negdje na listi ana e sad neznam dali ima jos neka ana
i jos neki koji se nisu mogli nositi sa ovim znanjem iako su svi oni ponovo na ovom forumu i uredno prate zbivanja. Znaci linije za skeniranje se daju na pp kao i mac linije a ne javno kako bi se hvalili pojedinci koji sve znaju i bolji su od drugih. Znaci strane linije se objavljuju javno a domace samo na pp onima koji hoce skenirati a ne javno.
Eto to nisu moje rijeci ali su mi neki ovdje prisutni ljudi objasnili i oni su naveli ove odgovorne ljude za unistavaj MAC i ostalih linija.
I eto dosli smo do toga da je svaki komentar suvisan.
Mozda se ovo nekome nece dopasti
ali istina uvek najvise boli!!!!;)
:oeoeoe:
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
41
Поени од реакции
48
Koliko kosta postavljanje i odrzavanje jednog panela preko kog bi mogli svi uz neku simbolicnu cifru da gledamo neometano? Mislim da bi se naslo medju nama onih koji bi i volontirali na odrzavanju. Naravno, mislim bez ikakve zarade. Je li takvo sta izvodivo, i ima li nas zainteresovanih za tako nesto?
Moze li neko da odgovori ko poznaje materiju ?
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
68
Поени од реакции
58
hvala bobanku za listu :cuc:;)
ali nece mi nisam vidio od juce meduvremenu stala
pa sad opet moram da molim ako ima ko domacu da posalje listu
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
68
Поени од реакции
58
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
svi koji hoce dobru sportsku listu ,arene ,sport klubovi ,bt sportovi svih 6 ,i mnogi drugi stabilna lista ,sa moi stadium kanalima ,usa kanalimai tsn sportovima nek se jave ,12000 usera na rapolaganju ,naravno nikad objavljenih
i sto je najvaznije stabilna lista
 

Kajgana Shop

На врв Bottom