Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
nikoj ne go moli..samo procita zahtev tuka i odma dava lista..vie igleda imate nekoj licen problem so nego
da i jas neznam zasto site,,a i ovoj pancepaki pluka po @international ..koga jas a i cel podforum gleda TV blagodarenie na @international so meseci.. a drugite prodavaat muda za bubrezi
Па кога си мрза и не сакаш да научиш да си најдеш сам што сакаш, моли како на камени мост. Понижувај се на секого за една листа, имаш ли со мене некој проблем.
 
Член од
27 октомври 2016
Мислења
73
Поени од реакции
37
Jok ja idem gde hocu ko sto svako od nas samo bezveze prepucavanja nije ljucki a kokan ima drva za zimu spremio topla soba hehehehe.
 
Член од
27 октомври 2016
Мислења
73
Поени од реакции
37
Pisite sporije ja dok napisem jednu recenicu vec 2 stranice mora se vratim unazad da procitam hehehehe.
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Tebe ako nekoj te preebaja na reklama5 ne znaci deka treba ja da ti vrakam pari
Ne se nerviraj, treba site da znaat kakov covek si, ako zarabotuvas na takov nacin, ne se srami od toa. Sekoj ima svoe zanimanje, ti si resil taka, tvoja odluka. Mozebi nekoj den ke najdes i nekoja postena rabota. Mlad si imas vreme.
 
Член од
27 октомври 2016
Мислења
73
Поени од реакции
37
Pa ako te podrzim treba ti proxy posle i kazes ne ide lista heheheh.[DOUBLEPOST=1487629588][/DOUBLEPOST]Zelim svima laku noc cujemo se caoo.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom