Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

T

tissot75

Гостин
Ma kod tebe radi i bez struje hehhhehe[DOUBLEPOST=1486897076][/DOUBLEPOST]Ima ko pink vojvodina?
hahaha djesi drug !!!

Ova ide ali sa strujom :)[DOUBLEPOST=1486898062][/DOUBLEPOST]
dsuki jedno pitanje mozeli da se menja ip od smart tv i kako ako moze da mi kazes na pm pozz
Tesko da ces uspijet bilo je pokusaja ali javno jos nije objelodanjeno ...
Jedino ip modema ...
 
Последно уредено од модератор:
Член од
16 јуни 2016
Мислења
946
Поени од реакции
1.698
Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
mozes da dodelis tvu novu ip iz rutera ali to ti je lokalna a tebi blokira ulaznu ip adresu bar tako je kod mene
Nemojte covjeka za.... sve se moze ides u IP postavke i iskljuci automatsko a postavi manuell i ubaci novu IP,kako inace ubacivate App koji ne pripada u Store te Marke TV Smarta,ili kako sinhronizirate sve to.
 
T

tissot75

Гостин
mozes da dodelis tvu novu ip iz rutera ali to ti je lokalna a tebi blokira ulaznu ip adresu bar tako je kod mene
Sta dobiva mjenjanjem ip u lokalnojmrezi ?[DOUBLEPOST=1486902610][/DOUBLEPOST]
Nemojte covjeka za.... sve se moze ides u IP postavke i iskljuci automatsko a postavi manuell i ubaci novu IP,kako inace ubacivate App koji ne pripada u Store te Marke TV Smarta,ili kako sinhronizirate sve to.
Njemu valjda treba kolko sam ga shvatio ko i nama svima promjena vanjske ip , vpn ili tako nesto sve ostalo je bespotrebno gubljenje vremena ...
Postoji mogucnost preko nekih ponudjaca da manuelno ubacis dns adresu servera-placanje ali nebi pametovo nek se nadje sam u tom sto mu treba !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom