Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
2 јуни 2016
Мислења
412
Поени од реакции
1.721
Да не треба да бришам... :)
Pozdrav ja mislim da je ovo demokratski forum ida se ne treba brisati ,ali clanovima koji ne postuju pravila na forumu i pravociraju,vredzaju itd trba da se da BAN takve clanove netrebamo ovde tolerisati.Ne treba da se dopusti da ovaj forum bude forum za svadze ,prepirke ,vredzane i umalovazavanje clanova koje pomazu druge clanove na forumu.pozdrav
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Kad postaneš najveći valjda ćeš se prestati hvaliti, do tada samo stavljaj sličice - kad nestane sličica pređi na salavete ;)
Opet provokacije !
Da nisi i ti iz vip sobe ?! :D
Ponovo pitam moderatore, da li je zabranjeno kaciti slike u ovom delu foruma ?!
Pitam, jer ne mogu da pronadjem pravila foruma, da ih procitam !
 
Последно уредено:
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Pitao bih moderatore i za ove poene na forumu, da li oni nesto znace, i da li se nagradjuju necim clanovi foruma za njihovu aktivnost ?!
Nije valjda, svrha ovog dela foruma, samo postavljanje lista, trebalo bi da nije, pitam se zasto onda pojedinci negoduju, kada se raspravlja bez vredjanja !
I, glavno pitanje - da li je zabranjeno hvaliti se !
Meni je naprimer iritantnije stalno trazenje (daj, pa daj, narocito u pp-u) lista nego hvaljenje !
Das jednu listu, on hoce dve, ne das, odma ne valjas, a ako jednom das, on misli da sada treba stalno da dajes ![DOUBLEPOST=1483012570][/DOUBLEPOST]http://81.230.200.187:1967/get.php?username=mustafa&password=mustafa1&type=m3u
I, jubilarna 10-a, postavljena danas ! :)
 
Последно уредено:
Член од
1 ноември 2016
Мислења
78
Поени од реакции
77
Pitao bih moderatore i za ove poene na forumu, da li oni nesto znace, i da li se nagradjuju necim clanovi foruma za njihovu aktivnost ?!
Nije valjda, svrha ovog dela foruma, samo postavljanje lista, trebalo bi da nije, pitam se zasto onda pojedinci negoduju, kada se raspravlja bez vredjanja !
I, glavno pitanje - da li je zabranjeno hvaliti se !
Meni je naprimer iritantnije stalno trazenje (daj, pa daj, narocito u pp-u) lista nego hvaljenje !
Das jednu listu, on hoce dve, ne das, odma ne valjas, a ako jednom das, on misli da sada treba stalno da dajes !
Svrha ovog dela jest samo postavljanje listi i pomoc ljudima oko kanala i listi. Vi se mesecima evo od kad ste banovani sa onog foruma raspravljajte i vredjate. Vi spomenete vip, vip spomene vas, Ana napadne tebe, ti napadnes Anu. vip-ovci napadnu tebe, international i dsuki napadnu vipovce i tako se ganjate kao Tom i Dzeri a mi to gledamo. Vase slike i informacije gde koji kanal ima su cista provokacija koliko god se vi pravdali da nije. Ljudi od toga nista nemaju samo gledaju kako vi imate a oni nemaju. Zato vas i ne podnose a sami ste krivi. Zar se nepozeljnost ne oseti? Vi tu nepozeljnost jos vise forsirate cickanjem.

Molba za moderatora
Brisi sve postove koji u sebi nemaju listu jer to i jest svrha ovog foruma ili otvorite spam temu i tamo se svadjajte da ne listamo 10 strana vasih svadja koje ste doneli sa drugog foruma. Obrisati sve slike, sve informacije gde koji kanal ima a ne daju kanal. Znamo i mi otvorit flysat i lyngsat, nismo mutavi. Uvesti permanentni ban a ne ovaj koji istekne nakon mesec dana jer ako je zasluzio ban dajte mu ban i uklonite ga sa foruma. Covek vredja nekog i psuje mu sve zivo dobije ban na mesec i eto ga opet isto, daj bre to malo grublje moderatori. Pustili ste da vam clanovi diriguju pravila, kakva bre demokratija, forum ima pravila i ucvrstite to i grublje malo.
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
484
Поени од реакции
502
Svrha ovog dela jest samo postavljanje listi i pomoc ljudima oko kanala i listi. Vi se mesecima evo od kad ste banovani sa onog foruma raspravljajte i vredjate. Vi spomenete vip, vip spomene vas, Ana napadne tebe, ti napadnes Anu. vip-ovci napadnu tebe, international i dsuki napadnu vipovce i tako se ganjate kao Tom i Dzeri a mi to gledamo. Vase slike i informacije gde koji kanal ima su cista provokacija koliko god se vi pravdali da nije. Ljudi od toga nista nemaju samo gledaju kako vi imate a oni nemaju. Zato vas i ne podnose a sami ste krivi. Zar se nepozeljnost ne oseti? Vi tu nepozeljnost jos vise forsirate cickanjem.

Molba za moderatora
Brisi sve postove koji u sebi nemaju listu jer to i jest svrha ovog foruma ili otvorite spam temu i tamo se svadjajte da ne listamo 10 strana vasih svadja koje ste doneli sa drugog foruma. Obrisati sve slike, sve informacije gde koji kanal ima a ne daju kanal. Znamo i mi otvorit flysat i lyngsat, nismo mutavi. Uvesti permanentni ban a ne ovaj koji istekne nakon mesec dana jer ako je zasluzio ban dajte mu ban i uklonite ga sa foruma. Covek vredja nekog i psuje mu sve zivo dobije ban na mesec i eto ga opet isto, daj bre to malo grublje moderatori. Pustili ste da vam clanovi diriguju pravila, kakva bre demokratija, forum ima pravila i ucvrstite to i grublje malo.
Na iskusni i dobronamerni forumdzii ne im trebaat pravila , pravila se za onie koi nemaat kultura. Ne treba da si mnogu pameten za da osetis sto im preci na drugite i da prestanes so toa a ne da se pravdas deka nema pravilo pa si teras po svoe.
Eve i ti ne igras po nekoi moralni pravila koga tuka se kries zad nik i slika na drug clen(so mala razlika vo formata na i) a samo ti si znaes zosto e taka. A sigurno clenuvas i po drugi forumi pod nekoj tvoj unikaten nik. Da nagadjame zosto si tuka so ovoj nik? Ili nema potreba.
Navistina ne mozam da ja svatam potrebata na odredeni clenovi da si pravat muabet tuka na forumot,pa si imate za toa sandace za poraki ili uste poubavo uklucete si skype,ne se macete da pisuvate tuku zboruvajte si pa razresete si gi dilemite koi gi imate medjusebe a ne tuka 90% da citaat gluposti na 10% od diskutantite.

Ama neli ova e balkan i kaj nas e toa normalna pojava.
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Svrha ovog dela jest samo postavljanje listi i pomoc ljudima oko kanala i listi. Vi se mesecima evo od kad ste banovani sa onog foruma raspravljajte i vredjate. Vi spomenete vip, vip spomene vas, Ana napadne tebe, ti napadnes Anu. vip-ovci napadnu tebe, international i dsuki napadnu vipovce i tako se ganjate kao Tom i Dzeri a mi to gledamo. Vase slike i informacije gde koji kanal ima su cista provokacija koliko god se vi pravdali da nije. Ljudi od toga nista nemaju samo gledaju kako vi imate a oni nemaju. Zato vas i ne podnose a sami ste krivi. Zar se nepozeljnost ne oseti? Vi tu nepozeljnost jos vise forsirate cickanjem.

Molba za moderatora
Brisi sve postove koji u sebi nemaju listu jer to i jest svrha ovog foruma ili otvorite spam temu i tamo se svadjajte da ne listamo 10 strana vasih svadja koje ste doneli sa drugog foruma. Obrisati sve slike, sve informacije gde koji kanal ima a ne daju kanal. Znamo i mi otvorit flysat i lyngsat, nismo mutavi. Uvesti permanentni ban a ne ovaj koji istekne nakon mesec dana jer ako je zasluzio ban dajte mu ban i uklonite ga sa foruma. Covek vredja nekog i psuje mu sve zivo dobije ban na mesec i eto ga opet isto, daj bre to malo grublje moderatori. Pustili ste da vam clanovi diriguju pravila, kakva bre demokratija, forum ima pravila i ucvrstite to i grublje malo.
OK ! Mogu da se slozim sa tobom, a i ne moram, i ti si clan foruma, kao i ja, jel tako ?!
Pravila su ipak pravila, a to podrazumeva i banovanje za nekulturu i vredjanje, zar ne ! ;)
Ispada onda, da je hvaljenje gore od provociranja, vredjanja i nekulture, a to bi pravila trebala da odredjuju !
A, ta tvoja "grubost" trebalo bi da podrazumeva striktno pridrzavanje pravila - nadam se (jer to i sam kazes) !
Mozete manje da me volite "zato sto se hvalim" (k'o sto vi kazete), ali da zbog toga dobijem ban, jedino ako propisete pravilima !
 
Последно уредено:

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Da vi pomognam malku, dodeka e sota tuka ke ima provokacii kolku sakate osobeno koga ke pine malo vise kako sinoka, mozebi covekot nekogas pomagal ama mu seknaa listite posto mu go nema silver i sega slika televizori.
Nemora da ima repliki ali toa e od moja gledna tocka bidejki u posledni 100 strani osven prepucavanja od covekot nema nisto air
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Da vi pomognam malku, dodeka e sota tuka ke ima provokacii kolku sakate osobeno koga ke pine malo vise kako sinoka, mozebi covekot nekogas pomagal ama mu seknaa listite posto mu go nema silver i sega slika televizori.
Nemora da ima repliki ali toa e od moja gledna tocka bidejki u posledni 100 strani osven prepucavanja od covekot nema nisto air
Tacno tako, i zbog njemu slicnih ! ;)[DOUBLEPOST=1483016929][/DOUBLEPOST]http://141.136.14.18/kanal1/kanal1_1500/index.m3u8
 
Последно уредено:

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Svrha ovog dela jest samo postavljanje listi i pomoc ljudima oko kanala i listi. Vi se mesecima evo od kad ste banovani sa onog foruma raspravljajte i vredjate. Vi spomenete vip, vip spomene vas, Ana napadne tebe, ti napadnes Anu. vip-ovci napadnu tebe, international i dsuki napadnu vipovce i tako se ganjate kao Tom i Dzeri a mi to gledamo. Vase slike i informacije gde koji kanal ima su cista provokacija koliko god se vi pravdali da nije. Ljudi od toga nista nemaju samo gledaju kako vi imate a oni nemaju. Zato vas i ne podnose a sami ste krivi. Zar se nepozeljnost ne oseti? Vi tu nepozeljnost jos vise forsirate cickanjem.

Molba za moderatora
Brisi sve postove koji u sebi nemaju listu jer to i jest svrha ovog foruma ili otvorite spam temu i tamo se svadjajte da ne listamo 10 strana vasih svadja koje ste doneli sa drugog foruma. Obrisati sve slike, sve informacije gde koji kanal ima a ne daju kanal. Znamo i mi otvorit flysat i lyngsat, nismo mutavi. Uvesti permanentni ban a ne ovaj koji istekne nakon mesec dana jer ako je zasluzio ban dajte mu ban i uklonite ga sa foruma. Covek vredja nekog i psuje mu sve zivo dobije ban na mesec i eto ga opet isto, daj bre to malo grublje moderatori. Pustili ste da vam clanovi diriguju pravila, kakva bre demokratija, forum ima pravila i ucvrstite to i grublje malo.
Da budem iskren i ja bi Anu da napadnem :lolzz::lolzz::lolzz::lolzz:
 
Член од
16 февруари 2013
Мислења
169
Поени од реакции
285
" Da budem iskren i ja bi Anu da napadnem :lolzz::lolzz::lolzz::lolzz: "
Ne obećavaj što ne možeš uraditi. :aplauz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom