Игри што ве заиграле и неможете без нив!

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
2 GB DDR2 ram,ти е негде 2000 ден,за 2x1 GB dual channel.

А ако ти е DDR1,боље нов PC да купиш,толку е скап :)

Иначе за игрите,за 6 дена се селам на неограничен нет,па ќе ти ги симнам сите делови :)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.150
Поени од реакции
869
Иначе за игрите,за 6 дена се селам на неограничен нет,па ќе ти ги симнам сите делови :)
Ej немој да си се осудил :pos:
Немам толку ниту RAM ниту простор за толкаво игриште :pos:
Можеби понатака, фала сепак!
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.258
Поени од реакции
1.077
Прво зависник на Ogame а сега на WoW. :D
 
Член од
13 април 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Half-Life, Diablo 2, Legacy Of Kain (site 5 dela), Prince Of Persia: Warrior Within, WORMS...
eh half life bog sum na igrata ... site ostanati samo profi ako saka nekoj da se setime na bilo koja igra ... samo neka me kontaktira.. btw baram konkurnencija za half life ako ima dostoen protivnik jas ke bidam sreken goce1988@hotmail.com.. pisete..
 

MarinkaUSA

~I like myself the way I am~
Член од
7 февруари 2008
Мислења
180
Поени од реакции
3
E само познати игри читам...епа оваа ретко кој ја знае Robin Hood - Legend of Sherwood.
а сега последниве дена Dream Chronicals 1 i Dream Chronicals 2
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.258
Поени од реакции
1.077
Robin Hood - Legend of Sherwood, ја памтам оваа игра, на engine на Командо е направена, а бидејќи не сакам таков вид на игри одма ја избришав.

Хм, познати... Епа погоре заборавив да ја наведам мојата омилена RPG, и најдобрата игра на сите времиња, Morrowind, пробај може ќе ти се допадне.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
79
Поени од реакции
1
две години заразен во silkroad online ако не седнам во текот на денот да играјам вецер нема да можам да заспијам :) :D
 
Член од
13 април 2008
Мислења
429
Поени од реакции
7
Warcraft 3,SIMS2,WOW,Luxor site dobro ja poznavate vaa igra neli :) jas porasnav so taa igra
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
2.255
Поени од реакции
116
Кантер страјк и Воркрафт (дота) дефинитивно, ги играм веќе подолго време и не планирам да прекинам :):)
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
28
Поени од реакции
0
епа вака не знаев кај да го поставам прашањето па одлучив овде. Мојата прва игра на компјутер ми беше Need for Speed 2 а сега на Windows XP не можам да ја стартовам играта зошто така? како можи да го решам проблемот. Освен да инстталирам Windows 98? :D
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Кантер дефинитивно а конкуер почнав пред едно 6-7месеца и неможам уше ја играм од тогаш натаму
 

Iori Yagami

What the fuck is WTF?!
Член од
7 мај 2008
Мислења
146
Поени од реакции
9
Metal gear solid (1,2,3), Resident Evil (2,code veronica, 4), Final fantasy (8,12), Gears Of War.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom