Игри што ве заиграле и неможете без нив!

Член од
18 декември 2007
Мислења
448
Поени од реакции
51
pang 3-panic mode....
ako nekoj ja svrtil igrava neka mi kaze pls!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.162
Поени од реакции
888
Aууу па тоа беше The Sims, некаде периодот летото 2001 година, цело лето од компјутер не станав, симнував објекти, skins и сл. од Интернет а тогаш бев на dial-up и сметката беше од тука до вселената :)

И ден-денес одвреме-навреме понекогаш ја инсталирам и ја играм 2-3 дена ама веќе ми е досадна и не ја играм повеќе! Ја инсталирав Sims 2 ама е пребавна и бара многу РАМ а од што сум гледал на други компјутери, сепак некако првата ми беше поубава!
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Тоше,колега мој од економски и брат на сестрата што со мене учеше,дај да ти најдеме РАМ,верувај Симс 2 како игра кога искочи беше далеку полоша од кецот со сите експанзии.

Но сега со сите нови ствари во неа,играта е бум.Па имаш Castaway stories,тоа ти е ко Lost,а знам Lost ја сакаш :)
Ај ти земи го рамот,а јас ќе ти ги симнам сите симс 2 експанзии и ќе ти ги даам на двд :)
Дил?

Иначе,сега се селам,и ме чека нов 40 инчен ХДТВ.Осеќам PES 2008 ќе се пука на него,па кој го заиграла таа игра,го канам на двобои 1в1 и 2в2 :)
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
принц оф персиа и ВоВ,нема ништо подобро за мене:cheeky1:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Без Кантер и Вининг (ПЕС) не можам да живеам :)
 
Член од
26 април 2007
Мислења
73
Поени од реакции
3
Па веќе прекинав да играм многу игри ама сепак највеќе сум ги играл:
Legacy Of Kain -сите делови
Warcraft 3 или поточно -Dota
Diablo 2 exp.
 

DaN-MaN

Warlock
Член од
1 февруари 2007
Мислења
491
Поени од реакции
3
World of WarCraft- порано бев ЛУД по таа игра :drk: (сега не толку, ама пак ја играм)
Tony Hawk's Underground 2 (World Destruction Tour)
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.162
Поени од реакции
888
Тоше,колега мој од економски и брат на сестрата што со мене учеше,дај да ти најдеме РАМ,верувај Симс 2 како игра кога искочи беше далеку полоша од кецот со сите експанзии.

Но сега со сите нови ствари во неа,играта е бум.Па имаш Castaway stories,тоа ти е ко Lost,а знам Lost ја сакаш :)
Ај ти земи го рамот,а јас ќе ти ги симнам сите симс 2 експанзии и ќе ти ги даам на двд :)
Дил?

Иначе,сега се селам,и ме чека нов 40 инчен ХДТВ.Осеќам PES 2008 ќе се пука на него,па кој го заиграла таа игра,го канам на двобои 1в1 и 2в2 :)
Јас па не ни знаев дека ме знаеш ти мене :pos:
Инаку фала ти :) А стварно за информација, колку е да речеме 2GB RAM?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom