Игри на среќа?

NiTr0

ГЛИЦЕРИН
Член од
4 април 2006
Мислења
467
Поени од реакции
4
Воглавно, не играм игри на среќа, бидејки за нив мислам дека се се, само не среќа (многу ги местат), но последно време гледајки EUROSPORT, се „навлеков” на POKER online (само не за пари), и покерот како покер, лудница, плус тоа има играчи од цел свет и тоа.
Кој сака да проба еве линк
http://www.pokerstars.com/poker/download/
На странава ќе најдете и правила и се што Ви треба за играње.
А треба само малку познавање од покерот и добра воља за игра.
п.с. Никот ми е NiTr0000 (4 нули), ако сте заинтересирани, побарајте ме (од утре натаму...)
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
порана Бинго , знам понекад да ставам во кладилница ама ретко
 
Член од
17 јануари 2006
Мислења
1.883
Поени од реакции
3
играв бинго редовно, но во последно време ради недостиг на време и лош термин на извлекувањето послабо, исто така знам често да уплатам и некое ливче лото (1 јас ги бирам бројките другото му давам на компјутерот сам да ми ги бира) исто така 1 до 2 во месецот си ги осетувам и машините во астра бет (најчесто покерот и рулетот) но не за којзнае колку пари мах до 1000 ден а спортската ми е секојдневие, имав мала пауза од 2 недели кога завршија првенствата додека почне светското а во моментов најактуелно ми е кладењето во живо на тоа кој ќе даде следен гол, следен корнер, следен жолт (добро минувам:icon_lol: )....

п.с. кога некој ќе го прочита текстов ќе рече па овој тежок коцкар е бе, но само да кажам дека си имам мерка колку треба да се троши и не ја поминувам ,а бајаги среќата ме служи.:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
Не играм ништо, затоа што повеќе ќе дадеш од колку што ќе земеш , а прашање и дали во наредните 6 години ќе добиеш нешто.
 

BEZSTRASNIOT

PHONE MASTER
Член од
6 април 2007
Мислења
627
Поени од реакции
2
Abe idam u kladilnica mn cesto(2-3 pati nedelno) a po nekogas i poise ama toa ti e zaraza a ne deka mn mi e kejf, samo ednostavno me tera, eve sea na primer neam fateno nekoja ubava cifra od nova godina ama koj ceka ke doceka!!! :)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Што знам ке се решам да одам до кладилница и Наеднаш ме фака мрза и ништо од игирте на сРека.. :vozbud:
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
ja igram strikno sportska drugite ne,a u kazino nikad nema da otidam :)
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Играм спортска..на 2-3 недели едно ливче ако се фати се фати ако не тоа е
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
слабо од сево ова. баш пред недела дена купив бинго картичка по којзнае колку време. и си ги добив назад парите :voz: -)))
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Еднашка в бинго фатив 3000 и сите ги вратив назат и уш еднаш не седвам,лото и бинго на тв шо се порано играв ама динар не видов

Да имат награда прогонство во сибир ја ќе ја добијам гарант
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
abe sum igral se ama sea fala mu na boga neam odamna uplateno nisto...a inaku mnogu dobar lek za site onie tesko navlecenite na igrite na "sreka" i slicnite trakatanci mozam slobodno da im ja preporacam knigata od Igor Dzambazov "Gol Covek" ...inaku knigata e neverovatno realna i edukativna zatoa preporacuvam da ja procitate posto ke se iznenadite kako e opisan kockarskiot zivot!
 
Член од
5 април 2007
Мислења
252
Поени од реакции
4
Ponekogas sportska,no rabotam vo kazino pa znam sto e igra na sreka.
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
порано секој петок и сабота бев во кладилница со надеж дека ке се фати нешто ама заклучив дека нема аир од тоа и + тава ако се факе толко многу во кладилниците нема да има 4 шалтери за уплаќање ,а еден за исплакање на пари:salut:
 
Член од
23 јуни 2006
Мислења
39
Поени од реакции
9
Igram: poker, hant 5 den brojce, remi, igram sportska, igram u ASTRA, idam u Alexandar Palas na ruletot i black jack, igram Running Dogs ima u nekoi kladilnici ako nekoj videl :) Probuvam nekako da se otkazham od kockata i dobro mi ide. Moj sovet, ne igrajte nishto pa duri ni bingo.
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
porano kupuvav bingo og vreme na vreme i taka ednas i ja dobiv glavnata premija na bingo t.s tombolino(go vodese lila),osvoiv 60000 den,pari ko pari se potrosija...denes veke ne igram nisto taka da ne ni mozam da dobijam
 

Kajgana Shop

На врв Bottom