Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.060
Па до пред финалето го мразев Браун, ама сега го сменив мислењето.Единствено од Манчестер што го мразам е Малколм Глејзер, сопственикот на клубот.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Па до пред финалето го мразев Браун, ама сега го сменив мислењето.Единствено од Манчестер што го мразам е Малколм Глејзер, сопственикот на клубот.
И ја го мразев таму на почетокот кога почна да игра во почетниот состав, ама го сменив мислењето уште пред финалето, имаше неколку добри настапи, како да влезе во форма.

Ја никого не мразам сеуште, можеби малце Саха...
 
Член од
10 јуни 2008
Мислења
471
Поени од реакции
861
Мене најамногу ме нервира Пујол. Побавен играч од него нема со Цацко да се трка на 100 метри ќе изгуби.
 
Член од
18 јуни 2008
Мислења
10
Поени од реакции
0
јас сум за Арсенал и најмногу ме нервира кога игра Сендерос.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
318
Поени од реакции
8
Navivam za Liverpool a me nerviraat:Reina,Arbeloa,Rise fala bogu so si otide,i neznam nema uste mnogu...tie se
 

TheOther1

Interista Per Sempre!
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.346
Поени од реакции
484
Dacourt......по нерви ми шета :nerv:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
41
Поени од реакции
0
Јас навивам за Барселона и кога ќе го видам Олегуер или Милито на мерви ми одат.
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Јас навивам за Интер и дефинитивно Дејан Станковиќ е мојот најомразен играч.Единствено добро што тој има направено за Интер е голот против Милан.Исто така и крилото Цезар.Двајцата неможам да ги поднесам.Ама сеа е Мурињо на власт и ќе им ги лупне клоците :helou:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Мене најмногу ме нервира Флечер ама пак некогаш знае и да даде добри партии:helou:
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.764
Поени од реакции
5.501
O'Shea и Brown посебно Brown ми иде на живци
 

Kajgana Shop

На врв Bottom