Играч од вашиот омилен тим што ве нервира (причини)

Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Od Man.Utd. site si gi postuem ali edinstven od startnite 11 so moze da me iznervira e c.Ronaldo poradi negovata golema sebicnost.
 

Грмуш

Пичкмајчин
Член од
11 октомври 2007
Мислења
1.118
Поени од реакции
90
Od Liverpool neam nekoj poseben koj bi go odvoil!!!Mozda Sissoko!!!

Ali porano od takt me vadea Zenden i Fowler!!!
 

aLeKsAnDaR-aKi

The Duke
Член од
29 октомври 2007
Мислења
167
Поени од реакции
0
навивам за Manchester United 10 години а играч кој ми оди најмногу на нерви е Michael Carrick -да беше константен во форма ,ајде и така и така.Од репрезентацијата ме нервира Шумуликовски -овој е помрзлив од мене а јас сум мрза на 21 век па сега....
 
Член од
30 октомври 2007
Мислења
137
Поени од реакции
0
Навивам за Милан, ама најмногу ме нервира Масимо Одо.Неам коментар за тој човек, ниту знае да додаде како што треба, ниту да нафрли(на секој центаршут негов топката завршува позади голот високо кај навивачите), многу е бавен и незнам која игра ја играат милан што купуваат старци во тим а особено овој пропаднатиов одо.Поздрав
 
С

Спенсер

Гостин
navivam za INTER, a najvekje me nervira golmanot Cesar, zs prima golovi od 30 metra.ne znae da brani, a od evropa koga ke go vidam Shevchenko odma menjam kanal, me vadi od takt.
 

Roddick

dr_funk
Член од
30 септември 2007
Мислења
71
Поени од реакции
1
Навивам за Барселона и веројатно може да погодите кој играч ме нервира најмногу... се знае Олегер...глупав е, грд е, не знам уште што да кажам за него, а да и голем малер е - кога игра тој нон стоп губиме!
 
Член од
12 август 2007
Мислења
21
Поени од реакции
1
navivam za milan i nema igrac so me nervira, najmnogu go mrzam carlo anceloti trenerot samo kupuva starci i samo zaradi nego milan gubi
 
Член од
29 октомври 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
Definitivno Valdes Pojke Tuku Ima Uste Dvajca (Marques I Oleguer) Crnata Trojka Na Barзa :)
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Fan na Arsenal...me nervira...Senderos...a i Lehman...posle katastrofalnite greski...na pocetokot na prvenstvoto:mad:..:D
 
Член од
19 септември 2005
Мислења
5.616
Поени од реакции
180
navivam za INTER, a najvekje me nervira golmanot Cesar, zs prima golovi od 30 metra.ne znae da brani, a od evropa koga ke go vidam Shevchenko odma menjam kanal, me vadi od takt.
Другарче секоја чест за останатите постови ама... со овој докажа дека немаш гледано многу фудбал...

Зенга според мене е најдобриот голман на Интер во историјата.
После Зенга во Интер бранеа голмани како Паљука, Толдо, Фреј... и сега Цезар.

Според мене Цезар на таа листа од кога пратам фудбал е веднаш по Зенга.

Само види го ова:

[MEDIA]http://youtube.com/watch?v=AMUnMOObfKA[/MEDIA]

Но, ок, секој си има свое мислење...
 

BlaCk FiRe

`Going NoWhere`
Член од
21 март 2008
Мислења
637
Поени од реакции
18
Мене ме нервира од Манчестер -- Тевес :) Многу ама добар играч :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
од јувентус ме нервира молинаро..од 10 утакмици 9 кикснува 1 игра убаво... Feget!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom