Зошто не тераат да учиме предмети што не ни се потребни за понатаму?

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
И за крај
попаметниот попушта:icon_lol:

Аривидерчи!
Хех се собра цело маало да ве бодри топ .... добро е кога ке си ги здужите мозочињата размислувате приближно како еден нормален мозок на индивидуа.

Не е ни чудно што имаме колку толку подршка од САД интелектот на нашава младина наликува на нивната, тотално ограничени зборат и убедуваат за некои работи а и самите незнаат што значат,со секоја наредна наполнета година мислат дека го фатиле господ за топки и светот е нивни.Ако мислите дека со тоа што го повторувате вашиот став во секој пост имате цврст став грешите ,само ја докажувате тврдоглавоста и ограничените гледишта кон работите.И вие зборувате за школување лол.....
Драги интелектуалки дај пораснете и созрејте(во второво неверувам како ке успеете со вакви фарси и фикции) па баш би ми било драго од икуството што ке го стекнете да ни објасните како идат работите.

А за ова болтуваново си ги навредуваш другарките попаметниот попушта и се трга а глупиот продужува да мрчи позади него.....
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Хех се собра цело маало да ве бодри топ .... добро е кога ке си ги здужите мозочињата размислувате приближно како еден нормален мозок на индивидуа.

Не е ни чудно што имаме колку толку подршка од САД интелектот на нашава младина наликува на нивната, тотално ограничени зборат и убедуваат за некои работи а и самите незнаат што значат,со секоја наредна наполнета година мислат дека го фатиле господ за топки и светот е нивни.Ако мислите дека со тоа што го повторувате вашиот став во секој пост имате цврст став грешите ,само ја докажувате тврдоглавоста и ограничените гледишта кон работите.И вие зборувате за школување лол.....
Драги интелектуалки дај пораснете и созрејте(во второво неверувам како ке успеете со вакви фарси и фикции) па баш би ми било драго од икуството што ке го стекнете да ни објасните како идат работите.

А за ова болтуваново си ги навредуваш другарките попаметниот попушта и се трга а глупиот продужува да мрчи позади него.....

:pos::pos: Се пронајде меѓу Американците?

Ама добро е. Штом си се познал добро е. Барем знаеш во која група спаѓаш :back:
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
За да има работа за повеќе професори :)
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
:pos::pos: Се пронајде меѓу Американците?

Ама добро е. Штом си се познал добро е. Барем знаеш во која група спаѓаш :back:
Епа поголема потврда за она што зборев мислам дека нема ... ограниченост тврдоглавост незнаење и ниво на размислување рамно на амеба.....
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Епа поголема потврда за она што зборев мислам дека нема ... ограниченост тврдоглавост незнаење и ниво на размислување рамно на амеба.....

Ете тоа ти е... шо ќе праиш...

Ама бидејќи те чувствувам како доволно компетентен да ја отценуваш мојата психа и моето ниво на ментална свест ( пошто за образование гледам дека те бидува :pos:) еве да ти признаам дека си во право-
"глупа сум" ама затоа има ваква млади и надежни лица ко тебе на кои што им ја оставаме иднината во раце.


Да си жив и здрав ме изнасмеа :pos::pos::pos:
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Ете тоа ти е... шо ќе праиш...

Ама бидејќи те чувствувам како доволно компетентен да ја отценуваш мојата психа и моето ниво на ментална свест ( пошто за образование гледам дека те бидува :pos:) еве да ти признаам дека си во право-
"глупа сум" ама затоа има ваква млади и надежни лица ко тебе на кои што им ја оставаме иднината во раце.


Да си жив и здрав ме изнасмеа :pos::pos::pos:
Драго ми е што се изнасмеа ...
Да сватеше може ке ти се плачеше ама ок е не се ни очекуваше такво нешто....
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Драго ми е што се изнасмеа ...
Да сватеше може ке ти се плачеше ама ок е не се ни очекуваше такво нешто....

Да ја почувствуваше иронијата на моите зборови можеби немаше да се изнасмеам.
Ама ОК, ко што би рекол ти
не се ни очекуваше такво нешто....
 
A

Anck-Su-Namun

Гостин
Хех се собра цело маало да ве бодри топ .... добро е кога ке си ги здужите мозочињата размислувате приближно како еден нормален мозок на индивидуа.

Не е ни чудно што имаме колку толку подршка од САД интелектот на нашава младина наликува на нивната, тотално ограничени зборат и убедуваат за некои работи а и самите незнаат што значат,со секоја наредна наполнета година мислат дека го фатиле господ за топки и светот е нивни.Ако мислите дека со тоа што го повторувате вашиот став во секој пост имате цврст став грешите ,само ја докажувате тврдоглавоста и ограничените гледишта кон работите.И вие зборувате за школување лол.....
Драги интелектуалки дај пораснете и созрејте(во второво неверувам како ке успеете со вакви фарси и фикции) па баш би ми било драго од икуството што ке го стекнете да ни објасните како идат работите.

А за ова болтуваново си ги навредуваш другарките попаметниот попушта и се трга а глупиот продужува да мрчи позади него.....
кхм...
А ти да беше толку паметен немаше да се замараш со нас недозреаните.
Ипак ние сме тие кои никогаш нема да созреат така да џабе се мачиш да реплицираш и да не` опаметиш.
Или можеби само сакаш да билдаш постови? хмм...




Чао :helou:


п.с благодарам за комплиментите :pipi:
И длабоко се извинувам на оф топик; за “наметнување“ на мислење и за “изигравање“ паметњаковиќ, бидејќи гледам дека тоа бил цитираниов целото време.
Позз:salut:
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
ХАхххахахха уште еден добар патетичен пост.Не се откажувај девојко топ си без вакви мизерни постови не би било интересно.Па и потписиве кавгаџика,мрчало итн оф леле деца да не организирате банда хехехе

Пс... дај нека се логираат и другарките не е интересно вака со четвртина мозок да разговарам дај соберете се создадете една целина па поже ке падне некој поинтересен муабет......

А да да сакав да билдам постови верувај ке сум имал многу повеке од сега али ако така гледаме твоите бројки указуваат на такво нешто упс пак тресна глупост анк су ...... греФче сам себе го убијал со секој нареден пост:pos: :pos:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Па те штедиме бе душо :mist:

четвртина мозок==tricster

да не те фркне глава од поише мозок па шо ќе ти праиме :pos::pos:

Ај сеа уживај
 
H

HCL

Гостин
trikster го напиша ова:
Хех се собра цело маало да ве бодри топ .... добро е кога ке си ги здужите мозочињата размислувате приближно како еден нормален мозок на индивидуа.
Пс... дај нека се логираат и другарките не е интересно вака со четвртина мозок да разговарам дај соберете се создадете една целина па поже ке падне некој поинтересен муабет......
А The Goddess му врати со ова:
четвртина мозок==tricster
:lud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom