Зошто не отвори некој тема за СЕКС? :(

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Vlad II Draculea напиша:
а мори.. оралката не се ора.....ехее дечишта слушај ваму се. i should say this only once. то е посебен правец, посебна тематика во сексо... ти кажав, нема врска со орање.. дефиницијата после праксата че ја добиете.. ама гледам никоја не ме дружи за праксава, ја пак че ја чекам мара...
пер, а ти да научиш некој цура да дава оралка нема да биде бољи? :pos:
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Vlad II Draculea напиша:
а мори.. оралката не се ора.....ехее дечишта слушај ваму се. i should say this only once. то е посебен правец, посебна тематика во сексо... ти кажав, нема врска со орање.. дефиницијата после праксата че ја добиете.. ама гледам никоја не ме дружи за праксава, ја пак че ја чекам мара...
a barem znaesh koga ke ja naish shto treba da pravish? koj pravec da go fatish de....?:coffee:
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Davam ralo za oranje na usluga, ama samo na zenski osobi, pederista mrs :sekss:
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Toreador напиша:
Леле видов ПИЧКАА!!!! ФИЈУ! погадно нешо у живот не сум видел! Како негативец од лош сај фај филм! пер гадно бе! а ко ќе стиснеш цицка ко....ко...ко ќеса песок или вода да стискаш....ептен фрики :devil2:
пеееееееееррррр..

абре како не била уба ве... тоа е мејџумочален ендек бре еј.. ц ц ц.. не те срам... то се убајни бе.. е сметај то ако ти е гадно оралка нема шанса да положиш... че треба кај професоро да одиш
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Allita напиша:
a barem znaesh koga ke ja naish shto treba da pravish? koj pravec da go fatish de....?:coffee:
ахм... абре. ја имам скрипта една од професоро..
има инструкции со вид на овошја... мене најмнгу ми се допадна дело со мушмулата тој сакам да го пробам
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
dungeon master напиша:
Davam ralo za oranje na usluga, ama samo na zenski osobi, pederista mrs :sekss:
e sega se predomisli neli rucno se prai toa oralkata...so edna raka ali dve...a mozebi i so drugo...?
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Vlad II Draculea напиша:
пеееееееееррррр..

абре како не била уба ве... тоа е мејџумочален ендек бре еј.. ц ц ц.. не те срам... то се убајни бе.. е сметај то ако ти е гадно оралка нема шанса да положиш... че треба кај професоро да одиш
Пер стра ми е од професорон, па гадно не гадно ќе затворам очи ќе стаам штипка на нос и ќе лижам, колку за една 7мица ќе има....
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Toreador напиша:
Пер стра ми е од професорон, па гадно не гадно ќе затворам очи ќе стаам штипка на нос и ќе лижам, колку за една 7мица ќе има....
пеер со штипка не прима на испит, мене зато ме бркаше.. ја со штипката појди.. тој марш... и сеа ме пушти кај една професорица да прам дипломска да не се замарам со него... :)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
aaa znaci toa oralkata se prai na mushmula ili shipka, toa megu noze....ahaaa....pa nema li u toa knigata step by step...aj zavrti nekoja stranica moze ke najdesh pa kazi ako ne ti e jasno ke se doprasham do mojot profesor pa da ti pomozam da ne se macish dur mara da dojde...:)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Vlad II Draculea напиша:
пеер со штипка не прима на испит, мене зато ме бркаше.. ја со штипката појди.. тој марш... и сеа ме пушти кај една професорица да прам дипломска да не се замарам со него... :)
абе ја за пичкана велам :pos: ебате тоа латентата педерана :pos: затоа ти викам, че лижам, че фајчам херпеси ама кај него? ЊЕТ!
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Allita напиша:
aaa znaci toa oralkata se prai na mushmula ili shipka, toa megu noze....ahaaa....pa nema li u toa knigata step by step...aj zavrti nekoja stranica moze ke najdesh pa kazi ako ne ti e jasno ke se doprasham do mojot profesor pa da ti pomozam da ne se macish dur mara da dojde...:)
абре скриптата прочитана ми е... сеа барам само материјал за експерименто, т.е. жена.. ама нкоја не ме дружи така да утре сеа ја че одмарам.. еве со торчо вие можите да ги повторите работите како ода да се научите.. тој држии просек по некој предмети )
 
V

Vlad II Draculea

Гостин
Toreador напиша:
абе ја за пичкана велам :pos: ебате тоа латентата педерана :pos: затоа ти викам, че лижам, че фајчам херпеси ама кај него? ЊЕТ!
пеер зато ти реков да одиш кај него пошо не ти била уба пичката ти така се изјасна... ја глем да го завршам факултето.. ама немам жена сега овде за проба.. јебига ом да спијам , ај утре
 

Kajgana Shop

На врв Bottom