Зошто нема ништо кај мене?

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.497
Поени од реакции
7.596
Шкендија сака репете, уште еднаш да ја ебеме, ајде викни посилноооооооо ЈАС ТЕ ЕБАМ ШКЕНДИЈООООООООООО на на на на на на на на :oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:


Вашата порака во темата (JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...) е надвор од дискусијата. Ве молиме во иднина воздржувајте се од коментари и забелешки од овој тип, затоа што тоа е спротивно од правилата. Вашата порака е изменета или избришана.

Имајте на ум дека вашиот пристап на форумот може да биде отстранет поради прекршоци од овој тип.


:kuracc:
 
Член од
6 февруари 2009
Мислења
496
Поени од реакции
462
Ajde be neka si pishe tamu u prashanja do administratorite ne da ne true tuka...5 temi otvoril ebate!
Debil
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.735
Поени од реакции
35.266
Pa i Kostur ne postoi pa sto ima vrska vo toa? :) Druga e rabotata i znam zosto mi gi izbrisavte komentarite deka so vistinata debatiram i so znaenje pa neznae "istoricarite" kako da mi repliciraat pa baraa pomos od amaterite t.e. admin :)[DOUBLEPOST=1445763716][/DOUBLEPOST]ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
Промени го името во “Posreduvam za Bugarski pasosi preku red“и ќе почнат да ти пишуваат пораки и да те лајкуваат :LOL:
Вака ги демотивираш со никот, ќе мислат дека се заебале што поднесле барање за бугарски и дека навистина некогаш ќе дочекаат „Европска Македонија“:kafence:
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
Има ваква тема
http://forum.kajgana.com/threads/moderatorite-na-kajgana-impotentni-ama-site-do-eden.66787/
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Na ovoj Forum rabotat Amateri, jas nemam namera povekje da debatiram i moze slobodno da go izbrisat profilot bidejki jas nemozam da go izbrisam.
Moite komentari gi brisat a komentarite na koi reagiraav za da gi ostranat uste stojat kako me navreduvaat i me omalovazuvaat od lugje koi se padnati od Mars i pojma nemaat od nisto i ZOSTO BEGAAT ADMIN od mene? Zosto ne mi kazat ZOSTO se izbrisani?
Ovoj Forum e amaterski i neznaat da rabotat i se del od tie sto pojma nemaat i mislat deka se znaat ama pojma nemaat od nisto i zatoa jas povekje nemam namera da debatiram i znam deka mnogu od TIE ( golemite istoricari sto neznaat kako se vikaat) zaedno so amaterite t.e. admin neka si ucat izmislena istorija. Pozdrav
I jas ke prestanam da pridonesuvam na ebanio forum.
Koj znae kakvi iskompleksirani decista rabotat na sajto bez zdravo razum. Jas kako najverovatno najstar vegetarjanec i po godini staz vegetarjanski nekoj shupak me baniral na vegetarjanska tema bez predupreduvanje samo zatoa sto mu komentirav na negova zamerka deka nesto ne e off topik ako se povrzani rabotite. I toa zamerkata ne bese na moj komentar, tuku na necij drug. Znaci kakvi prosti duduci ima so nerazvien um i ego. Poentata na eden forum e da se razmenuvaat mislenja, da si pomagame site eden na drug, a ne nekoi retardirani decista kako u video igra da brisat komentari zatoa so ne im se svigjaat ili im licele nadvor od tema.
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.168
Поени од реакции
20.696
Сакам да прашам до Форумот Кајгана т.е. до администраторите. Зошто нема ништо кај мене, само поените ги има а друго нема ништо, ниту бројот на коментари, ниту бројот на like, па дури ја нема ни темата за историја, Историската вистина за Античка Македонија, па ако може да ми објаснат аминистраторите? Поздрав


Бот.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Не ми се верува дека со психово озбилно дискутирав за историја и пробав да му укажам на некои работи. Памет за друг пат.
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Ту би континуед...
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.356
Поени од реакции
4.799
Сакам да прашам до Форумот Кајгана т.е. до администраторите. Зошто нема ништо кај мене, само поените ги има а друго нема ништо, ниту бројот на коментари, ниту бројот на like, па дури ја нема ни темата за историја, Историската вистина за Античка Македонија, па ако може да ми објаснат аминистраторите? Поздрав
Почитуван, не бев во тек веќе недела дена со форумот, бев надвор од државата, кажи кои модератори се однесуваат несоодветно, за лајковите се секирај. Само пиши по ПП, ако не можеш по приватна порака, цитирај ме овде и пиши во едно мислење се поплаки што имаш.


Администраторот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom