Зошто нема ништо кај мене?

Член од
13 октомври 2015
Мислења
6
Поени од реакции
12
Админ еднина, аматери множина, Caps, латиница...и кој е тука аматер ?
ADMIN e skratenica od adminstrator ili administratori bidejki gledam deka ni toa neznaes a ne da vodite Forum i koga sum napisal ADMIN se amateri toa se podrazbira vo mnozina a ne ednina :)[DOUBLEPOST=1445763206][/DOUBLEPOST]
Ај дај една. Ме трогна од сабајле со зборовине твои.:place::place::place:
Sega kje odam do prodavnica da kupam bidejki nemav kupeno :D[DOUBLEPOST=1445763356][/DOUBLEPOST]Jas debatirav kako sto treba po pravila no namesto da reagirate tamu kaj sto treba i da ne dozvoluvate da se navreduva vo forumot, vie gi izbrisavte moite komentari i temata.Toa e ispravno?
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
И шо да прајме ние сеа?
 
Член од
13 октомври 2015
Мислења
6
Поени од реакции
12
ADMINISTRATORITE SE AMATERI... ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
JAS POVEKJE NE DEBATIRAM ZATOA STO ADMIN SE AMATERI...
Почекај малце бе па ти одма се љутиш, ќе имаме наскоро годишне собрание на администратори и модератори ќе се разгледаат повеќе работи (посетеност на форумни, дискусии, број на пораки и постови, новоотворени теми.... што и како понатаму, па ќе видиме со парите од приходот дали ќе ги делиме како дивиденда на секој по број на постови или ќе ги реинвестираме во нови сервери, службени возила, деловен простор.... и на крај ќе се дискутира за вакви случаеви каде секој незадоволен или некој кој има предлог а не е во акционери на Кајгана ќе може да земе збор и каже свое мислење или поплака или предлог.
зато спреми материјали, ако имаш документи како доказ и поткерепа за твојот случај, можеш и како презентација во пауер поинт да ја направиш и ела некаде кон средина на декември на годишното собрание, мислам ова година во Круушево ќе биди али то накнадно ќе се каже и тамо фино пополека ќе се објасниме
 
Член од
13 октомври 2015
Мислења
6
Поени од реакции
12
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...[DOUBLEPOST=1445764039][/DOUBLEPOST]
Почекај малце бе па ти одма се љутиш, ќе имаме наскоро годишне собрание на администратори и модератори ќе се разгледаат повеќе работи (посетеност на форумни, дискусии, број на пораки и постови, новоотворени теми.... што и како понатаму, па ќе видиме со парите од приходот дали ќе ги делиме како дивиденда на секој по број на постови или ќе ги реинвестираме во нови сервери, службени возила, деловен простор.... и на крај ќе се дискутира за вакви случаеви каде секој незадоволен или некој кој има предлог а не е во акционери на Кајгана ќе може да земе збор и каже свое мислење или поплака или предлог.
зато спреми материјали, ако имаш документи како доказ и поткерепа за твојот случај, можеш и како презентација во пауер поинт да ја направиш и ела некаде кон средина на декември на годишното собрание, мислам ова година во Круушево ќе биди али то накнадно ќе се каже и тамо фино пополека ќе се објасниме
Јас не се наљутив туку не е исправно, тоа што го направивте. Сум дебатирал на многу форуми и секаде било демократски па дури се дискутирало и за политика, историја итн. Секој кој ќе напишел нешто што не треба бил казнет без разлика дали е нов или стар член на Форумот но овде за некои е МАЌЕА а за некои е МАЈКА.
Јас немам намера во таков Форум да дебатирам повеќе. Поздрав
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
Јас не се наљутив туку не е исправно, тоа што го направивте. Сум дебатирал на многу форуми и секаде било демократски па дури се дискутирало и за политика, историја итн. Секој кој ќе напишел нешто што не треба бил казнет без разлика дали е нов или стар член на Форумот но овде за некои е МАЌЕА а за некои е МАЈКА.
Јас немам намера во таков Форум да дебатирам повеќе. Поздрав
Понекогаш и мене ми иди да баталам се, али јас сум обврзан со модераторски договор на 3 години и ми истекува во Мај 2017 па ќе видам дали пак ќе го продолжам, инаку ако го раскинам ќе треба да платам и пенали и да вратам платите и бонуси за постови.... а немам друга работа само од Кајгана имам приходи. Јас ќе појдам на собрание па ќе се обидам таму нешто да сменам али некако не ми се верува дека ќе успеам....
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
14.004
Поени од реакции
34.545
ADMINISTRATORITE SE AMATERI... ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
ADMINISTRATORITE SE AMATERI...
Ама затоа ти си профи! (y)
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.494
Поени од реакции
7.589
Не се тревожи , подфорум Историја е познат по цензура. ;)
Затоа во последно време замре.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom