Зошто лаже Груевски?

Славјански

Антички Словен
Член од
2 мај 2008
Мислења
5.644
Поени од реакции
1.346
Интересни се овие подржувачи на ВМРО - ретро.
Дали на Бранко му е потребен Љубчо ?
Дали враќањето на Бранко треба да биде проследено со враќањето на Љубчо Георгиевски.

Нешто не е како што треба, Бранко и Љубчо, savers of Macedonia, antifascist coalition.
 
Член од
24 јуни 2008
Мислења
1.705
Поени од реакции
75
Јас мислам на вас сите ви е многу досадно (заради новата невработеност), па си отварате теми да се препукувате тука, да помине „кризата“ и да можеме да излеземе надвор на кафе, па да се препукуваме таму.
Само не ми е јасно кога вие како обичен , ебен (од секого) народ, ќе сватите дека не е само ВМРО или СДСМ , не е ако едните се добри другите се лоши, ако едните паѓаат другите стануваат и се ни се врти околу тоа!
Државата ја водиме т.е. БИ ТРЕБАЛО да ја водиме ние - НАРОДОТ на Р. Македонија. Кога ние како народ ќе се опаметиме и ќе знаеме да ја мрднеме нанапред нашата земја тогаш ќе живееме подостоен живот, секој според заслугите и знаењата, а дотогаш - ПОЗДРАВ :helou:.

Македонија е сепак само на Македонците! :oeoeoe:
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
1.464
Поени од реакции
248
A некој веќе почна да се губи па не знае што зборува.:nesvest:
Кој ... ме цитираш на секое мислење во секоја тема, оди лечи комплекси во штабовите, тролче едно.

А А што се однесува до лажењето сите лажат, ама власта со усул.
 
Член од
29 јули 2008
Мислења
132
Поени од реакции
9
Zatoa sto sere na krivo i se uci da ja kaze R..ali na kraj go faka zapek.

najveca seronja vo makedonija so tapija.
 
Член од
31 јануари 2009
Мислења
25
Поени од реакции
2
Мене ми е интересен тајмингот,и на бранителите,и на млекарите и на студентите по архитектура.Кој тоа не сака да пропушти прилика,па поставува определени барања за време на избори,кога се работи за состојби кои се појавиле многу пред 22-ри март,а ќе продолжат и после 5-ти април?!
 

osa

>>>>>>
Член од
20 јануари 2009
Мислења
816
Поени од реакции
184
e kako tajmingot ne e dobar za branitelite i mlekarite i drugite,a samo e dobar za tajmingot grujo na site televizii da ne laze i da ne pravi moroni,da ni kazuva kolku rabotele i sto srabotale
kade se da demantiraat deka samo edna dupka ke iskopaat ,ke frlat lopata edna ili dve i posle nisto ne se gradi.se ova bese argumentirano na tv so slika ,i sega ke ni kazuvate deka nie sme glupi,i nebilo tajming??????
 
Член од
13 април 2008
Мислења
11
Поени од реакции
2
greska vi e postaveno prasaneto treba bez bukvata "r" "Zosto laze Gwuevski?" a sega ke ja menil azbukata ke ima edna bukva pomalku .
 
Член од
9 март 2009
Мислења
25
Поени од реакции
4
Ako ne lazes nemozes da bides dobar politicar,no zatoa Gwujo e najdobriot politicar sto voopste Makedonija go imala do sega.I nedaj boze da imame uste takvi politicari.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom