Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Член од
3 мај 2019
Мислења
17.752
Поени од реакции
9.558
ima 3 tipa mazi,
- ebivdtar, zavodnik....
-prosechen ala Homer Simpson
-intelektualec, dechar
Zenite vsushnost mechtaat za Princ na bel konj ama princ so kaval od 22cm, no vo zivotot mora da odberat eden od 3te tipá , gore.navedeni
Грешка си душо, јас одбрав маж од 5тиот тип на мажи.
А ти во која група спаѓаш, прва, втора или трета???:)
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Грешка си душо, јас одбрав маж од 5тиот тип на мажи.
А ти во која група спаѓаш, прва, втора или трета???:)
Каков е тој 5-ти тип? Подетално објаснување некое?

Инаку повеќето личности бараат некој сличен како нив односно некој на иста бранова должина.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Грешка си душо, јас одбрав маж од 5тиот тип на мажи.
А ти во која група спаѓаш, прва, втора или трета???:)
Си немала среќа, се случува често, не се секирај :D
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.686
Поени од реакции
2.521
Не ги сакаат оти се досадни. А и не сите "добри" момчиња се добри. Некој "добри" момчиња мислат дека ако се само nice guys некој му должи нешто.
Бидете токсични дечки, од пинда нема да кутрулите.
 

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.427
Поени од реакции
3.131
Порано бев најс гај пубертетлија фантазија до максимум...мерлин цепа секој ден-месечина ко дукат жут и пичке материне...
пораз афтер пораз корпа афтер корпа...начукав години и искуство со тек на време и го одјебав мерлин као пропала јадица и мамец за фаќање риби...у меѓувреме терам реална прича и нема нема ќе се фати некоја црвеноперка што на лебче што на мрежа...
 
Последно уредено:
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.752
Поени од реакции
9.558
Си немала среќа, се случува често, не се секирај :D
Зошто немам среќа, па кажувам дека јас си одбрав тоа што сакав...и ич не му се секирам, напротив, жива радосна сум. :brlav::ljubove:


Тие типови ебиветровци, серковци и 22ки не ги обожавам....интелектуалци пак ич.:neetaka:
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.549
Поени од реакции
9.108
Moze li konsenzus sto podrazbirate pod paravanot los a sto dobar.
Oti terminot e izlezen od amerikanska pop kultura i nie nekako go prevzemavme a kaj nas los decko porano znacese klosar, a jakite sho gi kradea zenskite bea fraeri, mangupi, shizici, a tie sho im bea ukradeni zenskite gi vikaa papuchari.
Slobodno dopolnete gi i drugite denominacii ako gi ispustiv.
Клошар си е клошар лошите момци се фраери погрешни филмови си гледала... Ја би ги пополнил твоите деноминации у секое време...
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.733
Поени од реакции
24.373
Не е само нашево општество така е во поголемиот дел на западната цивилизација која е пред морален колапс.Се дави во декаденција.Види само какви одвратни страња се продаваат како модерна уметност.На пример на запад си модерен и програсиван само под услов ако не ти пречи жена ти да има швалер или швалери.Во спротивно ќе бидиш обвинет за псикичко малтретирање и има да вртиш како куче околу својата куќа на најмалку 50сет метра одалеченост.
Ме интересира, кој ви ги кажува овие приказни за западот?
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.549
Поени од реакции
9.108
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Зошто немам среќа, па кажувам дека јас си одбрав тоа што сакав...и ич не му се секирам, напротив, жива радосна сум. :brlav::ljubove:


Тие типови ебиветровци, серковци и 22ки не ги обожавам....интелектуалци пак ич.:neetaka:
Чек сега, некој овде не е искрен ;)
Во друга тема бараше некој да ти ги размести сите внатрешни органи, овде 22 не ги играш:shook: или малку е?:ROFLMAO:
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.752
Поени од реакции
9.558
Чек сега, некој овде не е искрен ;)
Во друга тема бараше некој да ти ги размести сите внатрешни органи, овде 22 не ги играш:shook: или малку е?:ROFLMAO:
Каде беше тоа, ај потсети ме:pos::pos::pos:
 

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.427
Поени од реакции
3.131
Зошто немам среќа, па кажувам дека јас си одбрав тоа што сакав...и ич не му се секирам, напротив, жива радосна сум. :brlav::ljubove:


Тие типови ебиветровци, серковци и 22ки не ги обожавам....интелектуалци пак ич.:neetaka:
Значи пре би со мене легнала доколку не би била мажена него со Рон :icon_lol:...со оглед на фактот дека немам ни И од интелектуалец :icon_mrgr: а и не се осеќам као таков...:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom